Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 28.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кражба на кола от паркинга на Метронови  
Авторsmart (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 05:56



Колкото и невероятно да 3ву4и това е факт! Преди седмица ни откраднаха колата (не варненска регистрация) от Метро Варна. В рамките на 20 мин.
Е, нали има там някакви лист4ета на входа? Те 3а какьв k.... са? Нали уж е охраняем?
Сума ти вьпроси, но 3а сьжаление бе3 отговор....
Така 4e, внимавайте, хора! Крадците не спят и никакви хвьр4ащи лист4ета не ги плашат!!!



Тема Re: Кражба на кола от паркинга на Метронови [re: smart]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано13.02.04 11:59



Не че имам мерак, ама такива листчета дето ги дават на Метро мога да си направя колкото си искам с един средно-добър принтер за 200-300 лв. и после да изнеса целия паркинг ако си искам... Сигурността по този начин както е в момента, клони към 0.

Just a genius



Тема Re: НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ !!!нови [re: smart]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано13.02.04 11:59



...............майтап си правиш...........точно в метро те това не може да е истина ..............това е европейски магазин с европейско мислещ персонал .............а ако е станало то е изцяло по вина на българските му клиенти.............

незабележим


Тема Re: НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ !!!нови [re: silent]  
Авторsmart (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 16:26



da, ne moje izobsto da bude!! I otkupa,koito platihme posle za kolata i toi ne moje da bude! Pone sumata beshe na evropeisko nivo........
Po vina na klienta-hahahaaaa. Kakvo li greshno moje da napravi klienta pri edno obiknoveno parkirane????
Kola- zaklju4ena, list4e- v men!!!!
Pisna mi ot vseznaikovzi- ne mojelo da bude!!!!!!!!



Тема Ти пъкнови [re: smart]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 16:36



толкова ли не схващаш, че silent се бъзика.
Знам, че не ти е до майтап, ама ...



Тема Re: Ти пък [re: aз]  
Авторsmart (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 16:47



E, nadjavam se da se bazika,zastoto ako ne- gorko mu
Ina4e si prav, 4e opredeleno ne mi e do smjah...



Тема Re: Ти пъкнови [re: smart]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано13.02.04 18:54



То от километри е ясно че се бъзика, явно не сте чели неговите перипетии с европейската верига.



Тема Re: Ти пъкнови [re: ESPACE]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 23:09



Ти се радвай че си я откупил щото е можело и да отплава за някъде



Тема Re: Кражба на кола от паркинга на Метронови [re: smart]  
АвторMETRO Camp;C (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 07:08



привет,
на входа на всеки магазин от веригата МЕТРО в България трябва да пише на едно табло с големи букви, че МЕТРО не носи отговорност за колите на територията на паркинга... а тези картончета с номера, които лесно биха могли да се фалшифицират, както някой каза са измислени само като някаква предпазна мярка, за негово величество клиента, но в никакъв случай не са застрахователна полица. Бъдете бдителни! За съжаление живеем в бандитска държава, а нашите бандити са много нагли и изобретателни.



Тема Re: Кражба на кола от паркинга на Метронови [re: Blake]  
Авторpvalev (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 16:54



Знаете ли всъщност колко е лесно!

Излиза се през входа за доставчици! Там никой не ти иска картонче. Поне в Люлинското МЕТРО е така, а предполагам, че всички са еднакви.

Аз лично съм го правил два пъти, мога да ви дам две талончета, ако искате... :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.