Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:57 26.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Тема Всички ли сте доволни от " Техем "нови  
Автор ommbre (познат)
Публикувано22.10.03 13:30



?????????????

спокойствие и силна храна


Тема Re: Всички ли сте доволни от " Техем "нови [re: ommbre]  
Автор Recycler (Онзи)
Публикувано22.10.03 14:50



в старата ми квартира в Дружба - 1 :
1 спрян радиатор - сметката е 1.26 пъти по-голяма от миналия отоплителен сезон
а ако беше пуснат и той ???
а сега някой да ме убеди, че цената на ГКал. се е увеличила двойно спрямо предходния отоплителен сезон
на топломерите им викам "водомери", щото са гола вода и заблуда за будалите



The universal tool : чук & "майката ..."


Тема ima li vaobshte njakoi dovolen?!нови [re: Recycler]  
Авторmila (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 15:08



tazi firma mi skasi zivota pone s 2 meseza.
absolutni moshenizi,no veche se umorih da se razpravjam s tjah i da me boli glava.ako mozeh,shtjah da gi smenja s druga firma na chasa



Тема Re: ima li vaobshte njakoi dovolen?! [re: mila]  
Автор ommbre (познат)
Публикувано22.10.03 16:08



Винаги съм искал да бъда монополист в дадена област. Тогава с удоволствие ще смъквам по няколко кожи от гърба на този маллодушен и овчи народ.
Имате ли спомен , кога за последен път , народа ни се е обединявал срещу подобен рекет.
Когато на запад , им увеличат цената на парното , си свалят правителството , а у нас си сваляме радиаторите.

спокойствие и силна храна


Тема Re: ima li vaobshte njakoi dovolen?!нови [re: ommbre]  
Авторkosan (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 22:12



kraino ne korektna firma !!!
nikakva vrazka s neia po telefon !!!!
niamat takuv na 144-uslugui(nejelae firmata da se -predostavia telefona i !)- kazva liubezna operatorka !!!!!!
kraino nekorektno otnoshenie na po-vishestoiashtia personal kum klientite. super arogantno durjanie na slujiteliet ot koito zavisish ti i tvoeteo semeistvo !
dokoga nie koito im plashtame zaplatite shte turpim tova svoevolie>? ta CHAK MI E



Тема Re: Всички ли сте доволни от " Техем "нови [re: ommbre]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано24.10.03 08:45



аз да .........за миналия отоплителен сезон заявих с една трета по малка кубатура за плащане от кубатурата за която плащах преди по база...........и на изравняването бях на фитка до левче..........т.е. икономия от 33%.......

незабележим


Тема Re: Всички ли сте доволни от " Техем "нови [re: ommbre]  
Авторposeydon (Нерегистриран)
Публикувано25.10.03 23:03



ako triabva da komentirame firmata a ne sistemata mojebi NE
Tezi hora purvo che ne idvat da ot4itat absolutno nishto a i iskat pari zatova che za zapisali vurhu niakakvo list4e niakakvi cifri A sistemata e gola voda i vinagi shte si ostane taka



Тема Re: Всички ли сте доволни от " Техем "нови [re: ommbre]  
Автор iva78 (())
Публикувано28.10.03 22:27



Ужас!!!!!!!Настръхват ми косите като си помисля за тях.Пълно объркване.....В изравнителната бележка - печатна грешка /от 200 кубика!!!!/
В отчетите - друга грешка........
ама няма да се разписвам сега, че доста ще дойде.......



Тема Re: ima li vaobshte njakoi dovolen?!нови [re: kosan]  
Авторlyubo (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 15:07



Докато пишем с латински букви и не ни прави впечатление!!!



Тема Re: Всички ли сте доволни от " Техем "нови [re: Recycler]  
Автор Shrike (ris.f.h)
Публикувано01.11.03 05:29



Същия проблем и при мен!
Според мен обаче високата сметка идва от комшии с разни двойни радиатори и тем подобни хитринки, а ти им плащаш парното на тях.

Проблема при фирмите за счетоводство, а и дори при Топлофикация е , че не обръщат внимание на това и нне ги интересува - прното на входа се плаща по показанията на главния топломер - те си прибират тяхното, а ти се оправяй с комшиите си!
Ебати фирмите

Tu Ridi



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.