Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 27.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: M-tel sa prosto edni 6ibanqtziнови [re: 911]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано24.10.03 10:27



Кукуш 1 е доста обширно понятие :))))

Microsoft Certified Double Clicker


Тема Re: M-tel sa prosto edni 6ibanqtziнови [re: Delwin-]  
Автор ommbre (познат)
Публикувано24.10.03 10:52





спокойствие и силна храна


Тема Re: M-tel sa prosto edni 6ibanqtziнови [re: blatna_ve6tiza]  
АвторJohnny (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 21:30



не знам защо говорите подобни глупости,че ви надписват сметките?!?Дори и да са мошенници,няма да го правят толкова явно,колкото е описано малко по-нагоре!Има доста по-финни методи,които няма да усетите изобщо...Поне аз за пет години не съм усетил нищо.Пък като не ви кефи-отидете при гърчулята,да видите тогава "...кон боб яде ли?"



Тема Re: neshto si vav greshkaнови [re: Psy__]  
Автор- O88 (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 22:34



Ти ме уби бе човек....
аз откогато съм в М-тел фирма ти не си и сънувал да имаш GSM бе палечко.... Аз имам мобилен телефон от ерата на Мобифоните и съм от самото начало като пуснаха и фирмените услуги на Мобиком и на Мобилтел , така че не ми говори от кога е тая услуга моля ти се. А също и не ми говори че правят някви отстъпки. Просто сега са въвели възможност уж въвеждат някви възможности, а тихо си увеличават за доста фирми таксата. Що не си оставиха старото положение ???
Защо не уведомиха официално за промените ???
Защо никъде в ТЪПИТЕ им фактури не пише колко време си говорил, такива фактури и аз мога да ти издавам - да ти пиша единия месец 120 лева, другия 125, 130... и така колкото ми доиде на ум....
Къде другаде си вземал фактура примерно на БТК, ВиК, строителни работи, и т.н. и да не пише какво количество от стоката/услугата си получил ???
Пишат ми сума на разговори в група да речем 40 лева --- и колко минути съм говорил не ми пишат??? Или може би МОБИЛТЕЛ нямат данни ??? Тогава как си изчисляват фактурите...? Само хабят хартия - 2-3 листа и никва полезна информация на тях..... за 5 стотинки полезна информация нямат
Докато има такива хора като тебе да защитават посредствеността в България никога няма да се оправим.

За надписването на разговорите --- абе Делвин или къвто си там,
хората са казали че ВРЕМЕТО е ПАРИ ... Ти пробвал ли си да ходиш да се оплакваш от нещо да видиш колко време се губи... Системата така е направена че да те откажат да се оплакваш, все едно че ти подаряват услугата, А ти СИ ПЛАЩАШ ЯКО и накрая те е...ават по всички възможни и невъзможни начини и ти се хилят и си мислят че това ще е вечно така.
Но времето и конкуренцията ЩЕ ИЗЛЕКУВА ТЕЗИ навици......




Тема Re: Мобилтел - тихичко дигат цени с 33%нови [re: AнтиO88]  
Автор1213 (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 00:04



E zaradi tova minah na Globul az.



Тема Re: Мобилтел - тихичко дигат цени с 33%нови [re: 1213]  
Автор ommbre (познат)
Публикувано30.10.03 09:28



Честито . Сигурно си цъфнал и вързал

спокойствие и силна храна


Тема Re: Мобилтел - тихичко дигат цени с 33%нови [re: ommbre]  
Автор И3BPATEHЯK (непознат )
Публикувано07.12.03 15:53



леле па тия от глобул как дерат баси ако сега плащам на мтел по средно взето 200 на глобул требе поне 300 ако не и отгоре (имам и двата вида) ама в голема група с мтел ми излиза по-евтино отколкото през БТК



Тема Re: Мобилтел - тихичко дигат цени с 33%нови [re: И3BPATEHЯK]  
Автор Troika (практикуващ)
Публикувано09.12.03 12:10



Аз също съм доволен с Мтел. Не са върха на сладоледа, но стават. Доскоро на товарната рампа на НДК -3 етаж нямах обхват, от няколко дена имам, може би са сложили на Хилтън клетка? Пътувам често, и не се оплаквам по пътищата, че няма обхват. Докато веднъж бях с един човек с глобул и не засега не искам такива услуги - тука има, тука нема. По-нататък може би да си оправят обхвата, и да ми изтече договора за М-клас, тогава ще видим - 1-2 години ;)



Тема Re: Мобилтел - тихичко дигат цени с 33%нови [re: AнтиO88]  
АвторM-тeл ca нarлeци (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 12:29



И аз имам с какво да се присъединя към темата.
Преди около 4 години в предишната ми работа дойдоха от М-тел с "най-великата оферта на света" Алкатели за 300 лв. + сим карта и никакви отстъпки от цените и в допълнение си вързан с 3 годишен договор.
Нали сме си българи /и аз включително/ вързахме се /сключихме договор/.
След известно време отидох да си включа "Фамилия". Отговора беше "Не може" щото сте включени към корпоративен договор. Викам им какъв корпоративен договор бе, единственото, което съм подписвала е собствения ми договор с Вас и нищо друго и освен това не сте ме уведомили, че тази услуга ни е забранена. След 2 дни разбрах, че мой колега си е включил тази услуга в друг офис на тъпанарите и се връщам отново в М-тел на Дондуков. Така и така - мой колега е извършил операцията без проблем еди къде си - искам и аз. Отговор - вечера Ви обяснихме, че не може. Ядосах се, вдигнах скандал и казах, че ще пиша жалба до където се сетя - разгеле казаха "Компромис ще направим" и я включиха.
Изтекоха 3- те години на договора ми, междувременно си бях сменила работата и имах нов телефон - служебен. Стария не ми трябваше и исках да го прехвърля на мой приятел. Забравих да кажа, че на тоя договор бяхме две сим карти и сметката беше една. Та едновременно исках да прехвърля и двете сим карти на нови хора, за което трябваше да се разделят на два отделни вече договора. Отивам аз в "М-тел "предвидливо взела договора си от преди повече от 3 години" и казвам "Искам тази сим карта да я прехвърля на този , а другата на онзи", като с мен водя двамата нови бъдещи собственици на карти на М-тел. Отговор - "ААААА ама вашия договр е удължен служебно с още 2 години".... Казвам "Чакайте малко, как така удължен и при това служебно, не съм подисвала никакви анекси към договора за такива работи". "Ами тъй като сте към корпоративен договор, Вашите шефове са го удължили този корпорпоративен договор с още 2 год." "Казвам ама изобщо не ме интересува от сума ти време вече не работя в тази фирма. Оправяйте се искам сега да направите това за което съм дошла." "Ами елата утре ние ще се обадим в централата". Отивам аз на следващия ден - "Ами няма резултат, най добре е да дойдете следващата седмица по същото време." На мен търпението ми е на изчерпване ама още търпя и отивам следващата седмица - отговор "Няма резултат" ми казва едно симпатично учтиво момче, на което аз отговарям, че ще пиша жалба до където се сетя и освен това ще подсетя моя приятелка журналистка за случая и темата, а той ми отвръща "Направете го, та дано тия над нас се сетят, че нещо не е наред и хората основателно недоволстват"
Уговорихме се да ми звънне ако има резулта. Звънна след 10 дни, че всичко се е уредило да отида да направя прехвърлянията.

Та не мога да си изчисля изгубените нерви и време за да направя нещо елементарно.
И всичко това след като повече от 4 год съм абонат без да просроча и с един ден плащането на сметките си, които никога не са били по малко от 500 лв. за двете сим карти.
Добре, че все пак имат и свестни служители тия тъпанари от М-тел.....Не знам как им издържат нервите на някои от тях да се червят пред хората, налагайки им се да говорят глупости....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.