Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 17.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Никога не си купувайте TOYOTA от TM - AUTOнови  
Авторpotresen (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 11:27



Служителите в TM - AUTO освен че нямат никакво уважение към клиентите си , са и много мързеливи.Поръчвам си нова кола от там и те ми заявяват че трябва да чакам около 2 месеца..Казвам си ок- моделът е съвсем нов сигурно е нормално толкова време.Поръчката я направих около 15 юни.На 15.08 колата вече е пристигнала в България.От тази дата почти всеки ден се обаждам в TM -AUTO за да разбера какво става и кога ще си получа колата.Днеска на 21.08 ми заявиха, че все още не са обработили документите й.Казаха ми да се обадя след 27 и тогава ще ми кажат кога ще е готово всичко.Мой познат си купи нов opel и всичко приключи за около 2 седмици.
В сервиза им също са абсолютно начинаещи.Отиваш със записан час за смяна на масло - нещо съвсем елементарно и те ти казват съжаляваме ама колата трябва да седи тука 3 дни??!!.За смяна на предната броня с нова такава автомобилът преседя във фирмения им сервиз около 10-12 дни.Така че ако решите да си купувате нова TOYOTA не и от TM -AUTO.



Тема Re: Никога не си купувайте TOYOTA от TM - AUTOнови [re: potresen]  
Авторhofman (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 16:21



nishto novo pod slanceto - tia tam ne znait kakvo znachi klientat triabva da se uvajava, rabotat s tempo siakash sa bachkatori ot vremeto na kumunizma!!!Drugoto predtsavitelstvo e po - malka firmichka i e mnogo vazmojno da e s pati po dobre pri tiah



Тема Re: Ти незнаеш кво е по другите сервизи за тованови [re: potresen]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано25.08.03 17:47



Аз пък не съм съгласен с тебе. Аз скоро си купих тойота на старо. Обадих се, записах си час, отидох и за 4 часа ми смениха не само маслото, но и ангренажния ремък и разни лампички по таблото. Освен това ми провериха климатика без да съм ги карал и без да ми взимат пари за това. Според мене са си компетентни, а отношението им към мен беше повече от добро. При това не съм си купил колата от тях. Два дни по-късно им се обадих по телефона за една консултация и хората ми обясниха квото ме интересуваше без никакъв проблем и без дежурната реплика - "докарайте я тука". Не казвам, че лъжеш, само споделям моето мнение.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Никога не си купувайте TOYOTA от TM - AUTOнови [re: hofman]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано25.08.03 17:48



кое е това друго представителство бе ТМ Ауто са изключителен представител за България.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: АЗ!..нови [re: potresen]  
Автор buratino (буна)
Публикувано25.08.03 20:32



...никога няма да си купя ТОЙОТА!



Тема Re: АЗ!..нови [re: buratino]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано26.08.03 10:30



недей така бе...всичко става на тоя свят, може и ти да изкараш някой лев в повече или да спечелиш от тотото или да се окаже че имаш чичо в Америка и т.н. Горе главата и няма да се отчайваш

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: АЗ!..нови [re: the_rider]  
Автор buratino (буна)
Публикувано26.08.03 11:33



Подарявам ти една виртуална ТОЙОТА в занк на признателност за оказаната подкрепа!



Тема Re: АЗ!.. [re: buratino]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано26.08.03 14:53



10x, може да направим едно кръгче заедно

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Никога не си купувайте TOYOTA от TM - AUTOнови [re: potresen]  
Авторaтaнac (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 09:17



Уважаеми господин анонимен,

Смятям че ще е добре за всички, ако просто споделите проблема си директно с ТМ АУТО. Смяната на масло отнема максимум 45 минути, ако е само това. Не винаги автомобилите, които се поръчват са налични - въпрос на избор между бърза доставка и поръчка. Доставяли сме автомобили за един предиобед, така че това, което пишете предполагам че е само част от истината.

Оставам на разположение за допълнителна информация.

Поздрави,

Атанас Ангелов
Мениджър Продажби

за контакт 9604100



Тема Re: Никога не си купувайте TOYOTA от TM - AUTOнови [re: aтaнac]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано27.08.03 09:33



Наскооо, я като сме се разприказвали и аз да споделя нещо, което не ми хареса. Не ме засяга лично, но докато бях там подочух един "търговски" разговор на ваш колега от продажбите /знам, че ще искаш име, но не съм си направил труда/, който гласеше горе-долу това:
- клиент /верно типично мамино синче, но все-пак клиент/- "искам да закупя този джип".....
- търговец - "няма такъв филм !!!, този е продадена друг може да дойде не по-рано от месец еди кой си..."
Няма-няма, като трябва ще се чака, това го разбирам, ама ако ми беше казал на мене "няма такъв филм" щеше доста да ме почака да се върна. Или вече щяхме да се познаваме лично с теб.
Иначе аз съм клиент само на сервиза /за сега /и съм доволен /за сега/.

Кофти, кофти ама гот!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.