Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:39 01.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Наско, Насконови [re: revit_fan]  
Авторaтaнac (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 14:45



Аз твърдя, че не е от нашите търговци, точно понеже ги познавам. Дори и да е друг персонал, трябва да бъдат инструктирани директно, а ако клиентите нне ни кажат какво става, няма как да знаем всичко.



Тема Re: Наско, Насконови [re: aтaнac]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано27.08.03 15:07



е къв друг персонал бе братче, като влезе клиент да гледа колите, кам него не отива ли търговец, да не би да пращате пазача да продава коли
както и да е май нетрябваше да се обаждам

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Наско, Насконови [re: aтaнac]  
Автор revit_fan ()
Публикувано27.08.03 15:17



Чакай, чакай - нещо не разбрах... какъв друг персонал?
кой ако не търговците знае, коя кола е продадена и коя не?
Да не искаш да кажеш, че клиента влиза при Вас и го посреща "персонал", който е свободен в момента? Ами ако е чистачката? Все пак не продавате банички и си мисля, че нямате опашка пред офиса.



Тема Re: Никога не си купувайте TOYOTA от TM - AUTOнови [re: potresen]  
Авторne tolkova potresen (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 12:10



Потресени приятелю,

Мога само да те уверя, че наистина ПОТРЕСЕН щеше да си - и то за дълго, МНОГО дълго време, ако си беше купил ОПЕЛ или ДАЧИЯ ( защо пък не :) ) и ти се наложи да се възползваш от услугите, сервизите и гаранцията на горепосочените марки !

Така че бъди щастлив с новата си кола и не клевети неоснователно хора, които може би и не познаваш.

Здраве ти желаят Много хора !

: )



Тема Re: do nepotresenнови [re: ne tolkova potresen]  
Авторpotresen (Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 09:45



Първо смятам че не е редно да създават впечатление за абсолютна немарливост, защото освен щорите липсваше и някакъв багажник без който колата не може да мине КАТ.
И второ мисля че сравнения между TOYOTA и DACIA са някак си неуместни и дори бият на смях.



Тема Re: do nepotresenнови [re: potresen]  
Автор revit_fan ()
Публикувано29.08.03 12:01



не му се връзвай - просто не ходи в техния сервиз.
Мисля, че са ти скроили шапка и само те чакат да ти я нахлузят.



Тема До revit_fan - шапкарчетонови [re: revit_fan]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано30.08.03 11:41



Много се подразних от последното мнение !

Ти си типично българче от село , приятелю revit_fan. Мнително и с постоянната мисъл в главата, че всеки иска да го прецака.
Как спиш изобщо ?? Недей така, мисли НОРМАЛНО и не внасяй допълнителни притеснения на човека който е броил хиляди пари да си купи нова кола. За това сме на този хал - защото вместо всеки да работи за това което му плащат - се занимава с даване на мнения за какво ли не. Ако там където работиш, ако работиш разбира се - "скрояваш шапки" на хората в такива случаи, толкова по зле за теб.

Каквото и да се е случило с човека който си е купил новата кола - а то очевидно не е нещо кой знае какво, по всичко личи че фирмата е реагирала по някакъв начин (след като и мениджъра им се е включил в темата) . Убеден че човека няма да има проблемите които витаят само в главата ти.

А на този който си е купил новата ТОЙОТА му пожелавам да си я кара с удоволствие и да не обръща внимание на подобни подмятания на комплексирани субекти.



Тема А някъде има ли лизинговата схема?нови [re: :)]  
Автор Dark_ (end-user)
Публикувано30.08.03 22:21



Предната седмица ходих до един от офисите им и разглеждах, обаче никой не благоволи да ме пита за какво съм влязъл.Аз се раздразних и си тръгнах. ама все пак ме интересуват цените и схемата на разрочено плащане



Тема Re: do nepotresenнови [re: revit_fan]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано31.08.03 19:25



Защо да не ходи в сервизите им?!?
Аз съм изключително доволна от сервиза на Тойота. Служителите там винаги са били любезни и отзивчиви. Случвало ми се е да отида без час, ако е имало възможност не са ме връщали. Помня един случай - трябваше да сложа бебешко столче-кошница в колата, която е двувратка и колана отзад просто не стигаше. Обадих се в сервиза отчаяна, казаха ми да отида. Едно от момчетата там два часа се занимава с мойто столче, което дори не е купено от Тойота, беше се сгънал на осем отзад, накрая успя да го монтира и за моя най-голяма изненада се оказа, че това нищо не ми струва.
Не мисля, че е почтенно така да давате акъл и да заблуждавате хората без да имате реална представа за нещата. Вие клиент ли сте на Тойота? Защо не сте доволен и не препоръчвате сервиза им, аргументирайте се моля.
Защото без аргументи мнението ви остава да виси безтегловно и навява единствено усещане за злоба.

Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо.


Тема Re: А някъде има ли лизинговата схема?нови [re: Dark_]  
Авторaтaнac (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 16:16



обади се на 9604116, 117, 118 да ти я пратят




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.