Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 29.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема За Бога, братя не купувайте нищо с "марката" Eliteнови  
Автор Wireless (LAN-аджия)
Публикувано24.03.03 22:47



Абе не мога да разбера защо сме такива лапнишарани българите, защо сме такива идиоти. Поредната голяма измишльотина на нашия пазар, поредните некачествени боклуци - така наречените "продукти" на така наречената "марка" ELITE, малко реклама - и ние, малоумниците, купуваме ли, купуваме, пълним къщите със боклуци, че и подаряваме даже на хората. Помагаме от все сърце на гадните араби да си изперат парите от дрогата, която продават под път и над път в България...

Ето малко факти:
- Elite e българо-арабска фирма, предишна "Аладин", подвизаваща се с амбулантна търговия на пазара Илиянци в миналото;
- електрониката на Elite е с неясен произход, не е сертифицирана от никакво техническо ведомство, вложените компоненти са третокачествени абсолютни жълти отпадъци;
- ел.уредите на Elite също са с неясен произход и "пълнеж", отново липсват каквито и да било технически сертификати, вложените материали са крайно некачествени и опасни;
- домакинските съдове на Elite са под всякаква критика, абсолютно неизвестен произход, премаркирани китайски боклуци, съмнителна сплав и покритие, скандално некачествени;
- сглобката на всички продукти е ужасна, пластмасите са от най-лошо възможно качество, шумовите показатели са под всякаква критика, за технически съвременни стандарти дума не може да става.

Наблюденията ми се основават на мои лични тестови 17 продукта "Elite" от всички класове, и още 53 артикула, постъпили в сервиза за ремонт. Просто не мога да мълча и да лъжа хората, че всичко е ОК, когато виждам, че всъщност всичко е една развалина, а в същото време мазните араби и колегите им тарикати българи потриват ръце, че са измамили хората.

Крайно време е да надживеем ерата на "Радка пиратка" и "Илиянци", да не гледаме само келепира, да прогледнем най-после и да спрем да пълним гушите на всякакви "търговци", защото така се излагаме ужасно - като хора, като народ - най-големите шарани на света, дето всеки може да ги излъже.

Просперитетът на "марката" Elite е едно печално доказателство, че все още сме ГОЛЕМИ, ама ГОЛЕМИ балъци, уви...



Тема Re: За Бога, братя не купувайте нищо с "марката" Eliteнови [re: Wireless]  
Авторalabala (Нерегистриран)
Публикувано25.03.03 09:41



Ама каква ера "Илиянци", моля ти се - въпросните боклуци се продават най-активно в "Метро"!!!!!
Как да я надживеем тая ера, като тия, дето дойдоха от запад уж да ни учат на качество, ни шиткат най-големите лайна.



Тема Re: За Бога, братя не купувайте нищо с "марката" Eliteнови [re: Wireless]  
Автор Mamma (щастлива)
Публикувано25.03.03 11:54



Ами на който му е толкова акъла да се лъже да си ги купува...
Англичаните отдавна са го казали "Не сме толкова богати, за да си позволяваме евтини неща"

Прав си да се възмущаваш!
Не знам как въобще хората се лъжат. Вече доста отдавна са на пазара и доста хора се опариха - то си е обществена тайна, че са боклуци.
Аз не мога да си представя какво би ме накарало да си купя техен уред - само като им се погледнат цените и е ясно - те са 2-3 пъти по-ниски отколкото за същите уреди на която и да е куче-марка?!?
Евтиното винаги излиза много по-скъпо.

Never cared for what they do
Never cared for what they know
But I know


Тема vsichko e ot bezparichietoнови [re: Mamma]  
Авторslavy (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 11:26



vsichko e ot bezparichieto!



Тема Re: vsichko e ot bezparichietoнови [re: slavy]  
Автор CALL-151 ()
Публикувано29.03.03 14:32



stiga s taia pazarna ikonomika! skapanata darjava trebva da kontrolira!
ako ne za zabraniava prodajbata na bokluci pone da ovedomiava grajdnaite koe e ttakova!
hubavo e c epone tuka nekoi si kazva mnenieto!
i ocevidno e prav, zastoto dosega nikoi ne e zastitil ELITE



Тема Re: За Бога, братя не купувайте нищо с "марката" Eliteнови [re: Wireless]  
Авторsissie (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 01:34



napylno vqrno..nie si vzehme edin kotlon na elite ot metro (po prostata prichina che v metro druga marka kotloni prosto nqmashe, a vecerta izgorq nashiq i speshno ni trqbvashe nqkakyv). okolo 2 meseca sled kato go kupihme cqlata boq se oliusti i v momenta izglejda v ujasno systoqnie..na majka mi pechkata otpredi 20 godini izglejda po-dobre...



Тема Re: За Бога, братя не купувайте нищо с "марката" Eliteнови [re: Wireless]  
АвторUtP (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 17:49



Мисля че доста преувеличаваш приятелю, аз ползвам няколко уреда с тази марка и между другото качество с цена ме удовлетворява - имам два климатика единият е Самсунг а другият Елит. През зимата преди два месеца Самсунга ми отказа беше се заледил целия за разлика от Елита който топлеше целия апартамент през този период. Също така микръвълновата ми е Елит и мисля че беше най евтиния модел който го продаваха в Метро - година и половина никакъв проблем. В колата си имам и СД Елит което чете MP3 - сори но освен че е с хубав дизайн и саунда е доста добър а като прибавим, че за тези пари няма да намериш дори обикновен автокасетофон :-))



Тема Не ти вярвам много-много, ама здраве да е...нови [re: UtP]  
Автор Wireless (LAN-аджия)
Публикувано03.04.03 18:00



Ами какво да ти кажа... Пускай веднага тото, щото такъв късмет рядко има на света. Аз ти говоря от какви отпадъци са сглобени нещата на Елит, ти ми обясняваш колко били качествени. Уцелил си бройки, бягай да черпиш наред!

Като те гледам си се обзавел с Елит. Жив и здрав да си, всеки си избира в крайна сметка. На мен лично ми е жал за тебе.



Тема Re: За Бога, братя не купувайте нищо с "марката" Eliteнови [re: UtP]  
Авторinvictus (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 18:09



i az mislia,che elite e "mercedesa" na bokluchetata!



Тема Защото сте много отворенинови [re: Wireless]  
АвторИkoнoмиcт (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 00:24



И понеже сте умнички също като англичаните, купувайте си турски Филипс, Бош, китайски Компак и т. н. но на четворна цена. И за да не се излагате,
не ги купувайте от Илиенци, а идете до Витошка. И вземете някой да ви
снима, че после няма да ви вярват че за същите стоки сте дали мнооого повече пари. Е, вярно, надписите им са други, дизайна е им е същия, ама по-така, и се развалят също толкова често. Само че ти е жал да ги хвърлиш и да си купиш нови, щото са маркови и си се набутал като последния глупак с много мангизи, 80% от които за trade mark-ата. Приятно пазаруване, сладури!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.