Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 24.09.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Клиника "Торакс"нови  
АвторCargo (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 12:22



това нещо не е клиника, или поне не е клиника в която те лекуват от това от което си болен,
преди време ме заболя ужасно много единия тестис, и едва се замъкнах до там, където неква лелка каза - ми даваш 300 кинта и го режем... да оба4е не дадох
метнах се в пирогов и там се оказа 4е това си е една съвсем регулярна .....бъбре4на криза.... направо отка4их като разбрах.....и сега като си спомня... пак отка4ам...

а познат доктор спомена 4е е имал пациент, който също са го уморили в Торакс




Тема Re: Клиника "Торакс"нови [re: Cargo]  
Авторe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 16:37



verno sa IZRODI.

mojto bese po-skromno. imah parche hartiena salfetka f uhoto :) (nedej pita kak e otisla tam)
zeha mi 60 leva za da go izkarat. basi kozoderite. 30 zeha samo za "pregled" ... se edno az ne si im kazah "imam salfetka v uhoto i idvam da ja izkarash" oste otnacaloto



Тема Re: Клиника "Торакс"нови [re: Cargo]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 16:42



I men me precakaha tam. Bqh bolen ot bronhit. Napraviha mi rengenowa snimka, wzimaha mi kryv i t.n. pylni isledwaniq. Predpisaha mi uj nai-dobrite lekarstwa 3 lv. hapcheto, trqbwashe da gi piq 3 pyti na den 5-7 dni. Izrysih se obshto 150 lv za pregledi i lekarstwa :( i sled sedmica bqh oshte po zle. Otidoh pak i mi predpisaha drugi hapcheta. SLed kato gi vzeh reshih da procheta pyrvo upytvaneto. Tam s golem bukwi pisheshe che stranichniq efekt ponqkoga e Uvrejdane na grybnachniq mozuk. Vednaga gi hwyrlih, legnah za 3 dena v kyshti s normalni lekarstwa i mi mina. TORAKS ne sa lekari, te sa prosto edni tyrgovci koito precakvat po nai-dolniq nachin. Nqma li koi da izpravi do stenata i da im wkara po edin kurshum v korema che pone poveche da se muchat i da razberat kakvo sa napravili na pacientite si



Тема Re: Клиника "Торакс"нови [re: e]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано23.02.03 17:42



анархията е 100%



Тема Re: Клиника "Торакс" [re: Cargo]  
Автор Recycler (Онзи)
Публикувано25.02.03 19:12



Истински случай :
един познат два пъти подред си прави изследвания и два пъти му казват : "Проблеми с простатата". Плаща си като поп естествено. Става дума за мъж на 23 години. Отива в нормална клиника да му правят изследвания : "Начален стадии на гастрит"
И аз не знам как е възможна подобна дивотия, ама Иво (въпросния пич )беше бесен и псуваше като каруцар

Г-н Никой
(не само по Богомил Райнов )


Тема Re: Клиника "Торакс"нови [re: Recycler]  
АвторX-36 (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 14:43



e po golemi nekadarnici ot tam niama ,moga da vi dam 2 primera ama sa mnogo dalgi.



Тема Re: Клиника "Торакс"нови [re: e]  
АвторГлapyc (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 21:41



Уважаеми колеги,
Напълно споделям Вашето мнение за тъй наречената "клиника".
Тъстът ми почина преди няколко години от рак. Преди да почине го водихме по какви ли не болници и накрая опряхме и до тези самозванци.
Първо вместо със линейка го превозиха със някаква УАЗ ка където вместо легло или носилка имаше някаква дървена седалка без никакъв дяшек или нещо подобно за удобство. После го разкарваха по рентгени във института по белодробни болести - да не си помислите, че са имали рентген./ не зная дали и сега имат/. Тъстът ми остана във колата където на визитация дойде най добрият им специалист по белодр. заболявания - някакъв доцент. Прислуша го, почукаго от тук от там огледа снимките внимателно и каза, че човека ще се оправи. необходими са спокойствие, силна храна и антибиотици.
тъй като вече имахме съмнения относно заболяването го попитах дали има някакви обезпокояващи симптоми за онкологично заболяване.
"Доцентът" гордо отговори, че на база многогодишната си практика не може да отдеференцира никакви подобни симптоми.
Платихме някаква огромна сума без фактура естествено.
Тъстът ми почина след по малко от един месец във Пирогов. Там за спецовете беше достатъчен един поглед за да поставят вярната диагноза.
Чудя се колко некадърен трябва да е този тъй наречен доцент за да не може да различи рак на белия дроб по малко от един месец преди човека да почине.



Тема Re: Клиника "Торакс"нови [re: Cargo]  
Автор FireHead (Отегчен)
Публикувано03.04.03 13:28



Приятелката ми щеше да си остави замалко костите там.
Получи остър оптит, а някакъв шибан скапаняк с поглед на алкохолик и предписа да се разхожда в парка. Естествено съвета с иследването струваше 200лв.
Отидохме в Пирогов и я спасиха с Божия помощ...



Тема Re: Клиника "Торакс"-samo da vmetnaнови [re: FireHead]  
Авторkarlkani (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 16:35



samo da vi kaja,che dori i kruv za izsledvania ne mogat da vzimat kato horata..sestrata,koiato mi vze kruv ,ne znam dali ne beshe ucelila venata ili ne,ama mi vika:eto ti pamuche i natiskai da ne posinee...sled edin den rukata mi posinia ot LAKETIA do KITKATA vse edno sa me bili s jeliazo...otivam tam besen i im vikam kvo e tova be,a te mi slojiha nekuv kompres s spirt i kazaha che pri segashnite igli tova bilo normalno-bez komentar!
imah i drug problem tam predi dve godini s okoto-imah neshto kato echemik-ne mojaha da mi pomognat i tehnite suveti i mnenia biaha v razrez sus tezi na lekarite ot drugi mesta...
izvod-v toraks sa subrani ot kol i vuze!!!!!!!!



Тема Re: Клиника "Торакс" НЕ! ХОМЕОПАТИЯ - ДА !нови [re: karlkani]  
Автор SashoBG (непознат )
Публикувано21.04.03 16:20



ХОМЕОПАТИЯТЯ Е МЕДИЦИНАТА НА XXI ВЕК ! ЗА разлика от Алопатията, където Джи Питата са Дистрибутори на Фармацевтичната мафия и ти "предписват" все по-скъпи и по-токсични хапчета, при Хомеопатията лекарствата са безплатни и безвредни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.