Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 25.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Техем сървисизнови  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано22.08.02 15:37



Сървисиз друг път - безгранична простотия и наглост. Не давали вече информация по телефона, щото всеки питал по телефона а не отивал на място да си получи сметката и така телефона им се претоварвал и давал все заето. И хората неможели да се свързват с тях. Леле колко беше тъпа тая...... И сега като се свързах с тях кво?!...казаха ми елате на място...супер!!! Ше трябва да си взема отпуск за да разбера колко да им платя.
Поздрави за цялата им фирма в клуб "попържни"

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Техем сървисизнови [re: the_rider]  
АвторCoфka (Нерегистриран)
Публикувано29.08.02 17:50



Леле пич, таман подписахме договор с тях. Я кажи по-подробно какъв е проблема с тях, че не ми става съвсем ясно. Само простотията и наглостта успях да забележа досега, ама това само от два контакта с техни представители.
Иначе некоректни ли са?



Тема Re: Техем сървисизнови [re: the_rider]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано05.09.02 15:34



Много ми е чудно как се направи изравняване в нашия блок след като при мен не са отчели показанията? И не мога да разбера каква е тази практика инкасаторите да посещават домовете ни например между 16ч. и 17ч. Може би трябва да излизам по-рано от работа за да чакам?



Тема Re: Техем сървисизнови [re: the_rider]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано05.09.02 15:35



Много ми е чудно как се направи изравняване в нашия блок след като при мен не са отчели показанията? И не мога да разбера каква е тази практика инкасаторите да посещават домовете ни например между 16ч. и 17ч. Може би трябва да излизам по-рано от работа за да чакам?



Тема Re: Техем сървисизнови [re: Coфka]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано13.09.02 15:49



Леле само не си взимайте от тия топломери дето са с ампули. Топлил не топлил- тва си отчита. Порано, в началото бяха по разбрани. Даваха инфо по телефона правеха ти справки, едно-друго, сега май много се нагушиха и направо те отсвирват - исках да ми кажат колко имам да плащам щото от миналата зима не са уравнили още сметките, тая ми вика - елате тука, е що викам не ми кажете сега - ами щото вика, всеки пита по телефона и ние вече не даваме справки по телефона, щото така дава все заето и никой неможе да се свърже с нас, ми то като не правите справки кел файда че се свързах - и викам аз, дали нямаше да е малко по.умно да отворите още една линия ане да затваряте и тая, а тъпата гъска ми се развика и ми затвори, леле къв късмет имаше че на другия ден ходи жена ми там а не аз щех луда да я направа

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Техем сървисизнови [re: питaщa]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано13.09.02 15:51



на тоя въпрос ми отговориха, че и те като всеки си имали работно време, демек-оправяй се

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Техем сървисизнови [re: the_rider]  
Автор CALL-151 ()
Публикувано15.09.02 18:22



takak de! parvoklasni idioti!
techem (ТЕЧЕМ) dobre ce ne e proteklo!
ama slojiha znaci te toplomera i napalno izilsnia vintil!
ama taka go stegnaha ce drugia krai na radiatora strakna nagore s po 10cm!
prosto vlizas v staiata i vijdas nekvo radiatorce izmetnato katoceli nekoi go e iztarval tam a ne go e montiral!
obajdahem s epo telefona!
daje na miasot molba pusnahme!
NISTO!!!!!
az sa ida pak tam da se karam! ama kvo ot tova?
nakraia sa trebav sam da si go poprava!

apropo, nali nekoi stese da vnasia protest v narodnoto sabranie ili neznam si kvo! kakvo stana?????????? nisto predpolagam!
ama az vav vseki slucai s nai golemo udovolstvie bih mahnal skapanite gluposit ot radiatora si nezavisimo ce sma izrasil 200lv!



Тема Re: Техем сървисизнови [re: the_rider]  
Автор syglasen (новак)
Публикувано16.09.02 13:02



A pyk az gi podoziram che tehni hora , kogato mi postawqha toplomerite sa widqli kakwo ima w nas i posle sa kazali kydeto trqbwa ta sled nqkolko meseca mi go wzeha towa koeto beshe. No neznam kak wyobshte moje towa da se dokaje , ako ima nqkoi ideq neka mi spodeli plse.



Тема Re: Техем сървисизнови [re: syglasen]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано16.09.02 16:13



На мене пък детенцето ми на 1,5 година взе че докато си играеше и разпломбира тъпия им топломер, сега ше им се обадя и само нещо да ми кажат накриво......ше ги осъдя че са им опасни топломерите за здравето на детето ми, мамка им

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Техем сървисизнови [re: the_rider]  
Автор syglasen (новак)
Публикувано16.09.02 16:22



I dobre shte naprawish, uspeh .. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.