Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 03.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Тема Marshrutkiteнови  
Авторevichka (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 08:53



Ползвам маршрутка от Люлин до Окръжна болница. Разстоянието е голяма, така че ми излиза изгодно. ОБАЧЕ, те вече прекаляват...сутрин отивам 1 час по-рано на бачкане, за да мога въобще да се кача. Със застудяването виждам тенденции народа в тях да се увеличава...днес пътувахме буквално като чувал с картофи, даже и вратата не успяхме да затворим добре, оставаме настрана, че билети не се дават.
Писна ми да се правят компромиси с качеството, не може с едни и същи средства да се обслужват 500 и 1000 човека. Има институции, които трябва да следят за тия неща, или май пак пълним гушата на някого и си траем.



Тема Re: Marshrutkite [re: evichka]  
Автор stranger (buntar)
Публикувано16.10.02 09:08



neshto ne moga da te razbera-hem iskash da stignesh navreme za rabota,hem da ne kachvat po tolkova hora-e togava v kraja na rabotnoto ti vreme moje i da uspeesh da se doredish



Тема Re: Marshrutkiteнови [re: stranger]  
Авторevichka (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 16:42



E may shte si kupia kola...ama vse pak ne sa pravi, neshto razpraviaha che niamat pravo da kachvat pravostoiashti. Ako gi globiat vednaj, dvaj, shte vzemat da si kupiat novi busove. Tuy de...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.