Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 19.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ЦУМнови  
АвторMaнoл (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 12:43



Живея в Дружба и от няколко години не бях слизал към центъра. Реших да отида до ЦУМ да си купя джапанки от лев-два, че старите се скъсаха вече. И какво да видя. ЦУМ не е същия, няма ги хубавите ефтини стоки от едно време... Направили ги вътре едни павилиончета със скъпи стоки и едни изписани курвета за продавачки... Викам - къде има ефтини джапанки тука за няколко лева - а тя ми вика - за 2лева свирка на Лъвов мост, тука е по-скъпо.
Възмутен съм!!!



Тема Re: ЦУМнови [re: Maнoл]  
Авторyxaa (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 13:37



tova seriozno li e ili obrazno kazano? dialoga s prodavachkata imam predvid



Тема Re: ЦУМнови [re: Maнoл]  
Автор RepeatableRead (transactional)
Публикувано13.06.02 17:30



Selianin.
Dano naistina ti go e kazala towa!



Тема Re: ЦУМнови [re: Maнoл]  
АвторKиpo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 15:52



Минала седмица минах до ЦУМ да си купя панталон. В магазина празно - само 4 мацки - продавачките. Взех си един панталон, обух го в пробната и излязах навън да се огледам и да питам как ми стои. Едната, нисичката брюнетка, ми вика: Господине, добре е, ама тук отпред май не ви стои добре. Елате да видим какво може да се направи. Едва когато влезе след мен в пробната ми светна какво става. Курвата ми го налапа и вика: Ако искаш нещо повече или да го направим и с някоя от колежките - ела довечера пред ЦУМ след работа. Е, не си купих панталона, защото парите останаха в пробната...



Тема Re: ЦУМнови [re: Kиpo]  
Авторlubopitko (Нерегистриран)
Публикувано15.06.02 20:14



V koi to4no magazin ti se sluchi 4e da namina i az ako si struwa..mnogo mi e udobno w rabotno wreme...



Тема Хайде бе , това не може да е истина !нови [re: lubopitko]  
Автор File99 (ентусиаст)
Публикувано16.06.02 20:40



Макар че съм слушал за подобни истории още преди 20години това със секса в пробната хич не го вярвам . Ако някой иска да ме убеди да ми каже в кой магазин е станала случката и аз до 3-4 дни ще съм проучил лично дали нещата стоят така - с парите нямам проблем и доста добре привличам жените на око .

ssgestaponkvd@hotmail.com -чакам ...



Тема Re: ЦУМнови [re: Maнoл]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 14:28



Абе той ЦУМ е наистина лъскав, цените са високи, ама съм чувал, че заплатите са много ниски на момичетата. Защо пък да не си докарат по нещо отгоре!



Тема Re: ЦУМнови [re: Kиpo]  
АвторN.Popov (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 15:57



Moyta macka e niska brunetka i prodava muzki pantaloni v butik v CUM. Ste i skusam gaza ako mi izneveriava i ti e pravila svirki. Kiro, ti ne si muz. Ste ti s4upia glavata!!!



Тема Re: ЦУМнови [re: M.]  
АвторSpace (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 09:09



Аре стига бе вие го искарахте тоя магазин като публичен дом, нешто не ми звучат много правдоподобно тези истории. А как схте подработят момичета които продават не панталони и дрехи и могат да се мушнат в пробната, тези които са на техниката и другите магазинчета?!



Тема Re: ЦУМнови [re: Space]  
АвторKиpo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 11:03



Аз не съм оправял никоя, която работи на щанд за техника в ЦУМ, но това е идея да опитам. А вие всички просто завиждате!!!!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.