Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 13.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Jar Computers - kalyfi!!нови  
Автор ..::piks::.. (jugger)
Публикувано14.06.02 21:55



ne e istina kakvi kalyfi sa!
vzeh si tv tuner, broih im 100$ i polu4avam tuner 2-a upotreba!
nqmam originalno cd [a na cd-to koeto sa mi dali, nadpisano s marker, lipsva pove4e ot poluvinata software!] i knigkata s instrukcii
ne 4e nqma da si opravq tunera bez tqh no najstine 4ovek se 4ustva dqvolski precakan kogato dade 1/3 ot zaplatata si za neshto a mu probutat shit!
...mamka vi balgarski goveda!

•fish•doesen't•think•coz•fish•know•everything•


Тема Re: Jar Computers - kalyfi!!нови [re: ..::piks::..]  
Авторxx (Нерегистриран)
Публикувано16.06.02 20:47



Човеко та те мамят и хора, които си дават 1-год заплата в hardwarebg.com има много хубава тема в която всеки си казва проблемите с JAR и един дето се прави на шеф отговаря (или по-скоро се оправдава). За подобен проблем като твоя ще кажат че така им ги носят без дискове и правят услуга на клиента като им ги записват



Тема Re: Jar Computers - kalyfi!!нови [re: ..::piks::..]  
Авторpsycho__ (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 11:11



Abe choveche kato ti go dadoha toq grozen tuner v oq grozen vid shto ne im digna skandal ami si malchish be kaji im daite mi parite i tva e ebal sam vi v mizernicite. Nali znaesh ima edna pogovorka koito plashta toi porachva muzikata. Ta i v sluchaq ti si si v pravoto da se otkajesh ot typata im stoka i da si zemesh parite i da ne ti izlizat s nomera che sa go chuknali na kasoviq aparat she si go stornirat posle.



Тема Re: Jar Computers - kalyfi!!нови [re: xx]  
Автор ..::piks::.. (jugger)
Публикувано17.06.02 17:56



lele to4no tova mi kazaha kato otidoh :(

•fish•doesen't•think•coz•fish•know•everything•


Тема Re: Jar Computers - kalyfi!!нови [re: psycho__]  
Автор ..::piks::.. (jugger)
Публикувано17.06.02 18:01



nqma da sporq, 4e imam vina
..4akam toq tuner ot 1 mesec
da ne ti razpravqm kak mi e legnal na syrceto.. v momenta, v kojto go hvanah v rycete si i ve4e nqmah tyrpenie da si go pusna...
izobshto ne zabelqzah kyv e diska, i 4e lipsva knigka, i 4e kutiqta e stranna...
rabotata e tam, 4e te edinstveni Jar mi go dostaviha za sedmica
vsi4ki drugi mi mynkaha, 4e go nqmali ne se znaelo koga shte imat, i ako pory4am she me motat suma vreme.. be opravdaniq
no tqhnata vina e pove4e!

•fish•doesen't•think•coz•fish•know•everything•


Тема Re: Jar Computers - kalyfi!!нови [re: ..::piks::..]  
АвторVasko (Нерегистриран)
Публикувано21.06.02 00:30



Тия от jar са наистина мошеници!!
С по-скъпите видеокарти например / на Gigabyte/ вървят 2 диска- 1 е с няколко
игри а втория с плеър и МОШЕНИЦИТЕ ОТ ЖАР НЕ ГИ ДАВАТ а освен това не дават опаковката и книжката към видеокартата.
Подхвърлят ти платката и това е! Ебаси и тъпанарите-все едно, че продават КРУШИ ???!!




Тема Re: Jar Computers - kalyfi!!нови [re: Vasko]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано22.06.02 18:26



Не, че ги защитавам, но има разлика между окомплектовка за асемблатори (ОЕМ) стоката е най-често само в найлонче и за карайни клиенти (retail), тогава са с кутийки, книжки 5 CD-та и прочие глезотии, но това срува по-скъпо, както се сещаш...


Истината е там някъде...


Тема Re: Jar Computers - kalyfi!!нови [re: TheSaint]  
АвторVasko (Нерегистриран)
Публикувано24.06.02 15:31



Никъде в офертите им ВИДЕОКАРТИТЕ НА GIGABYTE не са споменати като ОЕМ,
за разлика от някои други продукти за които изрично е отбелязано, че са ОЕМ.
Така, че замен те са мошеници на дребно: циганят се за някъкви cd -та и др. които и без това се полагат на клиента щом споменатия модел върви комплект с тях, още повече, че и на сайта на GIGABYTE го пише!



Тема Re: Jar Computers - kalyfi!!нови [re: Vasko]  
АвторCD (Нерегистриран)
Публикувано24.06.02 16:28



mi dobre de, da priemem ce s apolucili kartite s knijki i CD-ta! zasto da ne ti gi dadat? kakvo sa gi pravat? sa se zatrupat s izlisni boklici!
ili gi polucavat bez takiva ili rabotat nehaino i sa propusnali da gi dadat...
znam li... vav vseki slucia gnusna rabota!



Тема Re: Jar Computers - kalyfi!!нови [re: CD]  
АвторVasko (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 17:06



И аз се чудя защо се получава така, и ми се струва, че една фирма ако държи на клиентите си трябва да няма такива пропуски; да не говорим пък ако се получат някъкви по-големи проблеми-кой знае как ще се отнесат с клиента?!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.