Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 17.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Техномаркетнови  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано11.01.02 17:20



Снощи за първи и последен път отидох в Техномаркет (при Люлин). Не си тръгнах веднага само, защото бих яко километри до там.
На входа, някакъв тъп сотаджия ми говори на ти, обръща ми важно гръб докато ми говори. Построили съоръжение за луди пари, читаво изглежда, има хубава стока и го напълнили с изметта дето се чуди какво да подхване - та станала псевдо-ченгета. Това да не е база на Пентагона? А и не е в това проблема, а в отношението.

Кажете ми кога ще ида на майната си зад Люлин да си купя слушалки за 49 лв, при положение, че на Витошка също са 49 лв и ме посрещат учтиво и ми обръщат внимание. А не тъп сотаджия да ми се дърви за глупости и вътре поне 20 псевдо-консултанти да си говорят помежду си докато 5 клиента на площ 5000 квадрата зяпат наоколо.

За протокола: носех издраскани от ползване слушалки дето ги има и вътре да се продават. Говедото на входа се държи все едно съм някой прошляк и ми иска 5 кинта депозит за това, че съм със слушалки. За какво ?!! За да не открадна ключето от клетката ли и да си оставя там слушалките ли, какво ли ??? Все едно не мога да си ги оставя в колата, с която съм дошъл до там, на мйната си.

И като влезна със тия слушалки какво става бе идиоти ??? Ще ги сменя с нови ли какво ли ???
А и ебати готиното се чувстваш вътре, под погледа на 20 тъпака в униформи - все едно съм на разходка в двора на затвора. Раята да ходи да пазарува!



Тема Re: Техномаркетнови [re: Spidercho]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 23:08



Ами кой луд ще остави българи да се разхождат свободно без наблюдение покрай скъпа техника. А ти що се правиш на голям отворко и не си остави слушалките в колата. Аз щях да те изритам МОМЕНТАЛНО.



Тема Re: Техномаркетнови [re: x]  
АвторELl (Нерегистриран)
Публикувано12.01.02 21:15



Не е там въпроса.Наистина много се краде в България,но също така е вярно
че липсва любезното отношение към клиента.Сигурна съм,че ако е бил
помолен любезно да си остави слушалките клиента нямаше да бъде недоволен.
Освен това не виждам защо след като си декларираш на входа ,че си със
слушалки,трябва да ти искат депозит.
На много места е написано "Необявена на касите стока се таксува".
Това с депозита е пълна простотия !
Това са необмислени неща поради липса на достатъчно умствен багаж в
ръководството,а не защото е виновна охраната.
И такива приказки като "щях да те изхвърля МОМЕНТАЛНО" подхождат на
няйой тъп селянин,а не на интелигентен човек.
Иначе на мен лично магазините "Техномаркет "ми харесват.
Винаги съм намирала там каквото търся и то на добра цена.Консултантите
също са много печени.Обзаведох си апартамента с Панасоник и Техникс
от магазина в Дружба и съм много доволна от консултантите на втория
етаж за HI-FI !Обърнаха ми внимание и ме насочиха към това което ми трябва.
Не знам как е в Люлин,но в магазина в Дружба са наистина добри.
Такова разнообразие няма никъде другаде в София.



Тема Re: Техномаркетнови [re: x]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано14.01.02 09:34



Не знам дали има смисъл да ти обръщам внимание, защото явно или си пъпчив пубер, или второто не ти е минало и след 20.

Носех слушалките като база за сравнение, mr. изхвърляч.



Тема Re: Техномаркетнови [re: ELl]  
Авторbate An4o (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 22:05



mace, ia si daj adres4eto
da ti doda na gosti kat ne si si u vas
posle moe da se vidime za po kafence , kince nekyde
tia 3 neshta ;-)
are 4e trebe da begam



Тема Re: Техномаркетнови [re: Spidercho]  
Автор monterei (notitile)
Публикувано12.03.02 14:42



x i bate An4o moje da si zajiveiat zaedno v tehnomarketa kato znaiat mnogo. oba4e az tam izbiagvam da hodia - prodava4ite naistina sediat i te gledat typo, a ako gi pita6 nesto - leleee - po-dobre da si stoi6 kroti4ko i da si 4ete6 tabelite. Edin typak si govori po tel v prodyljenie na niakolko min s gajeto si, dokato az iskah da pitam za nekyv televizor.... e ami izleznah si - dreme mi, ako iskat da pe4eliat ot men trebv6e da sa kulturnni. Da go .....



Тема Re: Техномаркетнови [re: monterei]  
Авторelina (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 14:46



Povecheto ot prodavachite-konsultanti, tia s uniformite, deto uj triabva da te zaribiavat izobshto ne razbirat ot uredite, za koito otgovariat. Az ne razbirah ot tehnikata, koiato iskah da kupia i se nadiavah niakoj da mi obiasni. Sld 2 minutno mynkane, ot koeto stana yasno, che slujitelia ne si e napravil truda pone bazovite harakteristiki da obiasni kakvo oznachavat, nejeli da prochete knijkata na ureda, kojto prodava, otidoh v drug magazin. Tam mi obiasniha ... i si kupih.



Тема Re: Техномаркетнови [re: x]  
Авторblue bird (Нерегистриран)
Публикувано24.03.02 23:47



Kogato 4ovek otiva da pazaruva trqbva da mu e priqtno , a ne da se 4uvstva vse edno otiva da krade.6tom iskat da sa sigurni 4e nikoi nqma da im iznese nezabelqzano bqlata tehnika neka slojat kameri i druga tehnika ili pone da si podbirat personala.Otnosno psevdo4engetata kakvo drugo da ti kaja osven lafa:ot koito ne stava ni6to stava 4enge , ot koito i 4enge ne stava stava sotadjiq.



Тема Re: Техномаркетнови [re: Spidercho]  
АвторHATBAPEH (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 23:28



Фен .. Който и да си ти .. Кефиш ме .. Не съм от София .. Но знам какво е обслужването в магазините .. Когато насреща си имаш , готин , интелигентен , УМЕН , усмихнат продавач ти прави кеф да си купиш .
Остави ги тез боклуци да гният там от кадето са дошли защото няма бъдеще за тях .. Ще просперира този който може и умее да го прави така както трябва .
HATBAPEH ™



Тема Re: Техномаркетнови [re: Spidercho]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 15:34



Има ли нещо оригинално в Техномаркет или 90% от нещата са made in China, a останалите Taiwan?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.