Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 03.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Супер-важна тема!!!нови  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано13.01.08 17:33



Приятели, планирам таа година да направим едно ходене до морето, като избродираме Стара планина през проходите, после по целата морска ивица и прибиране през Родопите, Пирин, Рила и Трън. Има ли желаещи да участват?





Тема Re: Супер-важна тема!!!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано13.01.08 19:26



Добре, хубаво е.Как ще си резервираш спането.



Тема Нема да резервирам, ше импровизирам.нови [re: Mитko]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано13.01.08 21:17



Значи, идеята е да се тръгне почти без багаж, само по кинти, да се спи по некви хижи или квартирки ефтинджос, а понекога и по полето (като има сено). Сичко в името на мобилността, повече с багаж не тръгнам, мамка му.





Тема Re: Супер-важна тема!!!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторYan49 (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 09:45



Имам голямо желание за такова пътешествие, но като си спомня как бягаше все напред и аз постоянно те догонвах ми се отщява......Все едно че си пътувам сам.



Тема Направих некакъв примерен маршрут.нови [re: Yan49]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 22:51



Получиха се около 15 етапа с 120-200км (средно около 150км) на ден, с три почивни дни. По баирите е нормално секи да си кара с негово темпо, а после се събираме и караме група, аз така ги виждам нещата.





Тема Re: Направих некакъв примерен маршрут.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 10:21



Хубава инициатива имаш.Но изкам да кажа за мен.Не обичам да нося багажи по себе си.Избива ме на туризъм а не на спортно каране.Хубаво би било да има придружаваща кола да носи багажа и да помага при нужда.По този начин сме се организирали с моите приятели преди години когато почвахме да караме.За съжаление нещо на сериозно взехме да гледаме на нещата и се подготвяме по план.Това с изкачванията не е проблем да се изравнят силите.При по дългите преходи води по-подготвения и рано или късно изразходва толкова сили,че идва един момент при който се изравняват силите.Верно трябва някаква подготовка и техника на каране в група за да стане работата.



Тема Re: Направих некакъв примерен маршрут.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 10:26



А иначе мечтата ми е да направя нещо такова многоетапно.Сигурно ще е много интересно.Но хора това е сериозна работа.



Тема Re: Направих некакъв примерен маршрут.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано17.01.08 12:47



Здравейте, това си е напълно осъществимо, но наистина за да се избегнат големи неприятности по пътя, а и карането да си е този кеф за който се тръгва е хубаво да се намери една "жертва" с автомобил или нещо по-голямо, да носи багажа, инструмента и др. пък и да стига доста преди групата в мястото за нощуване и да организира нещата.
Иначе идеята е добра и бих се опитал да се освободя когато го правите.
Успех



Тема Планирам проявата за месец юли.нови [re: Mитko]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 15:02



Тогава дните са дълги, нощите - топли и може да се кара с повечко почивки, а спането може и да е на открито. При средна скорост от около 25 км/ч и среден етап от 150 км, тва прави 6 часа каране на ден, другото ше е туризъм.





Тема Здрасти, бате Чоко!нови [re: Чoko]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 15:04



Мисла, че ше е проблем некой да кара кола само за нашия кеф, просто не съм обмислил подобен вариант, щото немам такъв познат. Иначе, група от 4-6 човека мисла, че е оптималния вариант. Некви предложения?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.