Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 18.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Супер-важна тема!!!  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано13.01.08 17:33



Приятели, планирам таа година да направим едно ходене до морето, като избродираме Стара планина през проходите, после по целата морска ивица и прибиране през Родопите, Пирин, Рила и Трън. Има ли желаещи да участват?





Тема Re: Супер-важна тема!!!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано13.01.08 19:26



Добре, хубаво е.Как ще си резервираш спането.



Тема Нема да резервирам, ше импровизирам.нови [re: Mитko]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано13.01.08 21:17



Значи, идеята е да се тръгне почти без багаж, само по кинти, да се спи по некви хижи или квартирки ефтинджос, а понекога и по полето (като има сено). Сичко в името на мобилността, повече с багаж не тръгнам, мамка му.





Тема Re: Супер-важна тема!!!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторYan49 (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 09:45



Имам голямо желание за такова пътешествие, но като си спомня как бягаше все напред и аз постоянно те догонвах ми се отщява......Все едно че си пътувам сам.



Тема Направих некакъв примерен маршрут.нови [re: Yan49]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 22:51



Получиха се около 15 етапа с 120-200км (средно около 150км) на ден, с три почивни дни. По баирите е нормално секи да си кара с негово темпо, а после се събираме и караме група, аз така ги виждам нещата.





Тема Re: Направих некакъв примерен маршрут.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 10:21



Хубава инициатива имаш.Но изкам да кажа за мен.Не обичам да нося багажи по себе си.Избива ме на туризъм а не на спортно каране.Хубаво би било да има придружаваща кола да носи багажа и да помага при нужда.По този начин сме се организирали с моите приятели преди години когато почвахме да караме.За съжаление нещо на сериозно взехме да гледаме на нещата и се подготвяме по план.Това с изкачванията не е проблем да се изравнят силите.При по дългите преходи води по-подготвения и рано или късно изразходва толкова сили,че идва един момент при който се изравняват силите.Верно трябва някаква подготовка и техника на каране в група за да стане работата.



Тема Re: Направих некакъв примерен маршрут.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 10:26



А иначе мечтата ми е да направя нещо такова многоетапно.Сигурно ще е много интересно.Но хора това е сериозна работа.



Тема Re: Направих некакъв примерен маршрут.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано17.01.08 12:47



Здравейте, това си е напълно осъществимо, но наистина за да се избегнат големи неприятности по пътя, а и карането да си е този кеф за който се тръгва е хубаво да се намери една "жертва" с автомобил или нещо по-голямо, да носи багажа, инструмента и др. пък и да стига доста преди групата в мястото за нощуване и да организира нещата.
Иначе идеята е добра и бих се опитал да се освободя когато го правите.
Успех



Тема Планирам проявата за месец юли.нови [re: Mитko]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 15:02



Тогава дните са дълги, нощите - топли и може да се кара с повечко почивки, а спането може и да е на открито. При средна скорост от около 25 км/ч и среден етап от 150 км, тва прави 6 часа каране на ден, другото ше е туризъм.





Тема Здрасти, бате Чоко!нови [re: Чoko]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 15:04



Мисла, че ше е проблем некой да кара кола само за нашия кеф, просто не съм обмислил подобен вариант, щото немам такъв познат. Иначе, група от 4-6 човека мисла, че е оптималния вариант. Некви предложения?





Тема Re: Ощенови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 15:50



Трудно се намира колоездач само да кара кола но се е случвало двама да се сменят или хванете някоя съпруга.Юли ще се опитам да се състезавам.



Тема Re: Здрасти, бате Чоко!нови [re: т.k.]  
АвторMoмчe млaдo (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 16:31



Жената на Чоко да кара колата





Тема Re: Здрасти, бате Чоко!нови [re: Moмчe млaдo]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 17:25



Gurcia se ochertava kato strahotna destinacia za veloturizam



Тема Re: Планирам проявата за месец юли.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор:-) (Нерегистриран)
Публикувано20.01.08 23:31



Какви са тия 25 км/ч средна скорост - това само на равно се е постижимо. На планина - 11-13 най-много... Иначе и аз съм за идеята.



Тема Зависи от планината, баце.нови [re: :-)]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано21.01.08 08:22



Давам пример - миналата година с бате мозер карахме от София до Мальовица и обратно и средната скорост беше 30, макар че има баири. Ти кво колело караш?





Тема Re: Здрасти, бате Чоко!нови [re: Moмчe млaдo]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано21.01.08 10:09



По-добре приятелката на момчето, щото жената на Чоко няма книжка.



Тема Re: Здрасти, бате Чоко!нови [re: Чoko]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано21.01.08 12:08



Не си е признавал до сега,че има приятелка.



Тема Re: Здрасти, бате Чоко!нови [re: Mитko]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано21.01.08 15:30



И аз не знам, но може да си признае най-сетне.



Тема Re: Здрасти, бате Чоко!нови [re: т.k.]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано21.01.08 15:35



Сетих се, не е нужно да е велосипедист готов да се жертва, а някой който обича да ходи по хижи и т.н. и е съгласен да му се плати горивото и да си изкара весело. (може да не е сам)

Все пак става въпрос за доста дни и обикаляне из родината. Мисля че все трябва да има някой на който му се ходи.

Аз лично ще търся мераклия и ако излезе ще пиша.



Тема Re: Здрасти, бате Чоко!нови [re: Чoko]  
АвторMoмчe млaдo (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 11:07



Как бееее, аз имам много приятелки, ама те още не знаят, защото не съм им казал

Ама ще разпитам, коя има книжка и дали ще е съгласна да дойде и да прави масажи на всички участници - ще е като на Тур Де Франс.



Тема До момче младонови [re: Moмчe млaдo]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано23.01.08 17:05



Ухааааа, само че не казвай на жената, че ще дойде да ме пази и никва няма да я свършим.



Тема Re: До момче младонови [re: Чoko]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 09:53



Идвам ти веднага на гости приятелю.Нищо,че е още зима.Как не се сетих до сега,че като си момче младо девойките ще са около теб.



Тема Re: До момче младонови [re: Mитko]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано24.01.08 23:04



ами рускинчетата





Тема Re: Супер-важна тема!!!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автордeбeл (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 08:01



Хора без работа!



Тема Re: Супер-важна тема!!!нови [re: дeбeл]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 08:22



Всеки си има работа и семеиства но пусто като не щем да сме дебели а пък обичаме да си хапваме.



Тема Re: Супер-важна тема!!!нови [re: Mитko]  
АвторMoмчe млaдo (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 16:09



То Митко, с таз кръчма, където я откриха точно до вас - какво няма да се дебелее - цяла зима какво ще се прави. Ще се ходи на кръчмата естествено и ще се трупат ценни килограми, които ще бъдат изразходвани в процеса на пролетните 200 километрови обеми. Ами аз какво да правя, че съм постоянно на път и не мога да вържа мръвка.



Тема Re: Супер-важна тема!!!нови [re: Moмчe млaдo]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 19:57



Вземи да се ожениш,че девоиките в Ст.Загора не могат да си дигнат гащите от тебе. Пък може и да понапълнееш.



Тема Re: Супер-важна тема!!!нови [re: Mитko]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано10.02.08 21:36



Момчета, защо имам чувството, че леееееееекичко изместихте темата на темата?





Тема Re: Супер-важна тема!!!нови [re: Чoko]  
Автормишo тълeв (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 08:38



момчета какво стана ще го правите ли? ще ходите ли до морето през юли? защо сте "заебали" темата?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.