Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 20.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема nov velosiped  
Авторkld (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 11:49



Zdravejte,
Iskam da si kupq velosiped! :)
Problema e che sam nachinaesht, i ne znam kakvo tochno da izbera.
Smqtam da karam velosiped-a vav gradski usloviq, da hodq na rabota s nego, da go karam prez pochivnite dni, takiva neshta.
Do 500lv bih otdelil bez da se zamislqm, do 1000lv bih dal ako se ubedq v smisala ot po golqmata cena.
Porovih se iz foruma, kakto i iz internet kato cqlo, vidqh dosta preruki.
Sled kato razgledah i nqkolko internet magazina, reshih che za moite nujdi udachen izbor bi bil
drag blade . Kakvo shte kajete?
Sashto taka: Dosta ot preporakite koito vidqh sa za otdelni chasti na velosipedite - vaprosa mi e sledniqt: az sam reshil che iskam primerno drag blade - kogato otida v magazina moga li da iskam da mi smenqt razni chasti, ili shte trqbva da izibiram velosiped kato cqlosten model.



Тема Приветнови [re: kld]  
Автор B2 (Deathcar)
Публикувано21.07.05 12:08



добре дошъл на новия кандидат за редиците на велосипедистите ;-)
Няколко неща - първо напоследък повечето хора карат планински колела (по мои наблюдения) явно ти си се ориентирал към шосейно - не знам дали си карал и дали ще ти е удобна стойката - помисли пак по въпроса.
Драг за мен е най-балансираната Бг марка като отношение цена полезност - поне от планинските им модели много хора са доволни, за шосейките не знам но предполагам че пак са добри като качества.
Смяната на части в магазините Веломания, които са основен дистрибутор на Драг е малко сложна работа - има шанс да се пребориш, но има шанс и да не стане - много зависи в какво настроение е продавача според мен :-) Въпрос на умения за пазарене. Като цяло планинските модели на Драг са добре балансирани - предполагам, че и шосейките им са така. Но е добре и някои с повече опит в този вид колела да се изкаже.

You and me baby ain't nothing but mammals...


Тема Re: nov velosipedнови [re: kld]  
Авторtt (Нерегистриран)
Публикувано24.07.05 00:26



do kolkoto razbiram iska6 ne6to koeto da ti e udobno za vsekidnevna upotreba.moga da ti kaza edim magazin v koito 100% 6te ti napravqt to4noto kolelo za teb.moze bi si 4uval za markata RAM...e ta zna4i tazi marka se predlaga v magazin BAS(www.bas-bg.com)tam ima informaciq za to4noto mu mestopolozenie.mom4etata 6te ti pokazat nqkoi model do tova koeto iska6...otttam natatuka si ti.ako ne ti haresva vilkata naprimer bez problem 6te ti slozat druga i suotvetno cenata na koleloto 6te poskupne ili spadne.
spored men tam 6te nameri6 tvoeto kolelo.



Тема Re: nov velosipedнови [re: tt]  
Авторkld (Нерегистриран)
Публикувано24.07.05 09:21



ami az zasega mai mai sam si haresal drag blade, koito dokolkoto razbrah moje da se kupi za okolo 500lv . Molq daite mneniq za tozi velosiped.



Тема Re: nov velosipedнови [re: kld]  
АвторЦeцo (Нерегистриран)
Публикувано23.10.05 17:58



Здравей, и добре дошъл сред нас. Изборът ти за вело. е много добър. Аз самия си взех Drag Blade и съм супер доволен. Перфектен шосеен и градски велосипед е . Аз обичам да карам на дълги разстояния и той не ме уморява. Има го и момента че частите са много добри и ги има навсякъде по ателиетата. проблема при новия Drag е че го придават "гол". Аз като си го взех го обърудвах допълнително с компютър, шише, помпа и чантичка с инструменти. Цената му "гол" при нас в Ст.Загора е 420лв. Аз дадох за него 480лв.-всичко. Ако искаш ще ти го продам както е така за 400лв. Имам си Бианчи което ми е достатъчно за сега. А и ми трябват малко кинти. Помисли си, мое се договорим винаги. Аз съм рядко в нета така, че 0887792051



Тема Re: nov velosipedнови [re: kld]  
АвторBiker4e (Нерегистриран)
Публикувано01.11.05 11:21



Здравей имам колело точно за теб,ебати офертата е,пиши ми наа extreme_rider@abv.bg



Тема Re:нови [re: kld]  
Автор WOLF_33 (любопитен)
Публикувано27.11.05 07:53



За Драг Блейд не мога да кажа нищо, но предполагам, че ще е добър. Самият аз като шосеен велосипед ползвам "Драг Вайпър", и не го давам за никое друго - супер леко, балансирано, с много лек ход и не уморява. За шосета и на дълги разстояния е много добро. За планината обаче или на пресечен терен не става изобщо - твърде висока рамка, висок център на тежестта, изобщо идеалния вариант да се претрепеш по някоя пътека :-)
Но като цяло избора ти за Драг е удачен, предполагам. Все пак помисли дали няма да ползваш велосипеда си и за планинско каране, тъй като тогава често шосейното колело ще ти прави проблеми.

Човек и добре да живее, се жени...


Тема Re:нови [re: WOLF_33]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 15:27



hi
az moga samo da ti kaja 4e tova kolelo na
men ne mi svar6i rabota,no moje az da sum si bil vinoven
v momenta imam 5 kolela(e ne sa samo moi )
ama sum dovolen i ako iska6 6te ti prepora4am
NO TI SI RE6AVA6!!!!!!!!!!



Тема Re: НЕ СИ КУПУВАЙ КОЛЕЛОнови [re: kld]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 17:31



ще ти го откраднат
вземи си нещо друго от пазара
може дори кънки да си купиш
ще правиш пируети
по улиците
по тротоарите
ще е весело, приятно и евтино



Тема Re: Firma Cross e istinataнови [re: tt]  
Авторkalinski (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 16:30



Firma CROSS e istinata tam ima vsi4ko i po izbor moje da ti zglobqt kakyvto model iska6 i s kakvito 4asti .




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.