Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 06.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Здрасти!нови [re: Гaнчo]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 19:14



Очевидно е, че и другото не си разбрал, сельо.





Тема Re: Здрасти!нови [re: т.k.]  
АвторГaнчo (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 19:50



Ела некой ден в Вързулица да ми кажеш че съм селио ! Да ти напеавим квадратна главата бе! Тарлък !



Тема Таа Въэрзулица е на майка ти у путката, бе, бате!нови [re: Гaнчo]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 20:11




Далече ми е, бате, ше си запаза сегашната форма на главата, явно. Селяк.



Тема Re: Таа Въэрзулица е на майка ти у путката, бе, бате!нови [re: т.k.]  
АвторГaнчo (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 20:53



Пцувай и кажо още един път селянин и идвам в София да те разкекерчим! 98 кила съм и кофата на фадромата на Стефан сам я местим Прави му сметката!



Тема Селянин, селянин.нови [re: Гaнчo]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 21:29



"Кажах" го два пъти, са кво ше правиш? Сельо.





Тема Re: Селянин, селянин.нови [re: т.k.]  
АвторГaнчo (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 22:11



У фторник идем да ти ебам майката!



Тема До Киронови [re: Kиpo Бaиpo]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано28.07.07 22:29



Не гроздето ми не е кисело, просто съм 196 см 108 кг и чакам да стана около 90-те, та да си взема нещо ново. Естествено няма да е втория по клас Пинарело, а нещо от топ моделите. Нещо което се търкаля в протура.
А и поне имам доблестта да си призная, че чуждите велосипеди са добри, за разлика от теб, който веднага оплю велосипеда на Митко. Човека се е прострял според възможностите си, но давай сега като имаме нещо по от него и да го гаврим.
Между в прочем колко км. имаш с "Бебо".
Поздрави и спи спокойно, не ти завиждам.



Тема Re: До Киронови [re: Чoko]  
АвторKиpo Бaиpo (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 23:47



Здравей,

с Бебо всяка седмица имаме по 400 километра и досега са ни се събрали малко под 14 000. Друга работа си немаме - въртиме тука по едни баири нагоре-надоле

Ти ако махнеш шкембето ще си вземеш ли новия Prince Carbon? Щото аз съм го поръчал и трябва да дойде на 12 септември - стария Рrince едно комшийче го кара, подарих му го преди две години, че баща му не ще да му купува колелета - голфър иска да го прави .

А на Митко колелото му е боклук, няма какво да си кривя душата. Айде поздрави! Не ти завиждам и аз.



Тема Кой вторник, бе, селяк прос?нови [re: Гaнчo]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 15:59



Маматидеба, цел ден мама виси под часовника на гарата и те чака да дойдеш. Смотан селяндур.





Тема Re: Новото ми колелонови [re: Mитko]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 08:41



Честито да ти е. Като го гледам мисля че ще е много твърда рамка - тъкмо за часовника за който само си говориш. Лично аз обаче не бих го купил - прекалено е скъпо (тук го предлагат същото - с други колела за €6000). Ако ти е за състезания - можеше да минеш по-тънко със същия ефект с един Canyon напимер. Знаеш че на мероприятия най-вече можеш да си прехабиш материала. Ако ти е за кефене - показ за тези пари ще можеш нещо друго да вземеш дето да шашкаш "Голф"аджийте като Кирчо по-долу та и да ти останат за екстри.
Имам и забележки по снимката. Що си навирил тази седалка така и защо не му сложи другите колела (поне за снимката) ще му тичат повече.
Иначе още веднъж да ти е честито - и да му скъсаш жилите (карбоновите нишки) от каране.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.