Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:57 22.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: До всички доброжелателинови [re: Чoko]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.07.07 00:53



Добре де - не съм се качвал.
Няма и да се качаа - хем ми е скъпо, хем ще ми бъде криво - предпочитам да карам по изправен.
А и сигурно съм дърт и задръстен ама нещо вяра на малко спици нямам.
Спиците се късат - каквито и да са, гарантирам че рано или късно ако аз карам колелото - все ще скъсам някоя спица.
Ако са малко - и една да се скъса - има проблем, ако са си нормална бройка - и 2-3 да се скъсат - все ще оцелея до подходящия магазин.
Да не говорим че държа колелото да няма търговски вид - иначе ще ми го откраднат по бързо от колкото пиша това мнение.

Bеer? Mоre?




Тема Re: До всички доброжелателинови [re: Kиpo Бaиpo]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано27.07.07 15:03



Здравей обиден ми Киро Баиро

Очаквам да видя снимка на Пинарелото с много особената конфигурация, защото ако си мислиш, че гледам велосипеди само по българските витрини и по сайтовете се лъжеш. Не мога да се похваля с моя велосипед, щото е TREK от преди десетина години, с Dura ace 8-ца с дуалконтрол. Смея да твърдя обаче, че съм виждал добри велосипеди (при това на живо ???). Дори съм излизал да карам със собсвениците им, за това не са ми нужни витрини.

А, и очаквам да видя някъде подобно изявление от компанията и за 2007 г.

Поздрави на всички от форума.



Тема Re: До всички доброжелателинови [re: Чoko]  
АвторKиpo Бaиpo (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 19:56



Добро утро Чоко,

ново изявление на Колнаго няма, защото няма промяна в ситуацията.



Ето ти снимка на Бебо - да има какво да разказваш на собствениците на хубави колелета, дето караш с тях. Поздрави от бай ти Киро!






Тема Re: До всички доброжелателинови [re: Чoko]  
Авторqvkata (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 21:14



Незнам ама ако наистина караш това колело нямам думи.Та това е досущ като на про отбора дето караха с пинарело са немога да се сетя.А чоко то може и да е на 10 години ама монтажа като е Dura - Ace ко да говорим ...



Тема Re: Новото ми колелонови [re: Mитko]  
АвторГaнчo (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 00:29



Здравей Митко!

Аз съм от Полски Тръмбеж и много обичам колалата ала намам много пари да си купя състезателно като тебе и на другите. Изкам да те питам седалката що така си я вирнал нагоре? На мене така ше ми обива на мадете и ми заспива патката като карам тука по надалече из района. Аз имам една стара руска кожена на стартшосето и си я мажа редовно с мас и ми е много мека и удобна ала не е толкова вирната отпред. Само като е мокро и вали дажд се спича после и ме ръби на гъза. Ти как караш толко с вирната седалка?

Айде поздрави!



Тема Re: До всички доброжелателинови [re: Kиpo Бaиpo]  
АвторГaнчo (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 01:04



Здравей Киро!

Аз се казвам Ганчо и съм от Вързулица до Полски Тръмбеж и карам много хубаво стартшисе руско от баща ми е. Много ти е хубаво колелото ала изкам да те питам защо са така надписани тия гуми и не се ли преебва гумата от боята?



Тема До Киронови [re: Kиpo Бaиpo]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано28.07.07 09:33



Не ми стана ясно само какво и е особеното на окомплектацията, иначе велосипеда изглежда истински, и за разлика от всички, които все намират кусури на чуждите возила ще кажа, че добре си се уредил.
А чак за разказване на дружките не мисля че е необходимо.

Поздрави и чао.



Тема Re: До Киронови [re: Чoko]  
АвторKиpo Бaиpo (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 11:05



То па оставаше да кажеш, че Бебо не е истински или че има кусури! От висотата на твоя десетгодишен Трек и антикварен Дураейс. Кисело е гроздето!





Тема Тва не е боя, бе, бате.нови [re: Гaнчo]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 13:04



Тъй като тва е истинско Пинарело, а техните гуми са направени от лъчи светлина с оглед да не тежат по баиро, приеми че въпросната "боя" е плод на ацетонната ти абстиненция. Може и некаква сложна и неведома рефракция да се е получила, в следствие на отражението на гумата във вратата на гаража.





Тема Re: Тва не е боя, бе, бате.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторГaнчo (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 16:48



Здравей!

Ако е ацетонова боята нема ли да ги разтвори тия гуми? Другото ен го разбирам нещо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.