Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 22.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Баце, ти с кво точно се фалиш?нови [re: Bълk]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 09:20



Сменил си дограмата с певеце, или че си сложил ламинат на пода?





Тема Re: Баце, ти с кво точно се фалиш?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Bълk (много злобен)
Публикувано24.07.07 09:23



не, с нов компакт диск на азис





Тема Re: Баце, ти с кво точно се фалиш?нови [re: Bълk]  
Авторявkaтa (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 11:16



Не вече некарам но иначе съм си фен.Еми Митко кое е новата тенденция.Кормилото е се едно някво от предо 20 години (не че съм живял тогава).А що не ги купихте с Dura - Ace а ми с тва компагноло ли е кво е.Шимано THE BEST



Тема Всичко хубаво ама защо не са ти сложилинови [re: Mитko]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано24.07.07 19:53



всичките спици


Пък и рамката крива - не можеш да натовариш някое гадже, кормилото ниско - ще те боли гърба....

Bеer? Mоre?



Тема Re: Новото ми колелонови [re: Cтapшиятa]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 22:13



Пичове незнам дали си спомняте но аз нали ходя на състезания.И за това колелото ми е такова.Пък нали съм по-добър в състезанията по часовник и вярвам забелязвате рамката ми има такива тенденции.За другите марки като Пинарело и други модерни сега не съм си и мечтал да си купя нов велосипед.Въпреки, че и тоя велосипед ако не бе купен толкова изгодно на далавера съм виждал да се продава само рамката за 3600 EUR.Групата е кампи рекорд-2007г. разбирасе-да не съм чул за ШимаНо.В моя град се опитват да правят фабрика за капли и колелета та зарибяват.



Тема До всички доброжелателинови [re: bira_more]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано25.07.07 11:31



Абе хора, болшинството от вас дето сипете простотии по адрес на този велосипед сигурно не сте се качвали на нещо по-свястно, а Киро Баиро да прочете къде са произведени най-новите и скъпи рамки на Колнаго (в завода на Джайнт в Тайван).
Та карай си го със здраве, кефи му се и не обръщай внимание на завистниците.

Айде чао.



Тема Re: До всички доброжелателинови [re: Чoko]  
АвторKиpo Бaиpo (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 13:28



Драги ми Чоко,

внимавай са! В момента бай ти Киро има удоволствието да кара Пинарело Парис в една мноооого особена комплектация, а през годините през ръчичките и под дирника му са минали куп колелета, които ти и на витрина не си виждал.



По въпроса за Джайънт и Колнаго, ще ти цитирам следното официално изявление от компанията:

"For the 2006 model year, Colnago will be sourcing two entry-level aluminum road bike models from Giant, made to Colnago's spec and frame geometry and for sales in Europe and Asia only. All other Colnago bicycles are assembeld in Italy. No Colnago carbon fiber frames are made at Giant and none will be, as Mr. Colnago has a long-term sourcing agreement in place with ATR for carbon fiber bicycle frames."

Няма да ти го превеждам, ти си интелигентно момче и ще се справиш.

А за търкалото на Митко - да си го кара поживо-поздраво и некой ден да доживее да го фърли къде куче не минава и да се яхне на истински велосипед.

Айде със здраве!



Тема Re: Кво се хвалите бре я вижте ..нови [re: Kиpo Бaиpo]  
Автордзя (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 14:40



това пък после приказвайте ей това е <a href=http://www.igra4kite.com/images/smoby_580153.jpg>колелото< /a> ми. Яд да ва хване :)))



Тема Re: До всички доброжелателинови [re: Kиpo Бaиpo]  
Авторoпc (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 14:43







Тема Re: Новото ми колелонови [re: Mитko]  
АвторCтapшиятa (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 20:22



Митко може ли да ми дадеш повече информация за канала ви.
Имам интерес за нещо от този клас.
да не спамиме тук пиши ми на stzatchev@yahoo.de
Поздрави






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.