Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 21.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аз съм зает до около 14:30-15:00ч. днес.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано12.04.07 11:16



Аз след малко излизам, ако искаш за някое по-близко каране може да се чакаме някаде. Но сега както ти нямам телефона е много неудобно. Напиши ми къде и кога ще ти е удобно и ще дойда направо. Звънни ми на gsm: 0887961057.

Редактирано от grashoverride на 12.04.07 11:38.



Тема И аз се освободих.нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 14:16



Тъй като имам съвсем малък запас импусли на джиесема, само ше ви цъкна утвърдително. Иначе, предлагам среща некъде по средата на отсечката Овча купел-Дружба (Младост), което по скромните ми сметки се явява некъде около Орлов мост. Конкретно предложение - касите на националния стадион (дето са на светофара преди десния завой на 84 към Спортната палата) и час 15,30 (примерно).





Тема Бацета, кво ше кажете за едно неделно каране?нови [re: f.mozer]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 19:11



По самоковския път, до Пасарел, Окол или още по-натам. Кво мислите?





Тема Re: Бацета, кво ше кажете за едно неделно каране?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано13.04.07 22:42



За съжаление в неделя съм зает. Иначе утре сутринта на път за работа ще мина да си взема колелото и се връщам към шосето със страшна сила

По принцип сега мисля освен голямата обиколка през Ихтиман за още някаква точно в този район, ще ми се през Ковачевци да мина и т.н. абе ще го измислим... В сряда ще съм почивка и още се чудя къде да скитам, вие как сте в сряда, може заедно някаде?

Редактирано от grashoverride на 14.04.07 01:37.



Тема Бате, в сряда нема ли да вали?нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано14.04.07 14:57



Епа, ако е сухо и приятно топло, немам нищо против да врътнем през Ихтиман. Нема да носим кинти и документи, да не ни състават акт куките, че караме по магистралата. После може да се върнем през Самоков.





Тема Re: Бате, в сряда нема ли да вали?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано14.04.07 21:53



Е те куките на базата на какво ще ти съставят акт? Могат само да се заяждат, идеята е да не се заяждаме ами ще им обясним, че тренираме и че подходящ път няма друг и т.н. Аз поне имам опит в това





Тема Re: Компания за Road Race - СОФИЯнови [re: f.mozer]  
Авторf.moser (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 20:08



Аз закрих сезона на ските. Сега можем да уточним някой интересен маршрут.



Тема При мен срядата се преебава.Нема да мога да карам.нови [re: f.moser]  
Автор тъпoтo (копеле)
Публикувано15.04.07 20:44



Некви предложения?





Тема Re: При мен срядата се преебава.Нема да мога да канови [re: тъпoтo]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано15.04.07 23:57



Еми аз в сряда само съм свободен

След това другата седмица почивам понеделник и петък, но е още рано за планове.



Тема Покарах малко...нови [re: grashoverride]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано18.04.07 23:18



Е изиграх го днеска. Направих голямата обиколка, за която мислех. София - Ихтиман - Самоков - София. Излезе ми 170км заедно с карането в София, с което си подобрих досегашния личен рекорд от 160км

Много яка и интензивна обиколка, до Ихтиман се взима супер бързо, това е общо взето най-бързият участък от обиколката. Ихтиман - Самоков пътя преди и след яз. Искър е стръмен, на места даже доста Самоков - София е много леко за каране, но като имаш 100км зад гърба си е трудно да караш с подобаващата на наклона скорост... 25 км/ч средна скорост докарах - това с туткането в София... Подобрих си и личният рекорд за скорост с шосейката: 70 км/ч на магистралата след Вакарел. Препоръчвам я тази обиколка и сигурно ще я правя пак някой път...
Ето какво представлява:

П.П. За понеделник как сте? Почивка съм и може да покараме някъде, може и по-кратко

Редактирано от grashoverride на 18.04.07 23:29.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.