Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 21.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Пусни едно мнение в клуба, бате, ако нема да ...нови [re: f.mozer]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 21:21



... ходиш на ски в събота. Пишеш място на срещата, час и ше съм там.





Тема Баце, аре да караме в събота, бе!нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 21:22



Тамън, малко да потренираш баир, стига с тия магистрали!





Тема Re: Баце, аре да караме в събота, бе!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано05.04.07 22:19



В събота съм на работа

Иначе утре няма да правя обиколката, защото трябва да дам колелото да му сменят вилката...



Тема Re: Пусни едно мнение в клуба, бате, ако нема да ...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторf.moser (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 08:59



Ако погледнеш какво се случва в форума тази сутрин - дай да направим едно кръгче до Бистрица сега. Пусни едно потвърждение - ако може до 10:00-10:30 да тръгнем. Даже направо пиши в тоя диапазон къде ще ме чакаш?



Тема Аре, в 11:00 на горублянското ОМВ.нови [re: f.moser]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 09:25



Тва, дето е веднага след светофарите на Околовръстното. Не мога да стигна по-рано, тамън се излюпих (снощи се сваляхме с една мамада по интернета докъм 2:00 часа), а чакам и инкасаторката за студената вода да мине. Става ли така?





Тема Re: Аре, в 11:00 на горублянското ОМВ.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторf.moser (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 09:33



O.K. 11:00 на края на бензиностанцията - посока Панчарево. Ако има други желаещи да заповядат. Колелата са смесени (шосейни и мтб) каране за кеф. Маршрут - Панчарево-Бистрица-Симеоново-София (Може да се направи някое отклонение в този район) но в общи линии това е. Бъдете точни.
Тел за връзка: 0897743296



Тема Ще се старая!нови [re: f.moser]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 09:38



Засега се движа в график, остава тая от веикато да не закъснее много.





Тема Re: Ще се старая!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано06.04.07 18:43



Можеше и аз да дойда с моето разпадащо се mtb, че нали шосето е в бокса

Обаче сега като излезнах и на 5-тия километър му се счупи болта на шейната на седалката Прескочих и си купих ново колче, но ако това беше станало нагоре към Бистрица... Айде напишете как е минало и т.н, че ми е интересно

Редактирано от grashoverride на 06.04.07 18:44.



Тема Старата картинка, бате.нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 21:17



Мозер шпори напред, аз върта като хамстер зад него. Иначе, времето беше супер, приятно топло, попътен вятър (по баира), малко коли до Бистрица, малко повече към Железница, сух път, направо приказка! Там, на шушмата един дедка ни обясни как Пол Пт не бил убивал камбоджанци, ами това били виетнамци, убити от американските бомбандировки и ние ентусиазирани се върнахме назад. После минахме през бутика на колегата Мозер и той ме уреди с почти чистов нов бегач за скромната сума от 60 (словом: шестдесет) български лева. Утре ше си го получа, сега го подготвят за яко каране през лятото в моя бокс. Мисля, че съм един щастливец.





Тема Re: Старата картинка, бате.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано06.04.07 21:21



Eeee, супер. Айде като го вземеш и на мен ми върнат моето да покараме... Междувременно, като можеш пусни снимка






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.