Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:51 21.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Не! Нееее!нови [re: Fan]  
Автор dimodi ( bike rider)
Публикувано29.06.04 19:33



На кръговото наистина се пресича гадно, ама кой говори за пресичане - караш по улицата заедно с колите, само трябва да настъпиш до минимум 30 км/ч и да си в правилната лента Поне аз не съм имал проблеми там.

Другият вариант е не да се обикаля чак толкова много, ами да се пресича не точно на кръстовищата, ами по-навътре по протежение на уличките, които се вливат в кръговото - там не е още гъстак и не се оглеждаш на 16 страни.

Иначе за малките паралелни улици си много прав - почти винаги има такива

---

It's nice to be important, but it's more important to be nice.


Тема Re: въпрос.хм..правила за безопасно караненови [re: dimodi]  
Автор Mopдpeд (seeker)
Публикувано02.07.04 20:54



Не, това, дето ти говориш е мостовището :)
Мостчето е едно тенекиено и пресича реката в горе-долу най-кратката отсечка м/у мусагеница и младост1 . Слиза се (посока КЪМ мусагеница) по един 45-градусов наклон, началото му е в една полянка отвъд блоковете, нещо строят там в момента, мястото на пътечката се познава по електрическия стълб.

Те тука нейде:



Портал за почитателите на Толкин - връзки и новини


Тема Re: въпрос.хм..правила за безопасно караненови [re: пoли]  
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано09.07.04 23:37



има и колоездачи идиоти ....

калам си аз тази сутрин кротко и без да си давам зор, спирам на светофара на била в младост в посока дървеница и мирно, плътно до тротоара си го чакам зеленото. В момента който светва аз си пускам спирачките и се изправям върху педалите за да мина преди идиоти които завиват наляво. Тъкмо потръгнах, някакъв идиот с колело ме заобикаля от лявата страна и завива надясно при коета аз го ударям точно по центъра и той се сгоромлясва в средата на кърстовището, при което колата което беше до мен заковав спирачки и колата зад нея си заковава бронята в предна. Станала е голяма разправия, та и кат дойде че и писал акт на ония кретен. Пък за ония с колелото и не можеш да кажеш че е някакъв посерко дет се фука в махалата, беше мъж на 47 години.

-----------------------



Тема Re: въпрос.хм..правила за безопасно караненови [re: пoли]  
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано09.07.04 23:48



пък за идиоти с колелта... внимавай по палкове, има кретени дет изведнъж им хрумва да карат на зиг-заг, аз няколко пъти за малко да не отнеса подобни шизофреници.

-----------------------



Тема Re: допълнениенови [re: пoли]  
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано09.07.04 23:51



Ако някой отворко с колата ти свирка а ти в същия момент занеш че не нарушаваш правилника, обръщаш колелото и отвиш при него и питаш какво има. При мен в 50% и те не знаят а в останалите 50% те си заключват вратите и затварят стъклата. Ако караш с раничка, много помага уред който се нарича "пийсмейкър" (бухалка).

-----------------------



Тема Re:нови [re: Bълk]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано10.07.04 09:56



Сигурно внушаваш респект ... едва ли като ме видят ще заключат вратите и ще вдигнат стъклата

Снайперистка, touched by an angel :)


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор dimodi ( bike rider)
Публикувано10.07.04 15:33



Абсолютно, тебе след леко сконфузване най-много да ти предложат да те закарат донякъде, хехе

---

It's nice to be important, but it's more important to be nice.


Тема Re:нови [re: dimodi]  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано11.07.04 16:20



Ааа, сконфузването хич не е леко, една приятелка го приложи този номер на някакъв джипар и оня маса време гледа тъпо и се чуди какво да каже

Луд умoра няма! Detroit Honky-Tonk Riders


Тема Re:нови [re: dimodi]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано11.07.04 16:25



Досега не съм попадала на такива :)
По-скоро ме ... изглеждат, докато отмина и ми се усмихват, докато ги псувам.

Снайперистка, touched by an angel :)


Тема Re: [re: Windstream]  
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано11.07.04 18:25



всеки перко в колата знае за веоятноста, че колоездач по всяко време може да извади телефона и живота на шофьора след това ще стане черен.

Преди няколко седмици един кретен ме напсува на кръстовище в дружба, след едно обаждане и разправяне че шофьора беше леко неадекватен и на таблото в колата е имало пликтчета с нещо бяло и казване на номера на колата настана купон. След 2 км видях закопчан с белезниците отворко лежащ на асфалта и полицаите претърсващи колата.

-----------------------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.