Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: АДОЛФ ХИТЛЕРнови [re: TOl]  
АвторГьoбeлc (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 13:56



напълно съгласен с теб-другите не ги слушай.Те със себе си не са наясно,камо ли с великите идеи на Фюрера.Игнорирвай подобни просемитски утрепки



Тема Re: АДОЛФ ХИТЛЕРнови [re: TOl]  
АвторAнoнимчo (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 14:14



Като ги чета тия бълнувания чак почвам да съжалявам, че не е успял да победи!.....

Защото всичките му сегашни привърженици от източна Европа (ако изобщо са живи) щяха да са роби, работещи за величието на райха, щяха да са неграмотни и, естествено, да не постват подобни глупости по форумите.

Щяха да дават майките, сестрите, дъщерите си , за забавление на господарите-арийци, и децата им щаха да измират в каменните кариери....

Прекрасна картинка! Размечтах се!......



Тема "военна и научна сила"?!нови [re: lron Aryan]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано16.06.05 17:24



По времето на съществуване на СССР военната им, както и научната им "мощ" се гради на крадени технологии и копиране и дублиране на вече изобретени неща.
Едиствената област, в която СССР има самостоятелно развитие и забележителни резултати, е микробиологията.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема "Сталин изчисти Русия от паплачта"?!нови [re: lron Aryan]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано16.06.05 17:26



Сталин лиши Русия и подведомствените и колониални територии от интелигенцията им.

Да не говорим, че още в 37-ма година лиши армията си от обучените и кадърни офицери.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема "се вслушваше в съветите на генералите си"?!нови [re: lron Aryan]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано16.06.05 17:31



Да му имам генералите!

Баси некадърниците, разчитащи на непрекъснатото постъпване на нови войници на фронта!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема А теб какво...нови [re: lron Aryan]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано16.06.05 17:34



те кара да се мислиш за ариец?

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Освен да цитираш....нови [re: mjj_pld]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано16.06.05 17:36



текстове със съмнително художествена стойност, друго можеш ли?

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Според фашиската доктрина...нови [re: Гьoбeлc]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано16.06.05 17:38



славянството е трябвало да бъде изтребено изцяло. Ако фашистите бяха спечелили онази война, ти нямаше да си се родил.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: "военна и научна сила"?!нови [re: ABe]  
Авторlron Aryan (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 14:19



Тая глупост пък къде я прочете!? Или сам си я измисли? Абсолютно винаги руснаците са били поне една крачка пред конкурентите си във военно и научно отношение. Те дадоха най-голям принос за спечелването на втората световна война. Те спечелиха космическата надпревара. Те бяха по-добри през студената война. И въпреки че СССР вече не съществува Русия пак има 5 пъти по-голяма военна мощ от САЩ.



Тема Re: "Сталин изчисти Русия от паплачта"?!нови [re: ABe]  
Авторlron Aryan (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 14:26



Значи смяташ, че троцки и другите масонски боклуци заслужават да са на друго място, освен 2 метра под земята!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.