Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 28.05.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Хитлер = Боклукнови [re: TOl]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано27.05.06 19:37



не приятелю - случайно познавам лекарствата, защото такава ми е специалността - занимавам се ежедневно с хаховци като теб и съм длъжен да им помагат, дори когато те не искат...

Roma locuta, causa finita



Тема Re: Хитлер = Боклукнови [re: Last roman]  
АвторTOl (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 19:49



Приятел, виж какво, няма смисъл да спорим, аз със убеден в една идея ти в друга, съжалявам ако съм те обидил по някакъв начин. Така може да си пишем вечно а няма смисъл, пък и заинтересованите по темата едва ли биха искали да ни гледат сеира, уважавам мнението ти, въпреки че не съм съгласен с него.
Невъзможно да променим нещо на този свят, а живота тече..нека да му се да се наслаждаваме....лек ден



Тема Re: Хитлер = Боклукнови [re: TOl]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано27.05.06 19:59



Лек ден и на теб - остани със здраве!

Roma locuta, causa finita



Тема Re: Хитлер = Боклукнови [re: Last roman]  
Автор sieg (умник)
Публикувано30.05.06 15:06



Аре, Зиг!
Какво ме бъркаш с този провокатор и руски агент.
Не виждаш ли какво казах за Хитлер по горе - типичен ефрейтор с генералски мераци, съсипа Германия и половин Европа с глупоста си.
Само в Русия днес(и арабите де) имат интерес против еврейте. В клуб история съм обяснявал защо е антисемитизма в ІІІ райх и СССР/Русия.
Ариите са циганите. Нали от Ведите ги е взел Хитлерчо.
Колкото и да обиждаме германците ние сме по-варвари от тях, днес.

"Истинските слова не са красиви,
красивите слова не са истински."
Лао Дзъ


Тема Re: АДОЛФ ХИТЛЕРнови [re: TOl]  
Авторsieg (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 13:06



govorq mnogo gluposti..i sum prost komunist



Тема Re: АДОЛФ ХИТЛЕРнови [re: TOl]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано11.06.06 02:39



кур за адолф хитлер
кур за тоталитарните режими

______________
Алкохолът не решава проблемите ...всъщност и млякото не ги решава.


Тема Re: АДОЛФ ХИТЛЕРнови [re: spider4o™]  
АвторXимлep (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 12:11



spider4o я ми кажи една форма на управление която да не е тоталитарна тя и демокрацията е тоталитарна форма на управление самоче бичът с който те бичуват глупако е невидим за твоите очи.Не си ли се замислял как тази демокрация те превръща в един зомбиран роб което е по лошо защото ти самият неможе да се усетиш в какво се превръщаш надали точно това е имал предвид Демокрит когато за пръв път се изговаря думата демокрация.Изводът какъв е идеалисти много но и сатанисти много.
Аз искам да предложа на всички влизащи в този форум да гласуваме за най-великата българска личност в кампанията за издигането на паметник дето е на www.velikite.bg обединителна фигура която вярвам има силата да обедини всички българи и тя се казва Авитохол не че няма други велики личностти но за тази никои не говори а питали ли сете се защо? отговора за пореден път е много прост целия свят е обхванат от желязната прегрътка на хазарско ционитския заговор който цели да унижтожи родовата памет у хората и един ден като се събудите целта е да не знаете кой даже е бил Васил Левски(Лъвски) естественно това става бавно и методично така че да е незабележимо.Народ без минало няма бъдеще казвал съм го и преди. А за Авитохол ще ви кажа следното той създаде стара Велика България през 153г. от новата ера (забележете СТАРА ВЕЛИКА)колко преди това ни е имало че да се нарече стара велика другият интересен факт около него е че когато той създава СТАРА ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ по това време в европа е съществувала единственно Великата Римска империя(Първия Райх) но да ви кажа ние сме били по голями нацисти от тях :-) защото ние дефакто сме първата едноплеменна държава в европа.Но на никой не му е угодно да ни признае историята такаче направетего сами.Иначе Авитохол го има в именника на БЪЛГАРСКИТЕ ЦАРЕ и там е написано следното за него роди се момче от велик род згубено в гората там го закърми сърна (от там идва името Авитохол син на сърната) когато той порасна създаде отново Стара Велика България той живя 300 години а родът му бе Дуло.Такаче както Ромул и Рем имат паметник в Италия (създателите на първия райх които пък са били закърмени от вълчица) защо и ние Българите да нямаме своя Авитохол.

п.с. Сам Съм Други Няма



Тема Re: АДОЛФ ХИТЛЕРнови [re: Xимлep]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано13.06.06 19:10



Това е несериозно. Всякакво смесване на тоталитаризъм, авторитарно упшравление и демокрация стои вън от всякаква здрава мисъл.

______________
Алкохолът не решава проблемите ...всъщност и млякото не ги решава.


Тема Re: АДОЛФ ХИТЛЕРнови [re: spider4o™]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано13.06.06 19:49



хммммммм.....
САЩ уж е демокрация, ама си имаме работа с прикрит /а напоследък и неприкрит/ тоталитарен режим...



Roma locuta, causa finita


Тема Re: АДОЛФ ХИТЛЕРнови [re: Last roman]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано13.06.06 19:53



не, не, не
има си класически определения на различните форми на упралвние.
диверсиите и изродяването на демокрацията не са тоталитаризъм
уфх



______________
Алкохолът не решава проблемите ...всъщност и млякото не ги решава.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.