Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:40 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Очаквайте!нови [re: TOl]  
Автор вeчep (непознат )
Публикувано26.02.05 03:48



бате гръмни се сам да не те гърмиме ние



Тема СКРИЙ СЕнови [re: FG42-parartrooper]  
Авторapиeц (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 11:40



Къв ариец си ти бе, дебил другар на чифутските комунистически мекерета Маркс, Енгелс и Ленин - това си ти



Тема Re: СКРИЙ СЕ и УМРИ ФАШ.БОКЛУКнови [re: apиeц]  
АвторSSKommunismus (Нерегистриран)
Публикувано27.02.05 16:50



Продължавате да вървите срещу себе си...
Майка ти и еврейски масонерски боклук...никога повече не използвай името ариец прикъчено към получовекоподбното си същество!!!
Ще умреш много скоро!

СЪВЕТСКИЯ ДРАКОН СМАЗА ВЕРМАХТА В ИМЕТО НА КОМУНИЗМА!!!



Тема Re: СКРИЙ СЕнови [re: apиeц]  
АвторFG42-paratrooper (Нерегистриран)
Публикувано27.02.05 17:16



ПАПЛАЧ и ИЗМЕТ безбожна....идва и вашия ред...скоро....
НИЩО няма да остане след вас дори и пепел от ОГЪНЯ в който ще горите...
Защото отгоре ще има потоп от ВОДА и накрая ще задуха ВЯТЪР-вятъра на забравата и никой вече няма да се сети за вас на тази ЗЕМЯ.
Защото никой не може да се опълчи на сила от такъв мащаб.
Знам, силните сте може би (съмнявам се) ,но знам също ,че ако не от други, то меча на ТОЗИ който ви е създал, ще ви изтрие от лицето на земята.
КОЛЕЛОТО НА ИСТОРИЯТА СЕ ВЪРТИ ДО ПЪЛНА ПОБЕДА НА КОМУНИЗМА!
Схвана ли....паплач.....Ха-а-ха-ха!



Тема Re: АДОЛФ ХИТЛЕРнови [re: TOl]  
Автор Чepвeнyшka (п(т)ичка)
Публикувано03.03.05 13:05



Ни ми се коментира, ни ми се влиза в спор, само да кажа, че не за друго е знаел че няма да има деца, а защото просто е бил наритан от група еврейчета като малък и от побоя е останал в невъзможност за възпроизводство милинкия той - Хитлер. Да не се връщам още при раждането му, родено трето дете, след други две починали преди него. Едва оцелял и той, роден с доста под нормалното за новородено тегло, сериозна жълтеница и по-рано от термина.
Има изказано мнение на учени, които твърдят също, че Хитлер е бил болен и от Алцхаймер. Та при това положение може ли човека да се сети къде се пъхаше инструмента за да забремени някоя хахахахаха

Човек, който е грешил много, винаги бива умен.


Тема За червенушканови [re: Чepвeнyшka]  
АвторTOИ (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 00:28



Виж какво ще ти кажа сега пикло: явно си прочела доста литература за Хитлер, за да можеш да дадеш такова интелигентно мнение, ако бях на твое място щях да си сменям превръзката по често и да не говоря за НАЙ-ВЕЛИКИЯ човек стъвал на земята все едно говориш за БАщА ТИ. А на ония утрепки комунистчета искам да кажа че единствения лек за тях е куршума, и да ми се правят на биячи, щото такива като тях се насират като ме видят.

Хаил Хитлер!




Тема Re: За червенушканови [re: TOИ]  
Автор Чepвeнyшka (п(т)ичка)
Публикувано05.03.05 09:55





Човек, който е грешил много, винаги бива умен.


Тема Re: За червенушканови [re: TOИ]  
АвторWolf (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 18:10



ХА-ха-ха. Май до сега не си виждал здрави арийски комунисти копелдако мръсен. В интерес на истината единствения начин да ме убиеш е да ме умориш от смях....но като се замисля и това не става, защото ние просто сме недосегаеми....набий си го в тиквата Бастардо.....



Тема Окултната страна на Третия Райхнови [re: TOl]  
Авторe (Нерегистриран)
Публикувано10.04.05 16:14



Какво е стояло зад идеята за "чистата раса"? Какви са били подбудите на Хитлер? Вижте уникаланата документалната поредица "The Occult History of the Third Reich" -- свалете всички файлове от

на хард диска и после стартирайте START-HERE.html



Тема Re: Окултната страна на Третия Райхнови [re: e]  
Авторlron Aryan (Нерегистриран)
Публикувано10.04.05 16:22



Вярно доста се е бъхтил, докато придобие окултистките знания, с които другаря Сталин се е родил научен. И вепреки всичко не е могъл да го надмине, защото теорията му е била погрешна!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.