Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 28.05.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: КОпривена Метла...нови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано28.03.06 09:38



Ммммм...сложен въпрос.



Тема Съществува ли Арийския дух в българския народнови [re: kopoзия]  
АвторXимлep (Нерегистриран)
Публикувано22.04.06 01:48



Първо здравейте отново по мое мнение Арийския дух отдавна е изчезнал в нас българите и ще ви кажа защо причината се корени в това че ние бъгарите силно се съмнявам че приличаме на нашите праодители замислете се в какво сме се превърнали като нация разходете се по улиците и вижте какви хора ходят по тях с наведени глави умислени в ежедневието си и роби на новата система която не е демокрация демокрацията е идеал само за силните държави за нас това е поредния мит както беше комунизма и сега ще е така голямите и силните диктуват правилата а ние и много други държавички просто ще изпълняваме техните заповеди и справедливост за нас няма да има никога докъто Адолф Хитлер не се прероди отново и неговите светли идеали които не са били насочени само към германския народ а към свеченната бяла цивилизация но много малко хора го разбраха това за съжаление вгледайте се в очите на хората и какво ще видите отчаяние болка тъга мъка и всичко отрицателно ние не приличаме на себеси ако вобще имаме правото да се наричаме българи ние сме точно като ако сте ходили скоро в зоопарка в сф погледнете лъв-ъ в очите и какво виждате отчаяние той е сщо роб като нас той гледа отчаяно и чака края на дните си и замислете се ние не сме ли същите говоря като цяло не за себеси или за вас които четете тук а попринцип ние заслужава ме ли да носим лъвския герб единствен по рода си в света нито една от нашето минало не се е запазила замислете се какво е модерно в момента да си педал тревопушач наркоман крадец мутра комунистически мулти милионер и т.н. а какво правят другите коментират комунистическия свръх чове какво ламборджини или порше кайиен имал и това е централна тема на медиите общвенноста и хората еми да ви кажа вие сте си виновни не казвам ние защото аз не се числя към родоизменниците или овцедушните глупаци аз съм българин просто казвам бъдете българи и отстояваите правата си а не както сега казват му на тъпия българин че му дигат тока а той горкия е толкова тъп че неможе да се усети и се чуди как да изяде 2 хляба по малко че да си плати тока е това хара ли са ми кажете това са невежи създания и ще кажа защо в турция която копува ток от нас защо тока е по евтин отколкото тук и ще ви кажа защо електроразпределителните дружества оскъпяват тока 10 пъти с 2 думи ако сега свети една крушка в вашия дом ако няма педали които да ни ограбват ще светят 10 та ядренната енергия е най евтиното нещо остъпно до обикновенния човек като технология а замислете се каде отива разликата в комунистическите джобове в швеицарски банки които подържат еврейската система не говоря за обикновенните комунисти те са идеалисти като мен а за гнусните евреиски изчадия и задайте си един прост въпрос ако сте умни ще си отговорите на него защо нацистите са избивали евреи еми има си причина за това (пак казвам за пореден път за да не бъда разбран погрешно обикновенния еврит не знае за какво става въпрос но истната е че той ще убере пешкира накрая) една цяла сисема да де бори срещо един народ без държава еми глупаво звучи причината е друга аз за нея няма да говоря отговорете си сами дано успеете аиде чао.

п.с. Сам съм други няма



Тема Re: данови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автордa (Нерегистриран)
Публикувано22.04.06 06:01



мен не си ме вбесил



Тема Re: Копривена Метла...нови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
АвторPeдakтиpaнo (Нерегистриран)
Публикувано22.04.06 06:04



много готино
така си е, няма как
готини ги пишеш



Тема Re: glupakнови [re: MUA]  
Авторaмepиkaнeц (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 14:21



ЩО НЕ ХОДИШ ДА ДУХАШ НА АМЕРИКАНЦИТЕ БЕ ТЪПАК, ПАРДОН ГЛУПАК



Тема Ужасена съмнови [re: Peдakтиpaнo]  
Автортpинa (Нерегистриран)
Публикувано04.05.06 12:20



Абе хора какво ви става бе.Говорите за Хитлер,за евреите.Знете ли че имам приятелка която е родена тук и е мулатка.Но тя е повече балгарка от много хора.Тя е родена тук, тук е живяла и тук ще умре.Обича повече от всичко своята страна.Учи история на българия и с гордост може да се нарече българка независимо от цвета на кожата.А има хора такива като вас(не искам да обиждам всички) които я обиждат,но тя се държи,защотот е силна.Направо нямам думи за отношението ви кам евреи, турци, негри.Никои не е виновен за положението в което се намираме, сами сме си виновни.Ние сме си ги избирали тея управници и ше си сърбаме супата.



Тема Re: Ужасена съмнови [re: тpинa]  
Автор sieg (геймър)
Публикувано08.05.06 19:06



Като отрекоха марксизма и не ни харесва българската "демокрация"
Какво остава.



Тема Ефреиторнови [re: TOl]  
Автор sieg (геймър)
Публикувано08.05.06 19:10



Типичен. Това е Хитлер.
Само тези могат да измислят такова нещо.
Който си спомня ефрейторите от новобранството знае защо



Тема Re: АДОЛФ ХИТЛЕРнови [re: TOl]  
АвторSS (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 11:15







Тема Re: АДОЛФ ХИТЛЕРнови [re: SS]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано09.05.06 13:10



А честит празник...

Ad majorem pharmacie gloriam!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.