Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 19.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: иманярствонови [re: imania]  
Авторnjuni (Нерегистриран)
Публикувано09.02.02 18:48



поздрави imania Влизам от време на време но няма действие.Блинд бард е предложил нещо, ама така си остана.Дано по натам се раздвижат нещата.



Тема Re: иманярствонови [re: njuni]  
АвторSonya (Нерегистриран)
Публикувано09.02.02 19:45



Blind Bard pak se zaiajda s trakolozite:-))) a te kato po - umni si traiat i umirat ot smjah



Тема Re: иманярствонови [re: Sonya]  
Автор Blind Bard (Mystical Old)
Публикувано10.02.02 11:21



"Toi" estestveno ne se zayajda s tjah, a te "kato po-umni" da vzemat da izkajat njakakvo stanovi6te, za6toto vseki moje da smee otsrani, a da diskutira ne jelaee po objasnimi pri4ini. A v tozi slu4ai dori sum dale4 ot misulta za konflikti

... journey far beyond...


Тема Re: Njuniнови [re: njuni]  
Автор careless (непознат )
Публикувано11.02.02 22:18



Zdravei Njuni,
Razodih se dokolkoto mojah po mestata, koito mi podskaza. Ne se obijdam a samo moga da sam ti blagodaren, che pomagash. Info koiato mi dade ne e tova koeto e interesno za temata, moje bi greshno sam zadal vaprosite koito me interesuvat. Razbiram che orata v Bulgaria imat edno na um i sigurno sa pravi, zashtoto loshite neshta stavat barzo i mnogo hora si slujat s loshi sredstva. No v mnogo drugi strani prisvoiavaneto na chuzda sabstvenost po dolen i izmamem nachin se nakazva ot prirodata, da ne spomenavam Gospod, zashtoto tuk mnogo ne viarvat. Tova e ne samo viara v Bog /az ne sam mnogo po tai chast/ no ima i sueverie, mnogo silno viarvam v tova.

Moiat priatel se kazva Andreas, jenen e za bulgarka /gorkia - izpila mu e mozaka, edna vecher ne mojesh da izlezesh po majki s nego bez kvachkata da me opliuva, nali i az sam bulgarin/. Ta, varosniat Andreas ima nujda ot materiali svarzani ne tolkovo s tova, koeto ima v samite mogili /skapozennosti, moneti, keramika i t.n./, kolokoto sas samite mogili kato takiva - opazvane, restavrirane, poddrajka. minalata godina toi beshe v Egipet i se rovi v grobnizite v Luxor /dolinata na tzarete/, pomagashe na profesora si - germanetz. Ako se prebori za fond, ot universiteta, za restavrirane na mogila v Bulgaria, moje da zamine za Bulgaria prez liatoto. Za tova iska predvaritelno info za site ili stranizi, koito da pokazvat mogili - dali razrusheni, ograbeni, zapustiali.

Dosta obiasnitelno ot moia strana, blagodaria za vremeto ti i pomoshta,
pozdravi



Тема Re: Njuniнови [re: careless]  
Авторnjuni (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 16:51



carelles: razbrah te dobre no ne znaq takiwa saitowe.Tqh mojat da gi poso4at kolegite arheolozi .Ako ima6e interes kum nerazkopani bih mu poso4il 1 koqto nikoi ne predpolaga 4e e mogila.Tolkowa e golqma 4e izob6to ne im hrumwa.Otdolu ima ciklopski stroej.Ima i 1 mqsto na koeto mnogo durja po santimentalni pri4ini.Tiq s kirkite oba4e go naprawiha postepenno na kariera.Towa e mnogo drewno mqsto za sujalenie predi dosta godini na6e svetilo e re6ilo 4e ne e taka i ottogava ne se zanimavat s nego.Predi 30 tina godini moje6e da se vidqt strahotni ne6ta i vse o6te ne e kusno no nqma koj. Po dobre go pusni tova zapitvane na otdelna tema nadqvam se 4e 6te dadat adresi.Ako jelae6 pusni na: amatok@abv.bg tvoqta po6ta da ti pusna puk az edna ot qhu.



Тема Re: Njuniнови [re: njuni]  
Автор careless (непознат )
Публикувано13.02.02 13:26



zdravei njuni,

veche razbiram po-dobre neshtata, govorih s poznat v bulgaria i toi se saglasi da se razhodim iz mestata koito toi znae s razkopani i mnogo ograbeni, silno razrusheni e zapustiali mogili. shte gi snimam na lenta i tova shte pomogne mnogo, ne stava vapros za nerazkriti mogili, zatova shte si ostane tvoia taina.

blagodaria ti i uspeh



Тема Re: Njuniнови [re: careless]  
Авторnjuni (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 13:49



Ciao, carelles e buon 6ans. Kato se pribere6 pi6i kakvi sa ti vpe4atleniata ,ako jelae6.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.