Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:25 17.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: За форума и иманяритенови [re: imania]  
Авторnjuni (Нерегистриран)
Публикувано26.01.02 15:51



козите те 4акат 4уваш ли как мяукат да ги издоиш тояжката и натам бабе



Тема Re: За форума и иманяритенови [re: njuni]  
Автор imania (синя каска)
Публикувано26.01.02 15:54



Ти заместваш козите в момента (ама мноого успешно)



Тема Re: За форума и иманяритенови [re: imania]  
Авторnjuni (Нерегистриран)
Публикувано26.01.02 16:00



Да , доиш ми тая работа с уста . Между другото ти давам пет минути да излезеш . После ще ти запаля компютъра



Тема Re: За форума и иманяритенови [re: njuni]  
Автор imania (синя каска)
Публикувано26.01.02 16:07



Чакам с нетърпение да го запалиш тъпако!
Ти определено не си за тука- това е форум АРХЕОЛОГИЯ а не форум АЗ NJUNI съм пълен тъпанар- елате да ме видите!
Ти напусни посерко- остави място на по-умните, по-можещите, по-знаещите и по-кадърните да оставят мнението си, а не твоите селски разсъждения на тема ЩО Е ТО ТЪПАКА И НАПЪЛНО ЛИ ОТГОВАРЯМ НА ТОВА ОПРЕДЕЛЕНИЕ?


МАМКА МУ И ТУКА ВСИЧКО ОСРАХТЕ!



Тема Re: za vsichki ot seloto na Imaniaнови [re: imania]  
Авторexpert (Нерегистриран)
Публикувано26.01.02 16:47



imania, hodi si na selo i ne se zanimavai s neshta ot oito yavno ne razbirash, i poneje nyama kakavo da kejesh rasish prostotii i obijdash, nai - lesno e da se kritikuva, ot tajkifa kato tebe sme na tova dereje
stiga s tezi selski prostotii, otkkato ti si tuka, tozi klub zaprilicha na klub na tapanari



Тема Re: za vsichki ot seloto na Imaniaнови [re: expert]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано26.01.02 17:04



Maj popadnahte na chovek ot koito ne vi iznasq.
Ne zaradi imania a zaradi vas kluba e takyv.
Inache choveka e prav, no ne trqbva da obryshta vnimanie na prostacite- az maj se seshtam koi si imania- bil li si na razkopki na Drama?
Ako iskash forum arheologia miastoto ne e tuk.
Sorry



Тема Re: za vsichki ot seloto na Imaniaнови [re: ***]  
Авторexpert (Нерегистриран)
Публикувано26.01.02 17:09



estestveno che go zneash nali e ot tvoito selo:-)))



Тема Reнови [re: ***]  
Автор imania (синя каска)
Публикувано26.01.02 17:13



На Драма не съм бил- там работи Лихардус, дано да имам късмета да отида някога.
Мерси за разбирането- за форума си прав!
А не знам защо си мисля, че експерта и Njuni са един и същи човек ама няма значение.....
В крайна сметка може и да се оправи някога този форум, ако хората се интересуват повече от науката, отколкото от иманярството- ама уви....



Тема Re: za vsichki ot seloto na Imaniaнови [re: expert]  
Авторnjuni (Нерегистриран)
Публикувано26.01.02 18:53



imania imania: Ako съм се объркал извинявай от мойте 4етирийсе години до твойте 20 има голяма разлика преди вси4ко в броя на про4етените книги и пипнатите находки . А археология се у4и с пипане мойто мом4е . И какво,Стан4о Ваклинов само ми привеждаш като доказателство а ? Божидар Димитров бил такъв не знам кой бил такъв и кои ли не още . Напомняш ми на една слу4ка от миналата година. Група кардараши бяха отишли да търсят хайдушко злато оба4е изкопали някаква мраморна статуя . Слу4айно като ми се обадиха бях доста наблизо и веднага тръгнах . оба4е докато стигна,те я бяха натрошили на прах. Мислели 4е вътре има скрито злато защото е била доста голяма . Никаква ценностна система нито мисъл .Като тебе ти сам го каза ,,едно си баба знае едно си бае" Ще се радвам ако някога достигнеш поне на 1/4 Б. Димитров и много,много други по патриотизъм . Ще 4акам да видя някоя статия от тебе на такава тема ,ама май ще има да 4акам доста . Преди известно време работих с група албанци в Албания , Косово и Македония вис4ко там е българско . освен дрогата това служеше за финансиране на техния албански шовинизъм . Тогава аукционите се препълниха с Български антики. Имаше и други българи ,ако те сега 4етат съм убеден 4е се смеят . Аа, сега се сетих ми стани от бръснатите глави бе мом4е . Поне на4ален тласък да ти дадат. И вместо да говориш против професори напиши нещо ! мене ли4но ми е интересно защо някой индиянски племена в САЩ и Канада се казват като някои Тракийски племена.Иска ми се да се заровя по подробно в това,да видя културата вярванията ако щеш и лингвистиката ама нямам време. Идва сезона.



Тема Re: za vsichki ot seloto na Imaniaнови [re: njuni]  
Автор imania (синя каска)
Публикувано26.01.02 19:14



Знаеш ли- не ти вярвам, че си на 40, но няма значение. Това за което написа наистина е интересно- вероятно няма да стигна и 1/5 Божидар Димитров (няма да доживея) но това не е загубата. За нещо написано от мен- ще чуеш - обещавам.
Все ми се щеше да намерим общ език, но защо това отношение към археолозите????- Те са много добри хора- познавам доста наистина- истински герои са за тези времена.
Междудругото за написаното от теб за културите съм в подобен спор с един познат, но става въпрос за келтите и шопите
Хей- ако наистина си на 40- моите уважения!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.