Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:06 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да обсъдим тази тема!нови [re: mina68]  
Автор щтykaтa (тракиец)
Публикувано22.07.13 00:18



по едно време помислих да е от алкохола но веч мисля да е лично тъй че с тия неща най-добре ще е да сесправим лични. Няма значение, аз ще намеря сходно место......

Есть человек — есть проблема, нет человека — нет проблемы.


Тема Re: Да обсъдим тази тема!нови [re: щтykaтa]  
Автор mina68 ()
Публикувано22.07.13 00:24



и кво?
ша ма уплашиш...
блажени са верующите.
ходи си бий една за разгрявка и ги почвай тука у форума.



Тема Re: Да обсъдим тази тема!нови [re: Xapakиpи]  
Автор Hothead (yes or no)
Публикувано22.07.13 08:05



Да, няма много истини.
Въпросът е, че истината не ни харесва.
Има много тълкувания т.е. оправдания.

Критическата може да е биологична възраст, но съм убедена, че алкохолизма - не.



Тема Re: Да обсъдим тази тема!нови [re: щтykaтa]  
Автор kethen (емоционална)
Публикувано22.07.13 08:34



Този принцип го приложих към спорта, цял живот тромавичка, пълничка и страхлива, почти не съм знаела какво е това спорт. Но сега полагам усилия, даже когато не ми се иска, просто си обличам анцуга и обувам едни гуменки, и тръгвам, просто тръгвам, независимо какво ми се иска на душата.

За храната, страхувам се, защото на мен ми се искат сладоледи и торти, и то по-мазнички, надали това е добро за мен

.



Тема Re: Да обсъдим тази тема!нови [re: Hothead]  
Автор щтykaтa (тракиец)
Публикувано22.07.13 12:17



добре бе душо след като алкохола не е проблем за вас къв уй търсите тука, а?



Есть человек — есть проблема, нет человека — нет проблемы.

Тема Re: Да обсъдим тази тема!нови [re: щтykaтa]  
Автор Hothead (yes or no)
Публикувано22.07.13 12:36



Точно това, че алкохолът е проблем или е бил проблем всички са тук.

Относно мъжките полови органи на алкохолик е тема която пряко засяга мъжете. Мога да участвам само с косвени данни.



Тема Re: Да обсъдим тази тема!нови [re: umainiche1212]  
Автор щтykaтa (тракиец)
Публикувано22.07.13 12:49



еми тя вярата ако се разбираше нямаше да е вяра а хорископ - хората се боят да се оставят в ръцете на /бог щот не знаят нищо за Него, но какво знаят за ПИЛОТА, алкажа не отдавна даде поръка да се гледа филма , за пилот на самолет или ако щете шофьра на автобуса до Бурса в който се качвате и всички знаят без проблем да стигнат своята дистинация......



Есть человек — есть проблема, нет человека — нет проблемы.

Тема Re: Да обсъдим тази тема!нови [re: Hothead]  
Автор щтykaтa (тракиец)
Публикувано22.07.13 13:00



Абе Алоне почти всеки в тоя форум те е питал какъв ви е проблема/включително аз го правя/ защо висите във форума на Алкохолно Зависими, до сега се разбра да нямате проблем с алкохола - може ли поне да дадете един повод защо се навирате между алкохолици?

Есть человек — есть проблема, нет человека — нет проблемы.


Тема Re: Да обсъдим тази тема!нови [re: Xapakиpи]  
Автор memi2011 (новак)
Публикувано22.07.13 13:02



Харакири, не се заяждам, просто не много добре разбирам какво означава "нелекуван алкохолик", след като твърдиш, че за алкохолизма лечение няма, че от него цитирам "няма отърване". Защото е обезпокоително това: "Нелекуваният алкохолик разрушава всичко около себе си и трови хората с изобилието от неадекватности, простотии, неконтролируеми действия и престъпни бездействия". Аз не съм лежала в клиники, нито пък съм ходила на сбирки на АА, само не пия алкохол, понеже съм пристрастена и така вече доста години. Как да се "лекувам", че да не се превърна в това горното? А и не би ли била целта на едно такова лечение именно човекът да не пие алкохол?

Редактирано от memi2011 на 22.07.13 13:07.



Тема Re: Да обсъдим тази тема!нови [re: щтykaтa]  
Автор Hothead (yes or no)
Публикувано22.07.13 13:14



Мога.
1.Защото баща ми беше алкохолик и детството, юношеството и част от младежките ми години са тук. Защото останаха много въпроси без отговори и вече е време да си отговоря. Определено си отговорих.
2. Защото въпреки примера на твърде солидни години и аз бях тръгнала по същия път. Тук мога, да кажа, че понякога е по- добре да имаш лош пример, отколкото ти да станеш такъв.
3. Предпочитам да го запазя за себе си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.