Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:12 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да обсъдим тази тема!нови [re: Xapakиpи]  
Автор Sandu62 (непознат )
Публикувано21.07.13 23:05



"Жертва си на приятелски огън..."Благодаря ти,защото думата приятелски не е в кавички.Гледай,сега-само 5 думи пишеш,каква емоция излиза.За мен точната.Кратко,добронамерено.Помага ми във възстановяването.На мен.На друг може и да не помага.Как ми помага?Носи ми емоция на толерантност,без определения и съответно онова шеметно чувство за принадлежност-едно от нещата,което ме спасява всеки ден,ден по ден.


Сега.Тези 5 думи е възможно да си ги чула от друг.И какво от това?Аз ги чувам от теб.И се чувствам добре.Това желание у мен-сакън да не повторя някого,сакън да не загубя индивидуалността си,сакън да не ме помислят,че съм не само папагал,ами и тъп папагал,вече не е моята бира.



Тема Re: Да обсъдим тази тема!нови [re: umainiche1212]  
Автор щтykaтa (тракиец)
Публикувано21.07.13 23:09



леле мале въпреки и да не си на плажа нямаше да е лошо да се съблечеш и осавиш не само тялото на слънце да лъсне но и акълът ти да схване да нямаш нищо общо с алкохола но по предложението на Новогодинчо взе та се натресе у форума Алцохолно зависими и по негови инструкции се опитваш да се правиш на всичко което не си, но повярвай ми накрая ти щен рухнеш като развалина а Новогодинчо ще намери причина за нея, но няма да е общо със здравесловното ви полужение.....не го познаваме от вчера.



Есть человек — есть проблема, нет человека — нет проблемы.

Тема Re: Да обсъдим тази тема!нови [re: umainiche1212]  
Автор щтykaтa (тракиец)
Публикувано21.07.13 23:28



Сама знаеш не само отговорите но въпросите ви стават банални специялно за този форум, защото с вашите щурови въпроси и егоцентрично занимеване на форума със себе си вие госпожо не давате шанс на човека, който найсрина страда и може да получи добра информация за алкохолизма си в тоя форум вие доста егоистично поставяте себе пред всеки тука, което без да лъжа ми се иска да ви туря една майна. След като нямате проблем с алкохола какво търсите в този форум...повярваи ми ако с нивогодин очаквате да ви туря една майна ще го получите без никакви резервации....

Есть человек — есть проблема, нет человека — нет проблемы.


Тема Re: Да обсъдим тази тема!нови [re: щтykaтa]  
Автор mina68 ()
Публикувано21.07.13 23:28



алки, щтуко щтурава,
какво си се заял с омайницата?
Немаш ли си друга заебавка?



Тема Re: Да обсъдим тази тема!нови [re: щтykaтa]  
Автор umainiche1212 (непознат)
Публикувано21.07.13 23:31



Не е честно!ти сменяш правилата на играта!

Ето,първо започваш да говориш на "ВИ",след доста фриволния си изказ преди малко.После,минаваш в друга плоскост-не ме обиждаш ,а ме обвиняваш в "лагеруване" на територия,където никой уважаващ себе си алкохолик не би искал да бъде.Започвам да подозирам,че съм доста симпатична,че да прибегнеш до манипулациите си за да ме направиш несимпатична на хората тук.

А,както обикновено нещата са доста по-простички.Ти ме цапардоса,без да съм ти направила нищо.Ама,абсолютно нищо!И,аз,която в живота си съм се озъбила два-три пъти,общо,взех,че не се уплаших от теб,не се почувствах наранена,ами ти отговорих що-годе адекватно/е,разбира се,не съм ти от категорията,ама все пак!/.Това за мен е страхотен успех,без никаква ирония,честно!И си се зарадвах!Никога в живота си не съм могла да кажа нищо грубо,а понякога се налага.Така,че май си научих урока от теб и смятам да не прекалявам с количеството хищна риба.



Тема Re: Да обсъдим тази тема!нови [re: umainiche1212]  
Автор щтykaтa (тракиец)
Публикувано21.07.13 23:37



е й какво общо проблема ви има с алкохола или и вие сте пациентка на господин новогодин който обича свойте франкищайн игри (леле мале ако го имам за психолог не знам дали щеше да е жив тоя кретен) но Бог е тъй решил, явно със свойте болни експерименти и игри помага на други, но ако ще продължава да се бъзика с братството нан АА е време да му турим белега на драгона.



Есть человек — есть проблема, нет человека — нет проблемы.

Тема Re: Да обсъдим тази тема!нови [re: щтykaтa]  
Автор umainiche1212 (непознат)
Публикувано21.07.13 23:39



Чакай,бе човек,не мога да ти насмогна.
Значи,след като ме противопоставяш на алкохолиците чрез новагадин,ми обясняваш и че наистина не съм алкохолик!Ами,помисляш ли си,ако пък случайно съм алкохолик и взема да ти повярвам и взема да пия и пукна.Няма ли да ти тежа на съвестта?Да ти обясня ли думичката "съвест"?

Е,всичко това не са въпроси към теб.не се напъвай!Аз изчезвам.

Дано Бог ти помогне!

Нека винаги бъде Неговата воля,а не моята!



Тема Re: Да обсъдим тази тема!нови [re: mina68]  
Автор щтykaтa (тракиец)
Публикувано21.07.13 23:42



теба те чекам цела сутрин да те поставим от де майчицата ти те извади или имаш протенция некаде другаде да те наврем само едно те предупреждавам по-добре ше е за тебе да си опмиташ парцалите преди да се омотат в сурата,,,,,

Есть человек — есть проблема, нет человека — нет проблемы.


Тема Re: Да обсъдим тази тема!нови [re: mina68]  
Автор щтykaтa (тракиец)
Публикувано21.07.13 23:55



заради твойте обидни думи и закани ти обещава да го приемам лично и ако не на тоя свят то на другия ще ви намеря и ви обещавам да платиш за всяка обида и неприятност дето направи пред всички и други - Бог може да прощава но аз не съм светец, тъй че майната на всичките ви, който сте дошли тука да се ебавате а не помощ да търсите.

Есть человек — есть проблема, нет человека — нет проблемы.


Тема Re: Да обсъдим тази тема!нови [re: щтykaтa]  
Автор mina68 ()
Публикувано22.07.13 00:10



алки,
велик си !
Гледам си доволен от немския подарък. Пращиш от акъл и вдъхновение.
Ха бравос, давай все така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.