Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 28.04.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Раиф терапиянови  
Автор albelow (непознат )
Публикувано27.09.06 10:35



Използва се резонанс,който убива вируса т.е. причинителят на болестта.Според теорията всичко вибрира в различни честоти.Ако резонансът е правилен,той може да се използва да се разруши вируса или паразита,както оперният певец с гласа си може да разруши стъклена чаша,а всичко останало да пстане здраво.
Знае ли някои нещо повече



Тема Re: Раиф терапиянови [re: albelow]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 16:33



Д-р Стоев в София лекува с този генератор.Иначе в Нета има доста фирми производители, намират се и схеми за изговянето му.Запера на Х.Кларк работи на същия принцип и е значително по-евтин.



Тема Re: Раиф терапиянови [re: acтpoapт]  
Авторiii (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 23:18



astroart,az sam prou4ila obstojnA NESHTATA OKOLO ZAPERA NA h.kLARK,NO ISTINATA E ,4e zapera se prodawa samo s klu4 za opredelena bolest , kato 30min trae seansa.posle za wsjaka bolest si kupuwa6 nowa nastrojka.dokato pri stoew e kombinacia ot mnogo 4estoti na seans,koito sa podbrani i komplektowani w zawisimost ot sawkupnostta ot bolesti pri 4owek.a znaem,4e powe4eto ot nas imat pone 4-5 bolezhki,taka 4e aparat4eto na klark e detska igra4ka.az sashto mislih da si pora4am zaper,no kogato se razrowih iz neta,razbrah,4e tam se raboti na konwejer,dokato stoew prawi wnimatelen podbor w zawisimost ot bolestite ,a i kontakta s nego e istinsko udowolstwie.mnogo erudiran i znaesht 4owek,a towa sashto e 4ast ot le4enieto,nali !?



Тема Re: Раиф терапиянови [re: iii]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 16:37



Имате ли представа генератора на д-р Стоев какви заболявания лекува?В един друг постинг бе споменато за постигнати чудесни резултати при ревматоиден артрит.Известно е, че ревматоидния артрит е автоимунно заболяване с неизвестен причинител.Има мнения, че причината е в хипотетични вируси или бактерии, но това са само хипотези.Мнението на официалната наука е, че това е нелечимо заболяване.
Любопитствам понеже както знаете Хюлда Кларк е на мнение, че почти всички болести имат конкретен материален причинител-паразит или някакъв друг вид микроорганизъм.Сравнително неотдавна един австралийски учен ,Маршал, получи Нобелова награда за това че откри причинителя на язвата- известния ни на всички микроб Хеликобактер пилори.А само преди няколко дни г-н Атанас Цонков изнесе доклад пред Балканския медицински форум, на който съобщи,че над 127 заболявания или синдроми са причинени от един микроб-"борелия бургдорфери"-причинителя на лаймската болест.



Тема Re: Раиф терапиянови [re: acтpoapт]  
Автор samel (непознат)
Публикувано05.10.06 19:00



Здравейте,много интересна информация


Бихте ли ми дали координати на д-р Стоев,в коя област от медицината е специализиран,къде се намира кабинетът му ,телефон и кога работи? Благодаря предварително за отзивчивостта!

You never know what tomorrow brings...

Тема Re: Раиф терапиянови [re: samel]  
Автор albelow (непознат )
Публикувано05.10.06 20:02



за ваша информация,г-н стоев не е лекар,а аудио-инженер.не знач защо някой така го представя по форума.аз се познавам лично с него и се лекувам с генератора на райф дори и при дребна простуда.винаги помага.при по-леки болести почти веднага идва подобрението,но при стари и сложни заболявания се иска време.телефоните му ги има някъде написано по форума,но и аз ще ви ги дам 9550689 и 0888329823 -Стоев



Тема Re: Раиф терапиянови [re: albelow]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 10:49



Днес намерих в Нета интересна информация.Оказва се че в края на месец октомври 2006 в Сиатъл ще се проведе конференция посветена на генератора на Райф.Един от участниците, който и ще изнесе доклад по темата е Браян Роснър, който е бил смъртоносно болен от Лаймска болест и се е излекувал с помощта на генератора.
Официалната медицина лекува лаймската болест с мощни антибиотици, но като цяло лечението не дава особено удовлетворителни резултати.Единственото ми известно ефективно лечение е със Саменто.
Ето е сайта на конференцията:
http://www.rifeconference.com/



Тема Re: Раиф терапиянови [re: acтpoapт]  
АвторБИБA (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 17:14



Изглежда сайтът ,който е постнал Астроарт е много интересен http://www.rifeconference.com/,но за голямо мое съжаление е на английски,език,който не владея.Молбата ми е към Астроарт-ако може да преведе какви заболявания се лекуват с генератора на Райф.Темата за Райф е много интересна и е чудесно,че вече и у нас има хора ,които прилагат това лечение.Лично аз ,бих искала да разбера дали е възможно чрез Райф -генератора да се лекува хроничен цистит и възпалени яйчници?



Тема Re: Раиф терапиянови [re: albelow]  
Автортити (Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 21:27



Запознат сте с професиите на д-р стоев ,но той има диплома и за терапевт.Да е жив и здрав и да ни помага!!!



Тема Re: списък на лекуваните болести с генераторанови [re: acтpoapт]  
АвторБИБA (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 19:38



Астроарт,благодаря ти за списъка.Имам вътрешно убеждение,че този метод ще ми помогне,решила съм да опитам.Ще ви информирам за резултатите от лечението.Ще бъда благодарна ,ако знаещите английски преведат повече информация за методиката на райф,че в страниците на български има много малко съобщения.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.