Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 27.04.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: списък на лекуваните болести с генераторанови [re: БИБA]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 19:53



Побързайте, понеже г-н Стоев е до края на декември в България.След това се прибира в Швеция.





Тема Re: Раиф терапия за БИРАнови [re: БИБA]  
Автор;;; (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 20:27



Тази вечер в предаването"Здравословно" показваха честотна терапия.Утре в 12 часа ще бъде повторението.То е едно и също.



Тема Re: Раиф терапия за БИРАнови [re: ;;;]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 17:07



В предаването определено не става дума за генератора на Райф.Говори се за положителни резултати постигнати с 3 уреда- матрикс, сканер и лазертерапия.Използва се импулсен ток с ниска честота.Телефонът на Консултативния център, който работи с тези уреди е 944-60-17- Д-р Кирчев.Много добри резултати се постигат най-вече при възпалителни процеси засягащи половите органи.Но терапията с успех може да се прилага и при други заболявания като напр. дископатия и дискова херния.



Тема Re: Раиф терапиянови [re: acтpoapт]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 11:02



каква е цаната на такъв генератор?Може ли човек сам да се лекува с него?Благодаря предварително ако ми отговорите!





Тема Re: Раиф терапиянови [re: Mepи]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано14.10.06 13:50



Цените варират-от малко под 1000 $ до 5000$.Има различни производители, които използват различни схеми.Понеже схеми на генератора може да се намерят и в Нета, при добри технически умения може да си изготвите устройството и сами.Със сигурност мога да ви кажа, че в БГ има хора които сами са си сглобили това устройство и го използват.
Да,уреда може да използвате и сами при домашни условия-но ви трябва инструкция за честотите.
Във всеки случай всички които са го използвали са доволни.



Тема Re: Раиф терапиянови [re: acтpoapт]  
Авторsaamuel (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 09:15



Zdrawejte!Sledja s interes tazi tema ,iskam da popitam njakoj po-oswedomen,dali s rife se lekuwat Menier,swetowartegi,waobste dali pomaga pri vestibularen aparat?



Тема Re: списък на лекуваните болести с генераторанови [re: acтpoapт]  
АвторFi6 (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 09:34



Дали имате представа по колко сеанса са необходими примерно при един плексит.



Тема Re: Раиф терапиянови [re: albelow]  
Авторнeдoвepчив (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 18:45



Има ли някай физик с желание да ми обясни,защо си мисля,че всяко излъчване,независимо от типа източник е вредно и противоестествено.Няма ли опасност да ни навреди?Нали това е основният принцип в медицината:поне да не навреди?А може ли определена честота да излекува едно,но да увреди друго,за което трябва друга настройка?Не знам,може само аз тук да съм прост,но ако имате възможност обяснете,моля.



Тема Re: списък на лекуваните болести с генераторанови [re: Fi6]  
АвторБИБ Б (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 08:54



Питах специално за плексита ,понеже и аз страдам от това,и ми каза,че е възможно с 3-4 сеанса да се оправя.



Тема Re: Раиф терапиянови [re: нeдoвepчив]  
Авторpaйффф (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 09:02



Известно е, че бактериите, вирусите и паразитите имат своя собствена честота на трептение. Ако тя е известна, патогенът може да бъде унищожен като се облъчи с по-голяма амплитуда от собствената му честотна вълна. Стените на мембраните се разрушават и патогенът бързо умира, обяснил Райф.
Тоест всяка болест, причинена от патоген- бактерия, вирус или гъбички, може да се излекува като той бъде унищожен и организмът отново е здрав.
Предимството на Райфовото лечение е, че то не засяга нито една здрава човешка клетка, защото те функционират на различни честоти




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.