Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:47 26.04.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Раиф терапиянови [re: лeни]  
Авторvalmar (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 21:08



Малка е вероятността да си пречат , но не е изключена . Желателно е да се направи тест за съвместимост.



Тема Re: Раиф терапиянови [re: valmar]  
АвторHaдeтo (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 12:19



Как се прави този тест и какво представлява?



Тема Re: Раиф терапиянови [re: Haдeтo]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 13:42



С едно махало





Тема Re: Раиф терапиянови [re: Max]  
Автор rom_vas (непознат )
Публикувано15.11.07 15:20



Прочетох сайта с голям интерес. Може ли да се лекуват нерви, високо кръвно, световъртеж, шум в главата. Освен това би ли ми попречило, тъй като имам остеопороза с фрактури на три прешлена?. В момента в България ли е Васил Стоев или ако не е имате ли информация кога ще бъде тук? Тъй като съм от провинцията, предполагам сеансите трябва да се правят в София. Колко дни траят и дали наистина ще имам ефект при тези заболявания? Благодаря!



Тема Re: Раиф терапиянови [re: Max]  
АвторHaдeтo (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 17:26



Чела съм за използването на махалото, но в случая как точно ще помогне? Моля за повечко подробности, защото в момента не се ориентирам, а в друга една тема директно ми казаха, че хомеопатията и Райфтерапията са несъвместими. Наистина е много важно да знам, дали няма да си проваля резултатите от две години хомеопатично лечение чрез Райфтерапия. От друга страна Райфтерапията е горе-долу ЕДИНСТВЕНОТО нещо на което разчитам да ми помогне за проблемите ми, с които хомеопатията поне досега на успя - Папиломен вирус, стафилококова инфекция.





Тема Re: Раиф терапиянови [re: Haдeтo]  
Автор brt (непознат )
Публикувано15.11.07 18:35



Чрез вегетативен резонанс също може да се тества съвместимостта м/у хомеопатичното лечение и нужната ти честота по Райф.Напиши БИОРЕЗОНАНС на Гугъла и ще разбереш за какво става въпрос.



Тема Re: Раиф терапиянови [re: Haдeтo]  
Авторvalmar (Нерегистриран)
Публикувано19.11.07 10:10



За работа с махалото е нужно обучение. Мога да Ви помогна , но да знаете , че най-трудно е човек да работи за себе си-така че най-добре е този тест да Ви го направи радиестезист, който работи от дълго време и работи с апарат. Ако нещо Ви интересува пишете на v48@abv.bg



Тема Re: Раиф терапиянови [re: rom_vas]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано06.01.08 12:39



Васил Стоев в момента е в Бг,вчера говорих с него



Тема Re: Раиф терапия [re: Дecи]  
АвторЦвeтeнцe (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 13:22



На 35 г. съм, откриха ми киста на левия яйчник, предписаха ми хормонални таблетки. Лекува ли се това нещо чрез Райфтерапия?



Тема Re: Раиф терапия [re: Цвeтeнцe]  
Авторpeни (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 16:15



Цветенце,внимавай с хормоналните препарати.ПО-добре пробвай с Райф или друга алтернатива и чак тогава се тъпчи със синтетика.От мои приятели съм чувала невероятни неща за райфа,но най-добре е сама да се информираш и осведомиш.Успех!!!






Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.