Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 07.05.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Раиф терапиянови [re: Evgeni lvanov]  
Авторяь (Нерегистриран)
Публикувано04.08.10 11:17



Няма го инфото как работи и лампата на Райф. Каква е тази лампа???



Тема Re: Раиф терапиянови [re: Evgeni lvanov]  
АвторAZZ (Нерегистриран)
Публикувано20.08.10 02:37



Ама ти си много отворена бе душко!



Тема Re: Раиф терапиянови [re: Evgeni lvanov]  
АвторGogo55 (Нерегистриран)
Публикувано20.08.10 11:33



Доста наивно звучи вашето мнение!Нима от невежество или незнание се хващате на уловката че апаратът струва смешните 330лв.Разни мошеници в Бг се опитват да припечелат някой лев със самоделки тип направи си сам!Един сериозен Раиф генератор струва над 10 000 лв!!!На Стоев е от този скъпия модел!



Тема Re: Раиф терапиянови [re: AZZ]  
Автор Evgeni lvanov (непознат )
Публикувано29.08.10 08:10



Не знам кого визираш под това,не съм от женски род искам да уточня!Бъди по конкретен/на!



Тема Re: Благодаря!нови [re: Дpy]  
Автор Evgeni lvanov (непознат )
Публикувано29.08.10 08:16



Хубаво е че някой се хвали и е доволен,но какво ли би му коствало от какво се е лекувал,то така малко ми звучи като досещате се какво......нали е уж форум да се споделя и информацията да бъде полезна на други нуждаещи се от помощ,но в Бг форумите според мен имат съвсем друга цел!

Редактирано от Evgeni lvanov на 29.08.10 08:17.



Тема Re: Раиф терапиянови [re: Gogo55]  
Автор Evgeni lvanov (непознат )
Публикувано29.08.10 08:22



И каква е разликата в един такъв скъп или тип самоделка генератор,ако вътре след като схемата е една и съща и всичко е ок?Че не мога да се сетя,след като на много хора е ясно че всичко вътре не е кой знае колко скъпо,а ако уреда си е както трябва и работи,се продава и качва цената от ефекта който дава.
Един уред метатрон също е много скъп,но това не означава че направата му и частите са толкова скъпи!
По информация знам,че струва 18 000 евро и се прави по поръчка и също така,че тук в Бг има практикуващ лекар с такъв уред!Като искам да дам малко инфо,че уреда първо прави сканиране и после сам за дадено заболяване си пуска определена програма за лекуване,без да показва честотите на които работи.......

http://www.alians-d.com.ua/eng/index.htm

http://www.oberon-hashimoto-medication.com/diagnose.htm

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Evgeni lvanov на 29.08.10 08:24.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Evgeni lvanov на 29.08.10 08:25.</EM></FONT></P>

Редактирано от Evgeni lvanov на 29.08.10 08:32.



Тема Re: Раиф терапиянови [re: Gogo55]  
Автор Evgeni lvanov (непознат )
Публикувано27.09.10 12:53



Г-н Стоев,интересна стратегия да ползвате ник,на някой който е направил нещо за вас,а вие едно че му дължите пари все още,а и го злепостявате във нет пространството.Повдига ми се от селски тарикати като вас!Нека повече хора го разберат какъв сте всъщност!
За това е ясно на повечето хора,че бг форумите са една пълна измама.И знаете,че лесно може да се провери и то се установи вече,последните два поста написани макар и с различни никове,че са от един и същи човек!
Най интересното на нета,е че в повечето случаи не знае човек кой е насреща му!А аз съм по голям играч от теб,нищо че не печеля по 1000лв на ден

!

Редактирано от Evgeni lvanov на 27.09.10 12:54.



Тема Re: Раиф терапиянови [re: Evgeni lvanov]  
Авторcвeтъл (Нерегистриран)
Публикувано28.09.10 14:44



Искам да предупредя всички заинтересовани да не се доверяват на един самозван техничар от АСЕНОВГРАД-ГОГО се казва.Това неуко момченце сглобява разни запери и райф-генератори,които при втория опит отказват да работят,а големия майстор отказва да направи рекламация и да върне парите.Гого твърди,че с неговите апарати се утрепват всички гъби,вируси и гадинки,а истината е,че целият той е в гнойни пъпки и гъби по ноктите,така че това е чудесна реклама за апаратите му.Така също печалбарчето от Асеновград твърди,че има лампа,която разбива тумори и едва ли не правителството го преследва за тази лампа.Направо се изкара вторият РАйф.Той е прогонен и блокиран от всички форуми за Райф,защото специалистите,които са учили и разбират от честотна терапия го разбраха,че е дребен неук мошеник и че се представя с различни никове на уж излекувани от него раково болни.Пълен измекяр!Така,че внимавайте с него!



Тема Re: Раиф терапиянови [re: cвeтъл]  
Автор Evgeni lvanov (непознат )
Публикувано28.10.10 21:08



Много сериозни неща написани и пак от някой си невидим и незнаен герой,типично по български!
За жалост в бг форумите човек ако има проблем,рядко може да срещне точно това което търси и му трябва,но аз се радвам че познавам Гого и благодарение на него и въпросната лампа която се оплюва тук, днес резултата от туморният маркер на човек с диагноза рак на дебелото черво беше отрицателен.Жената е на 70г и не са предприемани никакви лечения които предлага стандартната медицина,а само лъче терапия с лампата на РАЙФ!!!!
Говорете си какво искате против него,истината е че той е много напред с материала и наистина е открил и създал нещо,което помага!Съзнателно изчаках малко време да напиша този пост,за да минат изследванията и споделя радостта си!
Вярвам,че сега и аз ще мога да помогна на други хора с подобни проблеми!
Оставете си със здраве!Няма какво друго да пиша и споделям за в бъдеще!





Тема Re: Раиф терапиянови [re: Evgeni lvanov]  
Авторивeтa (Нерегистриран)
Публикувано19.11.10 18:10



Evgeni lvanov, жалко че повече няма да се появиш тук.
Мен лично ме интересува какво става с тази жена след 6 месеца, разбира се пожелавам и всичко най добро!
Специално до тук това което си написал е наивно и прибързано, с хроничния характер на рака запознат ли си!?




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.