Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:55 27.04.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: към Астроартнови [re: acтpoapт]  
АвторBИЛИ (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 15:24



Астроарт,благодарим ти за безценната информация,която ни предоставяш.Темата за Райф е неизчерпаема и тепърва ще се говори за него.Моля те ,продължавай да ни осведомяваш за постиженията с Райф машината в наши дни. Аз съм пациентка на Васко Стоев и вярвам от личен опит в ефекта от генератора.



Тема Re: Раиф терапиянови [re: albelow]  
Авторвecи (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 19:52



някой знае ли във варна дали някой лекар използва тази терапия



Тема Re: към Астроартнови [re: BИЛИ]  
Автортaня (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 22:50



какъв е личния ти опит. разкажи по- подробно. в крайна сметка за хората, които се колебаят това е важно



Тема Re: Раиф терапиянови [re: вecи]  
Автортaня (Нерегистриран)
Публикувано28.01.07 11:12



не



Тема Re: весинови [re: вecи]  
Автор мaмчe (непознат)
Публикувано28.01.07 12:29



Човек може да си направи сам райф терапия



Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.

Тема Re: мaмчeнови [re: мaмчe]  
Автор elsaa (непознат )
Публикувано29.01.07 01:54



Верно?!



А стига де

Моля да ме извиниш да стила, но ми звучи като шега.

Ако все пак е истина дай малко светлина по въпроса. Допускам че няма да съм единствената която проявява интерес



Тема Re: мaмчeнови [re: elsaa]  
Авторpocи (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 13:59



сам райф терапия? как ще стане това?
тази терапия действа ли срещу папилом вирус - гледах в списъка,не видях или не се нарича така



Тема Що ли е то?нови [re: мaмчe]  
АвторSchonberg (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 14:12



Очакваме включване, не ни дръжте дълго без отговор на таз загатка , ще бъде интересно.



Тема Re: Що ли е то?нови [re: Schonberg]  
Автор мaмчe (непознат)
Публикувано29.01.07 17:42



Ако прочетете и вникнете добре в обяснението на първия пост ще разберете, че райф терапията чисти всички вредни микроорганизми от тялото.Има доста антипаразитни лекарства, билки, и куп методи за почистване на организма. Разберете веднаж за винаги: няма чудо хапче,няма чудо оправяне на биоенергия,няма чудо почистване на организма. Всичко това трябва да се прави заедно. Здравето е голям труд. Едно изчистиш, друго си вкарваш в устата.

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.


Тема Re: Що ли е то?нови [re: мaмчe]  
АвторSchonberg (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 19:57



Eeee, ама нищо конкретно не казваш -само общи работи -прочистване, противопаразитни и т.н. Моля дай повече информация .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.