Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:14 22.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Раиф терапия [Кирилицата]нови [re: albelow]  
Авторll (Нерегистриран)
Публикувано01.06.08 11:44



е задължителна.
Има KREDOR над десния ъгъл на полето за писане. Поддържа БДС и фонетична подредби.

Редактирано от bira_more на 01.06.08 14:19.



Тема Re:нови [re: Fi6]  
Авторaнxeлo (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 16:06



А ти кой или коя си, че си толкова осведомен(а) за този господин с райф апарата че си информиран(а) за всичко: кога е и кога не е в България, какво лекува или не лекува, кога да му се обади или кога не и др.
Не говоря за последното ти писание, а за цялата тема?



Тема Re: Райф терапиянови [re: aнxeлo]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 16:04



Някой знае ли , дали Райф терапията може да се прилага при анорексия, страхова невроза и психическо разстройство, получено като следствие на анорексията\заради гладуването мозъчните клетки дълго не са получавали достатъчно кислород и хранителни вещества\ ?



Тема Re: Раиф терапиянови [re: cиoня]  
Авторsasho (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 13:28



Има странични явления, за които споменава и д-р Райф.
Няколко дни след опитите, които е провел върху себе си, се е чувствал отпаднал. Това явно се дължи на токсините, които се отделят при разрушаване на болестотворните бактерии. Все пак организъмът на човек се справя по-лесно с токсините, отколкото с бактериите.



Тема Re: Райф терапиянови [re: Инa]  
Авторzaza (Нерегистриран)
Публикувано03.10.08 09:05



Райф терапията може да се прилага при анорексия



Тема Re: Райф терапиянови [re: zaza]  
Авторaнxeлo (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 11:47



Може да се прилага райф, много неща могат да се прилагат. Друг е въпроса дали ще помогнат.



Тема Re: Райф терапиянови [re: aнxeлo]  
АвторAHИ (Нерегистриран)
Публикувано12.01.09 10:18



Бях при Васил Стоев преди 2 месеца.Нямам такива думи,с които да изразя благодарността си за помощта,която даде на детето ми.Имаме и уреда ,,Радамир,, за домашна употреба,това е лечение,за което ще се говори и пише много,но засега малко хора успяват да го разберат и повярват,а официалната медицина няма да допусне лесно да бъде популяризирано.Опитах да пиша за това във форум на онкоболни,оперирана съм преди 14 години и съм чувствителна на тази тема.Реакция имаше,писа се,че искам да забогатея на гърба на болните.Това ме стресна и не продължих.Апаратът действа и помага,но как да го разберат всички,които имат нужда?



Тема Re: Райф терапиянови [re: AHИ]  
АвторF (Нерегистриран)
Публикувано12.01.09 15:25



Самото апаратче наречено Zapper , направено по схемата дадена в книгата на Хулда Кларк върши отлична работа.
Синът ми свали температура от 38.5 на 36.6. само с два сеанса със Zapper Причината бе бактериална инфекция. Резултатът се се поддържаше с ежедневни сеанси с апаратчето и 2-3 дневна диета, както е дадено в книгата. За по-сигурно 2 дни го държах само на варени картофи и много чай(без захар). След един ден се почуства здрав.



Тема Re: Райф терапия [re: F]  
АвторAHИ (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 11:10



преди няколко месеца попаднах на книгата на доктор Атанас Гълъбов ,,Световна конспирация срещу здравето,,.Оттам изчетох всичко по тема РАЙФ и купих апарата.Нямах представа какво ще стане,апаратът отпътува за чужбина заедно с мой любим човек,за когото бе купен.Предишните години бяха ад.Седмица по-късно дойдоха удивителни новини,за 3 месеца състоянието се промени и тук направихме грешка,болният си даде незаслужена почивка и прояви небрежност,позаряза процедурите за дълго,защото се почувства добре.В момента започваме наново,надявам се този път до окончателно излекуване.После ще споделя резултатите.А Васил Стоев ни помогна по друг повод и при друг проблем,тогава имахме 1 седмица само преди отпътуване за дълъг период и нямаме втори апарат.Правихме при него 5 дни по 1 час процедури,през това време докато чаках аз му задавах въпрос след въпрос за мои познати с проблеми,ако не може да помогне,той го казва директно,а ако каже,че може,наистина помага.Даже мисълта,че го има Васил Стоев,и двата апарата,за които знам,ме прави по-спокойна за мен и моите близки хора.Двата апарата,неговият и този,който купих,са аналогични,неговият е по-мощен,а този,който имаме,е на наше разположение.



Тема Re: Раиф терапия [re: Дecи]  
Авторxxxx (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 14:34



Васил Стоев в момента не е в Бг,вчера говорих с него





Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.