Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 28.04.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Фитнес програми за начинаещи.  
Автор фyтбoлът e пpocтo иrpa (за тъпикопелета)
Публикувано22.06.06 09:48



Здравейте, казвам се тъпото копеле. Изготвям фитнес програми и давам съвети на начинаещи, малко напреднали, малко по-напреднали, средно напреднали, много напреднали и всички, които имат нужда от такива и нямат необходимото желание и самочувствие да си ги направят сами. Съвсем безплатно и само тук.





Тема Re: Фитнес програми за начинаещи.нови [re: фyтбoлът e пpocтo иr]  
Авторvapros (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 10:03



iskam da te pitam dali i izvan fitnes zalata moga da se oformq sas dambel,bqgane,veloargometar,kolelo,licevi,koremni,nabiraviq,prugina.imam potencial za6toto si treniram ponqkoga s gore spomenatite ne6ta!2 meseca sa dostata4ni za dobra promqna!





Тема Re: Фитнес програми за начинаещи.нови [re: vapros]  
Авторвъпpoca (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 13:40



въпроса ми е същият и на кирилица!!!

мога на бг и на латин щом искаш бг:Мога ли без фитнес зала да направя това което искам-аз имам малко потенциал ама не знам дали това ще стигне за моята промяна?



Тема Благодаря ти за разбирането, приятелю!нови [re: въпpoca]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 10:06



Подозирач, че и на хинди да го напишеш, все ще е същия, разликата се състои във факта, че аз не мога да го прочета (частен случай: на маймуница мога, с усилие, но си имам принципи и не го правя). Без фитнес зала можеш, без уреди и редовни, и целенасочени, упорити занимания с гореспоменитите уреди - не. Не знам какво точно искаш, обаче, но знам едно - искането е в основата на почти всички човешки постижения. Ако Нютон не искаше да открие фактът на съществуването на гравитация, вероятно щеше да си остане само с цицината на главата. Предното изречение беше пример и няма кой знае колко общо със залата. Не мога да преценя какъв тип си, но ти давам следния съвет: вземи бял лист (или, отвори нова страница в УЪРД-а) и на него напиши:
1. Искам едикаквоси (каквото искаш да постигнеш)
2. Изходни данни (сегашното ти състояние)
3. Трябва да правя това и това ("това и това" са средствата ти, вероятно някакъв вид тренировъчна програма)
4. Искам да постигна резултатите за едиколкоси време (ти си знаеш)
5. Разполагам, обаче, с някакъвдругсрок време
6. Прочети получения текст
7. Ако ти звучи налудничаво, изтрий го (или, смачкай листчето)
8. Опитай се да формулираш конкретни въпроси, цели и отново питай (примерно, тук)
9. Имам желание да ти съдействам
10. Приятен ден!





Тема Re: Фитнес програми за начинаещи.нови [re: фyтбoлът e пpocтo иr]  
Автор safe (непознат)
Публикувано02.07.06 18:47



Искам да ми отслабнат ръцете. Какви упражнения да правя за да имам резултат? Имам в къщи гирички. Интересувам се дали да правя упражнения с гиричките или без тях.Как е по добре с тежести-по малко на брой упражнения или без тежести , но повече на брой повторения на едно движение.

Бъди промяната , която искаш да видиш в света!


Тема Ослабването на ръцете е част от цялостно ...нови [re: safe]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 09:25



... отслабване. Упражненията с гирички са много подходящи да ръце. Не съм запознат с нивото ти, затова ти препоръчвам смесен вариант - упражнения с гирички и без гирички. Категорично, по-добре е да правиш повече повторения в една серия (поне 15 повторения). Серия е последователността от движения от момента, в който започнеш изпълнението на упражнението, до момента в който прецениш, че си го изпълнила и пуснеш гиричките на пода. Не ги пускай от високо, щото съседите може да не го одобрят, пък и паркета се чупи. Препоръчвам ти 1-2 упражнения за мускулна грепа (общо взето, по ръцете са бицепс и трицепс), изпълнени в 3-4 серии с по петнайсетина повторения във всяка серия. Упражненията:
1. Бицепс - сгъване с гиричките от стоеж (права) - има два варианта - с редуване на ръцете (сгъваш лявата, дясната си е долу, връщаш лявата долу, сгъваш дясната) и едновременно сгавъне и с двете ръце. Опитай и двата варианта! Ако не успяваш да направиш необходимата бройка от 15 повторения с двете гирички, пусни едната, хвани другата с двете ръце и продължи така.
2. Трицепс - разгъване на ръцете зад врат с гиричка. Ръката държи гирата по такъв начин, че да е почти _І_ (перпендикулярна) на земята, самата ръка е вдигната нагоре и движението е следното - бавничко се спуска ръката назад (към врата) докато ъгъла в лакетната става стане около 30` (трийсе градуса) и след това се изправя. И двете части на движението са важни, но разгъващата част товари повече трицепса. Не използвай инерцията от спускането! Тук също са възможни два варианта - редуване на ръцете (правиш петнайската с едната ръка и после почваш с другата) или с двете ръце едновременно (държиш само едната гиричка зад врата, изправяш и спускаш по вече указания начин).
Нелошо упражнение за трицепс са и лицевите опори със събрани ръце, като вариант е да се правят и от наклон.
Тва се сещам сега, ако не съм обяснил нещо добре, пак питай!





Тема Re: Фитнес програми за начинаещи.нови [re: въпpoca]  
Авторвъпpoca- (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 12:23



този списък не може да помогне!нали трябва воля а аз я имам!имам и някакви мускулчета които са не чак толкова развити или поне не са закърнели и атрофирали като на някой тъп геймър дето не става от стола!може и снимки някога да кача ама това е в много далечното бъдеще щото трябва комп и апарат а нямам нищо подходящо!аз ще тренирам тези два месеца щото после даскало ама скапан дъжд вали и кросченца не мога да си правя

мерси за отговора!и аз знам че много искам резултати но те ще са малки!



Тема Приятелю, никой не се ражда с големи мускули.нови [re: въпpoca-]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 10:27



Най-малкото, щото, ще е болезнено за майка му при раждането. Това, което исках да обясня е, че щом имаш желание, упоритост и реалистични цели, си изминал половината път. Сега ти остава да започнеш тренировките. Не се притеснявай, никой не знае предварително какви резултати ще постигне. Успех, бате!





Тема Re: Приятелю, никой не се ражда с големи мускули.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторвъпpoca (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 11:21



мерси и на тебе





Тема Re: Фитнес програми за начинаещи. [re: фyтбoлът e пpocтo иr]  
Авторжeнka (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 15:12



здравей,
имам порблем, сериозен :(. не съм много дебела - 60 кила на 1,68 не е чак толкова зле, но имам много целулит по цялото тяло - ръце, цели крака, корем. а отгоре на всичко се оказа, че съм в начална бременност и не мога да спортувам активно - има ли някакъв вариант за такива като мен - за да не стане неудържимо положението след някой друг месец? може би храненето? дано имаш идея.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.