Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:23 13.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Батенце, т.нар. "инструктори" служат за ...нови [re: типoтo koпeлe]  
АвторXpoмoзoмaтa (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 20:55



Батенце, т.нар. "инструктори" служат за чистене на залата, подреждане на уредите в края на раб. ден и за прибиране на кинтите на посетителите.

абсолютно съм съгласен



Тема Re: Фитнес програми за начинаещи.нови [re: фyтбoлът e пpocтo иr]  
Авторwant_more (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 15:56



здравей на теб и на всички във форума, на които се извинявам, че не прочетох съобщенията, но май е по-лесно да пишеш директно каквото те вълнува.


кратко и ясно - откакто се помня, все искам да отслабна, но освен зверски диети и остър гастрит и колит, друго май не направих. Сваляm 7-8 кг (стигала съм и до 13) лятото и есента и зимата съм на старото положение. Започвам тичане, аеробика, гимнастика и след 3 месеца спирам. Не се гордея, но се надявам, че на 26 вече ми е дошъл акъла да превърна спорта в начин на живот и фитнес клуба в квартала във втори дом:)
Започнах тренировки миналата седмица и след първата бях 4 дни с адска мускулна треска, но след вчерашната втора тренировка ми се ще да тренирам всеки ден.
Искам съвета Ви на хора, отдавна вряли и кипали, как да продължа и най-вече какви програми да избирам, за да свалям килограми и не толкова трупане на муслулна маса (коя ли жена не иска това:) Структурата ми е по-скоро "мъжка" (широк гръб и рамене, не особено оформена талия, тесен ханш и слаби и що-годе мускулести крака). Набитичка съм:) Висока съм 172 и тежа 68. Сещате се,че основния ми проблем е талия и корем, но не бих пренебрегнала и останалите части на тялото.
С храненето съм изградила някакви навици и изхвърлила някои вредни неща от менюто си, но осъзнавам, че и гладуването, което правя понякога не е добра идея.
е, отворена съм към забележки, коментари, мнения и съвети.
Мерси предварително и успех и на другите като мен:)



Тема Re: ДАЙ ДА СЕ ГРЪМНАнови [re: фyтбoлът e пpocтo иr]  
АвторA3 ИCKAM (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 17:08



Нищооооо

Режим на хранене,5 дни тренировки-30мин уреди 50 мин бързо ходене-6км.И на целия този труд тялото ми неще да пусне и 1 килце. Освен да се гръмна то май друго неостана. Давай други съвети че.....



Тема да питам още нещонови [re: want_more]  
Авторwant_more (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 10:08



Бихте ли споделили мнението си за Л-карнитина? Мисля да започна да пия, но ми се иска да чуя съвета Ви поне за дозировката и т.н.



Тема Re: да питам още нещонови [re: want_more]  
Авторfitgirl (Нерегистриран)
Публикувано06.08.06 15:56



Супер си е да пиеш Л-карнитин. Дозировката зависи от самата тренировка и целите. Аз лично пия по 1500ml 20 мин. преди тренировката.



Тема Програма за начинаещнови [re: A3 ИCKAM]  
АвторDavidTM (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 11:31



Можеш ли да ми направиш някаква програма за начинаещ на 14 години висок съм 160 см и тежа цели 66 кг искъм да отслабна и да придобия добра форма.
Тръгнах на фитнес и искам да ми кажеш на какъв уред как и по колко да правя зада придобия добър вид.
Благодаря предварително!



Тема Re: Програма за начинаещнови [re: DavidTM]  
Автор ogin_mom4e (непознат )
Публикувано04.03.07 16:22



значи на 15 години съм виско съм 182см и тежа 77 кг отскоро хода на фитнес и мисля сериозно да се занимавам обаче все още нямам изготвена програма ако може някой да помогне
мерси предварително



Тема Re: Програма за начинаещнови [re: ogin_mom4e]  
АвторБилянa (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 22:11



Абе,хора,
Я не се занимавайте с глупости и отидете да прочетете стойностна информация:
http://www.spidersport.com/



Тема Re: Фитнес програми за начинаещи.нови [re: фyтбoлът e пpocтo иr]  
Авторmar4o (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 12:57



Az sam skoro rodila jena. Imam nujda da pribera korema, da vdigna dupeto i gardite i da oformia bedrata. 168sm sam i teja 63kg. Predvaritelno blagodaria



Тема Re: Фитнес програми за начинаещи. [re: фyтбoлът e пpocтo иr]  
Авторmar4o (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 12:58



Bih se radvala savetite da mi gi izpratite na m11d11@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.