Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 20.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Ти искаш жена с посочените габарити?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор igrivka (непознат )
Публикувано14.01.08 20:21



Хей здр.,наистина ли помагаш с съвети.Помогни и на мен тогава.Имам проблем с килограмите-коремче,дупе,крачета.Спрях цигарите и доста понадебелах,ходя на Фитнес вече трети месец и не съм свалила и кило.Няма кой да ни прави програми и караме квото ни дойде.Искам да бъда както преди.Имах плосък корем супер,стегнато дупе и готини крака.Не искам мускули.Искам да се постегна и да отслабна.МОЛЯ ТЕ ПОМОГНИ МИ





Тема Re: Приятели, давайте некви мейли за обратна връзка,бенови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор igrivka (непознат )
Публикувано14.01.08 20:28



Мейла ми е top73@abv.bg,надявам се да си прочел тва за което те питах.Аз съм igrivka.Очаквам помощ.



Тема Re: Фитнес програми за начинаещи.нови [re: фyтбoлът e пpocтo иr]  
Авторigrivka73 (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 12:42



Тва е страхотно че има такива като теб,а някви които бръщолевят някави си измислени програми и нищо не става.Аз например три месеца вече и ходя на фитнес и нищо.Правим си там кой квото иска.Нашата трен.нищо не разбира ,но да си взима паричките я бива.Кажи кво да правя-искам стегнат корем,стегнато дупе,бе имаш представа какво значи готино женско тяло.Имах го преди да спра цигарите преди две години,но напълнях доста.Очаквам да помогнеш.



Тема Re: Фитнес програми за начинаещи.нови [re: igrivka73]  
АвторEдин иcтинckи тpeньop (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 17:39



Смени залата миличка! И успех!



Тема Re: Фитнес програми за начинаещи.нови [re: Eдин иcтинckи тpeньo]  
Автор rak65 (непознат )
Публикувано22.01.08 12:23



Привет на всички! Значи, аз съм на 42 г, 158 см, 55 кг. Преди 10 години бях 49 кг. Сега, не мога да сваля тези 6 килограма по никакъв начин, НО поне спрях да качвам и с фитнес и ограничаване на храненето стегнах с около 3 см обиколките за около 6 месеца. Опитах с НВД, но нещо не мога да я спазвам. Работя като фризьорка, цял ден права обикалям около клиента, по време на работа много се уморявам и ям шоколад и пия кафе 3 в 1. Сутрин(през ден) ходя на фитнес - значи, имам 25 минути бързо ходене до фитнеса, там правя 30 минути, 10 км на кростренажор, после малко коремни преси. След това, вибромасажор за целулит около 15 мин. Обаче с храненето - като си направя сметка, не стигам повече от 1200 калории, но въпреки това, не напредвам много. Дайте съвет какво да правя за да стегна фигурата повече(без да ми станат много мускулести бедрата!) Те ми са основната грижа - искам да им намаля обиколката, останалата част от тялото ми си е добре.



Тема Re: Приятели, давайте некви мейли за обратна връзка,бенови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авториckaм xимия (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 00:38



А уе тъпо копеле искам да та питам за стероидите-вси4ки ли имат вредни ефекти и в смисъл става ли патката след употребата им



Тема Re: Приятели, давайте некви мейли за обратна връзка,бенови [re: иckaм xимия]  
Авториckaм xимия (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 00:44



т.е. дали ша мога да го вдигна





Тема Re: Фитнес програми за начинаещи.нови [re: фyтбoлът e пpocтo иr]  
АвторTeмepyтa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.08 00:17



станах на 40 и реших че е време да помисля по сериозно за тялото си.
ходих няколко пъти в фитнес зала но там където ходя инструктора обръща внимание само на мадамите, а не на старчоци като мен. нямам амбиции за спортна кариера а за общо укрепване. четох за доста системи и упражнения и съвсем се обърках. ако може да ми съставиш някоя програмка като за начинаещ ще бъда благодарен

.може да ми я изпратиш на този еmail : iavor_todorov@abv.bg



Тема Re: Фитнес програми за начинаещи.нови [re: фyтбoлът e пpocтo иr]  
Автор fiut96 (непознат )
Публикувано13.06.12 22:14



здравеи на 16 години сам не сам тренирал никога можеш ли да ми направиш една пълна програма за начинаещ в домашни условия мога да си закупя гири и лост гладятор също ще взема но искам да ми кажеш какво точно трябва да правя по колко килограма да дигам кви опражнениа на ден за колко време да тренирам кои дни да тренирам една пълна програма с която мога да започна (искам да започна със кратин ) добави ме в скаип ( kappa941 ) или пиши на имел адреса ми ( slavi_96@hotmail.it) благодаря предварително .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.