Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:29 24.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Фитнес програми за начинаещи.нови [re: фyтбoлът e пpocтo иr]  
АвторA3 ИCKAM (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 16:35



1.Жена
2.172см.
3.86кг. (повече мускули)
4.Искам 01.06.2007 да съм 60-65кг.
5.Цел :-Стегнато дупе (то и сега не е отпуснато но е големичко)
- плосък корем
- стегнати добре оформени крака и ръце
- изгаряне на подкожна мазнина
6.Посещавам фитнес - повече обаче на гимнастики, а искам и уредите да ползвам ама знамли правила ..... кое след кое и по колко....

Ами т'ва е. Сега си ти на ход. Дано да ти благодаря на 01.06.2007г





Тема Абе, не е сериозен проблема, освен ако таткото ...нови [re: жeнka]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 09:13



... има проблеми с разпознаването. Да, мисля, че след като не можеш да се натоварваш достатъчно заради бременността, трябва да регулираш теглото си чрез диетата. Диетата не е гладуване, това е хранителен режим. Разбира се, най-важното в твоя случай е, да се грижиш за плода и за себе си, а борбата с целулита ще поотложиш за след раждането. Кхъ, кхъ, тва успях да измисля.





Тема Ти искаш жена с посочените габарити?нови [re: A3 ИCKAM]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 09:38



Познавам мъж с подобни (себе си). Тва бяха опити за шегички. Значи, искаш да свалиш около 20-25 кг. за 11 месеца, тва са около 2-2,5кг. на месец. Тва означава, че трябва да спазваш отрицателен енергиен баланс от около 620-780 ккал. дневно (4300-6200 - седмично, 18 600 - 23 000 - месечно). След като повечето от 86-те ти кг. са мускули, явно си тренирала нещо и имаш базата (предположение). Относно целите ти:
4. Мисля, че е реалистична и ако положиш усилия през първите два месеца, ще се справиш от получената инерция.
5. Следва почти директно от изпълнението на т.4
- плосък корем - също (+ 4-5 серии коремни преси поне три пъти седмично, общо около 120-150 повторения на ден)
- ръце - две тренировки седмично с по 2 упражнения за бицепс и трицепс в по 3-4 серии с 12-15 повторения в серия (мога да съм и по-подробен ако се наложи)
-крака - велоергометър (25-30 мин. на ден, 3-4 пъти седмично) или пътечка (като колелото), кростренажор (имам един за продан и ше ти го дам евтинко)
упражнения за крака: клекове (с тежест или без нея, обикновено се поставя на раменете), лег-преси (трябва да питаш в залата кой е уреда за тва нещо), разтваряне на краката (ама, не встрани, а напред, на един уред), напади (с или без тежест), тяга с изправени крака и лека тежест в ръцете, сгъване на краката (на същия уред, на който ти писах, че "се разтварят"). Има и други, но тва е основния набор. Избираш си две упражнения от първите 4 изброени и едно от тягата или сгъването и ги изпълняваш в 3-4 серии (прави се загряване, стречинг и няколко серии без тежест преди тва и тия не се броят за работни серии) по 12-15 повторения, като почиваш поне 2,5-3 мин. м/у отделните серии (или, колкото време ти е необходимо, за да се възстановиш за срледващата серия, но не повече от 4-5 мин.)
- подкожната мазнина ще си я изгориш със свалянето на килограми и тринировките, тва е следствие.
6. В тая зала, която посещаваш има секви "мозъци", които дават съвети дори и когато не им ги искаш. Има и един пич, който получава заплата не само, за да ти взима кинтите, ами и за да ти помага, да отговаря на невинно зададени въпроси и да ти съдейства (освен, ако изрично не е даден някакъв ценоразпис за "изготвяне на индивидуални програми")

Знам, че не съм бил ясен, но информацията е доста и ако нещо не си разбрала, проблема не е у теб. Питай пак, при мен е безплатно (освен кростренажора, който струва 300 кинта, ама е като нов).





Тема Re: Ти искаш жена с посочените габарити?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторA3 ИCKAM (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 13:16



Благодаря за инфото. Проблем са ми краката (като на бегачка) много яки бе...
Какво даги правя, неги ща толкова мускули.... Във фитнеса на т'ва уредче дето отвавяш и на т'ва дето затваряш с крака неми стигат тежестите.... С всичките правя по 3 серий от по 20-15 повторения, ужас...

. Искам бедър на манекенка, дължината я имам но... За коремните ще те послушам макарче 120-150 ще се озоря, ама ще се пробвам. Аз почивам по 1мин. явно е малко и карах подред (уредите де) днес всички за ръце, утре за крака явно така няма да стане. Абе жена к'во да ти разправям. Сега сериозно, значи да почивам повече и да работя само с 2-3 уреда на ден... Правилно ли съм разбрала. Повече серий (4-5) от по 20-15 повторения и почивки 3 мин. ОК



Тема Мани го тва уредче, имах предвид друго.нови [re: A3 ИCKAM]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 09:18



Другото уредче, на което се сгъват и разгъват краката (от седеж или легнала по корем) е по-добро. Ако можеш да тренираш с по-малки почивки (1-2 мин.), още по-добре, продължавай в тоя ритъм. Относно бройката коремни преси, 120-150 е общия брой (разпределени в 4-5 серии, падат се средно по около трийсетина на серия).





Тема Re: Мани го тва уредче, имах предвид друго.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторA3 ИCKAM (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 12:03



Благодаря. След месец ще пиша за резултата



Тема Моля, моля.нови [re: A3 ИCKAM]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 09:25



Сетих се още нещо, относно стъпването на кантара: не прекалявай с тва упражнение, нефа файда да се мериш по-често от веднъж на две седмици. Не се спичай, ако в началото нямаш развитие в желаната посока, просто на някои им трябва повечко време за да "влязат в релси". Успех!





Тема Re: Моля, моля.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторA3 ИCKAM (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 11:40



Забравих да те питам за храната. Сега правя следното:
9.00-9.15- закуска-две варени яйца и 1 к.мляко 0.1%, или прясно мляко с зърнена закуска "Фитнес", или "Корни" без захар
12.00-12.30- обяд- пилешка пържола и зеленчуци, или риба тон със зеленчуци, или пуешко филе пак със зеленчуци
15.00-15.30- Активия Данон с ягоди или ядки 100гр.
18.30-19.00 леща, или пържолка, или домати със сирене
20.00-20.30 (но това не е винаги) малко пъпеш или фъстъци
Тренирам от понеделник до петък, а резултата беше 2кг на месец,а сега за 20 дена нищооо


Къде е грешката



Тема Re: Фитнес програми за начинаещи.нови [re: фyтбoлът e пpocтo иr]  
Автордeни (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 21:23



Хм да видим как да си формулирам въпроса...Та на 21 съм, момиче, 170см, в момента 58 кг,качих 10 кг за последното шестмесечие поради много нездравословен начин на живот.Искам и трябжа да сваля поне 5 за да се чувствам аз самата комфортно.Не знам дори дали това може да се постигне с фитнес, но аз така или иначе си ходя редовно- 5 пъти седмично...програма имам, но естествено не я спазвам понеже не смятам, че ми върши работа...Абе ако можеш да ми дадеш някакъв съвет ше ти бъда благодарна...мерси



Тема Няма грешка. [re: A3 ИCKAM]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано08.07.06 12:44



Пробвай, да махнеш пъпеша или да го замениш с некви зеленчуци. Карай така две седмици и пак засечи резултата, ако няма промяна, махни млякото от закуската или го намали наполовина. Вярвам, че няма начин, да не се получи. Не се коркай, ше видиш, че като влезеш в ритъм, килограмите сами ше падат.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.