Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 26.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Кой каквонови [re: dido_1983]  
Автор andiamo (непознат )
Публикувано27.04.07 10:21



Tochno taka e, napulno te podkrepqm. Tuk moga da dopulnq samo, che koremnite muskuli razstqt napret, t.e. ako ne svalish s aerobna trenirovka mazninki, a samo pravish koremni presi, mnogo veroqtno e korema vidimi da narastne-napred. Tova e nepriqten efekt, ot koito mnogo momicheta stradat ot nerazbirane.



Тема Re: Кой каквонови [re: andiamo]  
Автор dido_1983 (Полуатлет)
Публикувано28.04.07 21:37



А някакви други тренировки правиш ли? И колко често ги правиш?



Тема Re: Кой каквонови [re: RENl]  
Автор innaO9 (непознат )
Публикувано24.10.07 16:36



Ami az sum napulno na4inae6ta,ako moje da mi dade6 po qsno suveti,stra6no mnogo iskam da svalq pone 10 kg i da stegna tqloto si ... Mnogo 6te sum ti blagodarna ako mi pomogne6





Тема Re: Кой каквонови [re: dido_1983]  
Автор AЛБEH БEЛИHCKИ (непознат)
Публикувано05.08.08 13:06



ЗДР! Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства....П.К.
В този сайт > WWW.ALBENBELINSKI.DIR.BG или www.belinski.info > има филм в 3-части...Кликнете там в/у лилавите буквища..."ZEITGEIST"...

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

...СКЪПИ БОЙЦИ... И НЕ САМО...!
ПОТЪРСЕТЕ В "ПСИХО-БУКВАРЧЕТО" ОТГОВОРИТЕ ВЪВ ВРЪЗКА С ПИХОЛОГИЯТА, МЕТОДИКАТА НА БОЯ И ЛИЧНОСТНОТО САМОУСЪВЪРШЕНСТВАНЕ >>> WWW.ALBENBELINSKI.DIR.BG



WWW.ALBENBELINSKI.DIR.BG

Тема Re: Кой каквонови [re: Spidercho]  
Авторfarfalak (Нерегистриран)
Публикувано25.06.09 09:14



Здравейте!Аз съм на 20 години и съм любител на спорта.От една седмица се занимавамм с упражнения сама с гири и коремни преси.Искам да попитам за някакви упражнения(които да се правят с гири и в домашнаобстановка) за корем,гърди а и за гръб,освен коремните преси.Благодаря предварително за помощта





Тема Re: Кой каквонови [re: Spidercho]  
АвторГoшo и Пeшo (Нерегистриран)
Публикувано24.12.10 16:19



Ми аз си ходя на фитнес през ден и качих 8 кила за един месец. Пия там някакъв

, и всяка сутрин пия по 1 сурово яйце на гладно, дава ми доста енергия. Имам приятели, които пият и качват много кила наистина, но според мен не си струва да се вземат стероиди, защото си рискуваш здравето, а от тея мускули няма да спечелиш нищо съществено. Хора, тренирайте си за здраве и не се занимавайте със стероиди и с глупости!



Тема Re: Кой каквонови [re: Гoшo и Пeшo]  
Автор Ивайло Петров (непознат )
Публикувано25.03.13 23:54



Ходя на фитнес няколко пъти седмично, но не употребявам нищо!
_____________






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.