Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 09.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Бягане  
Авторлюбитeл (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 23:35



Здравейте!
Не можах да намеря клуб за бягането и затова ще питам тук. От известно време бягам и постигам някакви резултати. Проблемът е в това, че тялото ми сякаш "помни постиженията ми" и всеки път изисква все повече и повече, за да достигна крайния ефект - пълна и блажена умора.
Едновременно с това ми омръзва да бягам - става ми скучно - и кокото повече бягам, толкова по-скучно ми става. Какво да направя, за да "разнообразя" бягането или пък да "изтрия паметта" на тялото си? Има ли някакви начини, като смяна на темпо например или нещо друго? (Пробвах вече с музика, не става - опитвам се да бягам в темпото на песента...)



Тема Бягане по стълбинови [re: любитeл]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано17.07.07 11:45



Стига да намериш такива стълби - много и на открито. Защото едва ли ще ти е интересно да се въртиш нагоре-надолу във вашия вход, примерно.





Тема Бягане по вода.нови [re: любитeл]  
Автор тъпoтo (копеле)
Публикувано17.07.07 12:14



Това е едно едновременно просто и същевременно технично упражнение за постигане на умерена божественост, която граничи на юг с нирваната, която от своя страна е близка до умората. Започваш със стречинг в плитчините, а след това нагазваш в по-дълбоките води, като двишваш на всеки три крачки (пропуснах да вметна, че се започва с ходене по водата, в умерено темпо, а чак след това се спринтира към хоризонта) и издишваш на кратки и отсечени издишвания на сека трета крачка. Може да си тананикаш некоя подходяща мелодия по време на упражнението, например Котешкият марш. Успех, баце!




Само ЛЕВСКИ, обичаме те!

Тема Ей, ти си прав!нови [re: тъпoтo]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано17.07.07 13:12



Един маратон по Дунав или някоя друга по-дълбока река също върши работа. Влизаш във водата и бягаш.
Абе, най-хубаво си купи бягаща пътечка и сложи телевизор пред нея.





Тема Аз си имам статично колело, бе!нови [re: Mиpa_M]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 18:56



Татко наскоро реши да ме свърже към ел. инсталацията докато мама пържи картофи, щото пак дигнаха тока. Оказа се, че мога да захранвам компютър, ламбичката в кенефа и да права чипс. Едновременно!!! Спортът прави чудеса.





Тема Само да ненови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано17.07.07 19:05



...намалиш темпото внезапно, че отидоха и лампата, и котлонът, и компютърът. Или баща ти зарежда покрай тебе няк`ва батерия ли, де да знам, а оттам подава ток към чипса? Ти тая батерия можеш да си я носиш и докато караш към морето, а после да я връщаш на баща ти заредена.

Пък на мен дори едно време като малка нямаше дори кой да ми свърже правилно фара и динамото на балканчето и не можех да правя ток.

Баща ми явно не се справяше, аз - още по-малко.

Питащият да не се сърди - освен бягаща пътека пред телевизора (по-интересно) и бягане нагоре по стълби (по-интензивно) друго не се сещам.

Редактирано от Mиpa_M на 17.07.07 19:06.



Тема Жива да си, какеее!нови [re: Mиpa_M]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 19:37



Чак сега, като ти прочетох мнението разбрах що татко ми пъха ония жици в гъзъ докато бачкам на максимална мощност, явно зарежда и акумулатора на Ладата. Ебати!





Тема Re: Жива да си, какеее!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторaжoaяжao (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 20:03



Ти все пак го питай, може и да не е затова.



Тема Питах го.нови [re: aжoaяжao]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 20:06



Каза ми да не се разсейвам с мисли, щото ми падало напрежението на реотана и хладилника спирал да му изстудява бирата.





Тема Re: Питах го.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Mapиo ()
Публикувано18.07.07 21:55



Само да не се ядоса и да смени жицътъ с бирата. :)

Редактирано от Mapиo на 18.07.07 21:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.