Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 06.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: Tpakтopиcтo]  
Авторpich (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 16:01



spoko, taja samo se pravi na nedoibana i mnoooooooogo otvorena, mai ot dosta vreme v puteto i ne e vlizal kur



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Авторdobyr (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 17:48



Остави някакъв адрес за да ти опиша това, което искаш. Ще ти хареса. Първо написаното, а след това ако ми дадеш шанс и действителността.



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Авторkalipso (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 22:14



az sam na 43 godini i mnogo si padam po nenajialite se devstvenici.ako iskasch naistina da izjiveesch nezabravima i neangagirashta vrazka mi pis



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Авторpich (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 16:53



прегледах думите на мъжа който е предизвикал въображението ти, поласкан съм че освен на него си отговорила и на мен, въпреки тона ти
ако все още не си го намерила този който търсиш ми се ще да опитам да те съблазня с думи, но те могат да са само за теб
ако искаш да ги чуеш ми напиши мейл
видях адреса ти, но ще ти пиша ако проявиш желание да ме чуеш
и изобщо не съм интелектуалец-свиня, споко



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Авторmfckr (Нерегистриран)
Публикувано17.08.01 00:10



try to get the son-of-a-bitch at boygb359@yahoo.com



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
АвторMEN63 (Нерегистриран)
Публикувано17.08.01 09:52



Ако спечеля първо дискретно ще се опознаем(за да няма кофти ексцесии).Ако взаимно си допаднем,следва желаната крачка-нежен флирт с последвали милувки.Нарастващото ни желание ще ни отведе на спокойно усамотено място.Няма да бързам ,ще провокирам твоите очаквания .Може би пия шампанско от твоите влажни устни,ще следвам тънкитке струйки по шията и после между трътнещите от очакване гърди.Усещам хладната им кожа и ги стоплям с влажен нежен език.Проследявам струйката и не пропускам нито едно местенце чак до пъпката на радостта.Ти не издържаш и ме даряваш с много неочаквани от мен ласки.Добър масажист съм,продължавам да те провокирам...не издържаме и двамата.Води ни вече бурната страст.Времето е спряло,продължава само насладатакакто и на теб.Очакват ни още дискретни неангажиращи срещи,ако има първаЧАО ira69.



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Авторaяkc (Нерегистриран)
Публикувано17.08.01 12:44



ок, аз живея сам в Борово, занимавам се с фитнес, правя китайски масаж. Аз съм 33/180/90, искам да те любя отначало нежно, а после все по страстно, да ти повдигна поличката и да ти разкъсам гащичките! След това ще се мушна между краката ти, ще те близна отначало нежно, ще засмуча розовия ти клитор и ще те галя с език докато се изпразниш в устата ми. През това време ръцете ми ще мачкат нежно твоето дупе, докато не изгубиш съзнание от страст. След това ще вляза бавно, ама много бавно в теб, ще се движа бавно, апосле все по-бързо и по-бързо докато не започнеш да викаш и крещиш от неизпитвани до сега чувства, а когато експлоадираме заедно ще продължа да те ближа отдолу докато конвулсиите ти не отшумят напълно!



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Авторaяkc (Нерегистриран)
Публикувано17.08.01 12:47



ако ти харесах пиши ми на hip@abv.bg



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: sofar]  
Авторпaвeл (Нерегистриран)
Публикувано17.08.01 12:51



ок, ще ти пратя снимки



Тема Dran, Dran ....нови [re: ira69]  
АвторFALAFELA (Нерегистриран)
Публикувано17.08.01 14:12



Kvo se ebasas s horata kifli4ke?
Na 31 i ne si se nazivqla - mi ot tuk li ste si nameris s koj da pozivees? Po club4etata meraklii bol ili nesto ne si ot kontaktnite ... I mi Govoris za fantazii, ama kat gledam si palbna prostakesa !

Kakto kazvas : OBICHAM VI VSICHKI, A SAS NIAKOI OT VAS MOJE BI SHTE PRAVIA LUBOV. Bla, BLAAAAAAA

STE PRAIS LUBOV DRUG PAT KIFLA ZASTRELQNA !!!! Naj mnogo nqkoj da te izpraska bez mnogo fantazii ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.