Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 19.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Автор jaguar (непознат )
Публикувано11.09.01 00:11



На 28 години съм - 188 см., 85 кг., зодия телец, привлекателен и откровен. Притежавам богато въображение за изживяване на неповторими еротични усещания и всеки път, в зависимост от партньора, е различно.
С теб също ще бъде различно - красиво и незабравимо :
Първо ще те поканя на бар - уютно и притъмнено място, където сянката на нощта, звуците на музиката и въздействието на алкохола ще отпуснат сетивата ни и ще разголят въображението ни - желая да не разменяме много думи, а да общуваме с погледи, жестове и нежни ласки по дискретни, но чувствителни за тялото места. Ще флиртуваме с думи и погледи - първо искам да надникна в душата ти и да се докосна до тайните еротични желания, които постепенно или бурно напират в съзнанието ти и изпращат светкавичен импулс към тялото ти - то става все по - топло и тръпнещо в очакване на нещо ново и обещаващо. Кожата ти постепенно настръхва, а устните ти горят да бъдат целунати и навлажнени от моите красиви и топли устни. Усещането от наближаващата, но криеща своята загадъчност наслада те прави нетърпелива - кръвта ти започва да кипи буйно и желанието да те обладая става все по - неудържимо.
Качваме се на моя автомобил и се отправяме бавно към мястото, което ни очаква, за да превърнем напиращата страст и очаквания в нещо реално, сетивно, дълбоко и истинско...
Влизаме в моята стая - срещу нас стои голямо и уютно легло, а по цялата му дължина, на стената е разположено голямо, кристално огледало, което жадно ще попива реките от страст и нежност, които ще потекат...
Меката светлина и тихата музика нежно ще докосват и провокират най - ерогенната зона - нашето съзнание, а моите ръце, устни и очи ще започнат възбуждаща и красива любовна игра с всяка част от твоето тяло, което постепенно ще разголвам и целувам - първо нежно, после страстно и диво, докато възбудата у теб стане неудържима и желаеш да ме чувстваш в себе си. Първо ще целувам очите ти, после устните, ще смуча влажното ти езиче, ще продължа любовната си разходка по нежната ти и чувствена шия, езикът ми ще се заиграе палаво с вече настръхналите зърна на твоите гърди, ще се спусне към мястото, където твоето пъпче очертава еротична вдлъбнатина и когато вече силно желаеш и очакваш да почувстваш живият ми, влажен и гъвкав език в горящата и мокра вече плът между бедрата ти, ще те обърна по корем и ще забавя още малко едвам удържимото ти желание да проникна в теб.
Ще започна да те целувам по гърба на най - ерогенните места - вече ще сме окъществили флуиден контакт и за мен няма да бъде трудно да ги открия и докосвам... докато езикът ми се спуска бавно и проникващо по гънката на гладкото ти, леко вирнато дупе, ръцете ми ще галят и притискат всяка част от тялото ти, която крещи да бъде почувствана... ще продължа надолу по нъстръхналата плът на твоите крака, после отново ще се обърнеш по гръб, ще поставя крачетата ти върху раменете си и ще засмуча жадно и страстно всяко тяхно пръстче - ще изтръпнеш от възбуда и тогава ще пъхна езика си в най - горящата и влажна част от твоето тяло - и малко преди да те залеят мощните вълни на приближаващия оргазъм, ще проникна властно и мощно в теб, с нежни и страстни движения ще те накарам да достигнеш до върха на удоволствие, което ще остави жива и трайна следа в твоя еротичен свят.
Може би ще ме пожелаеш отново...
088 969 508 - Иво



Тема Super!нови [re: ira69]  
Автор Surreal (Познат)
Публикувано14.09.01 03:43



I az tova tursja!
Iska6 li da sme zaedno pone samo za edna nezabravina no6t, a moze bi pove4e?
Pi6i mi na
surrealbg@yahoo.com
Oups!
26/m/sf
Celuvki!

Е, са пък и сигнатура!


Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Автор polas (чудак)
Публикувано29.09.01 19:07



st22bg@yahoo.com



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Автор playboy (непознат )
Публикувано30.09.01 02:11



Zdrasti Ira, objavkata ti zvu4i dosta interesno. 6te ti kazha vsi4ko kakvoto te interesuva za men ako mi otgovori6 na petersoft_2000@hotmail.com. Taka 6te sum siguren 4e si seriozna i njama samo da si pi6a za toja deto go... . 4akam pismoto ti. Chao:):):)



Тема Re: Tърся неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Автор ekstrem super (непознат )
Публикувано30.09.01 03:41



obicam da go pravq dalgo bes zadragki i na vsqkade kadeto iskach.ako si seriozna za kama -sutra cakam.georgievw@dir.bg.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от ekstrem super на 30.09.01 03:45.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от ekstrem super на 30.09.01 03:53.</EM></FONT></P> 69 mi e lubima za zagrqvka obicam dago pravq s casove.

Редактирано от ekstrem super на 30.09.01 04:19.



Тема Iskam i azнови [re: vikigi]  
Автор Boginia33 (непознат )
Публикувано01.10.01 18:54



Lel lelele kakvo vuobrajenie imat niqakoi
prosto minavam ottuk ama chak na men mi se priiska LOL
leave msg plz



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Автор ekstrem super (непознат )
Публикувано03.10.01 02:18



6te se radvam da spdelia e teb intemtimnoto izkustvo na liubovta kama-sutra. georgievw@dir.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.