Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:33 20.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Авторljubovnik (Нерегистриран)
Публикувано19.08.01 20:54



az bih jelal na6ata sre6ta da prote4e po sledniq na4in:


az te zavejdam nau napred v luksozen restorant, posle otivame na plaja za da se kupem goli na lunna svetlina, vuv vodata se celuvame,galime,i nakraq az pronikvam v teb. sled tova otivame v hotel, naemame si staq, pravim ve4erq na sve6ty, sled tova otivame v banqta da se izkupim zaedno, no ne izdurjame i pravim ljubov i tam. Sled tova si pravim vzaimno eroti4en masaj, az te celuvam po cqloto tqlo, galq praskovkata ty, a za ostanaloto.................ty si pofantazirai. az sum na 20 g,ot targovi6te sum no sum student vuv ikonomi4eski universitet-varna,ako si ot nqkoi ot tezi dva grada i jelae6 da se osu6testvi tova pi6i na e-mail:ros2001_fdd@dir.bg



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ljubovnik]  
АвторHaй-дoбpия (Нерегистриран)
Публикувано20.08.01 12:19



За да бъде кратко и садържателно ще ти кажа само това:ЩЕ ТЕ ЧУКАМ!!!



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
АвторJack (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 00:42



Дьлго, шумно и забавно.



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Автор Helios (непознат )
Публикувано26.08.01 13:55



Дай си адреса и ще ти опиша всичко напълно подробно





Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Авторari96 (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 04:34



Опиши се първо, да видим що за птица си, пък после ще го мислим останалото...



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
АвторVeso (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 15:06



Ako iska6 da prekara6 nezabravimi migove s edin mlad zrebec moze da mi se obadi6.... 088 463-829!

6e celuvam bedrata ti,6e gi draznia s ezik.... 6e napalnia pusito ti sas smetana i 6e te liza do pripadak.6e te obarna i 6e iziam dupeto ti,6e draznia anusa ti s ezik, 6e vzema 6pric i 6e go napalnia s te4en 6okolad koito 6e izliza.....


4akam te!



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Авторnaborche (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 15:34



ami da pofantazizame na adres nasko_g@yahoo.com, trqbva samo ostavish tvoq



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
АвторBanjaluka (Нерегистриран)
Публикувано29.08.01 13:07



Nerazumijem da li si musko ili zensko'.



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Авторpinko (Нерегистриран)
Публикувано30.08.01 17:48



1)zapoznavane2)haresvane(eventualno)3)napivane(niakade)4) otivane unas/u vas 5)zdravo 4ukane (obi4am pove4e otzad)6)na sl. den vij t. 4 7)ceco74@abv.bg



Тема Mislia che si go namerila!нови [re: ira69]  
Автор MANCA_m (непознат )
Публикувано11.09.01 00:11



Zdravei milo momiche.Shtastliv sum che vse oshte ima devoiki s osvobodeno mislene za realnite neshta ot jivota.Predstaviam si kak sega chetesh skromnata mi prdstava za edna ZAEDNOprekarana vecher.087.448.663sled kato se obadish na tozi telefon shte se razberem kade da se sreshtnem i da otidem na takova miasto kadeto i dvamata shte se chustvame spokoini i neobespokoiavani ot nikoi.Mislia che edna butilka bialo vino shte ni se otrazi dobre. Veche si predstaviam kak celuvam nejnata ti trupneshta ot vazbuda plut.Celuvam nejno i bavno presuhnalite ti ot vazbuda ustni.Ezicheto mi se pluzva purvo po ednata posle i po drugata ustna.Tvoeto i moeto eziche namirat obsht ezik i se razbirat prekrasno.Bavno slizam kum vratleto i ednovremenno galia gardite koito sa nastruhnali ot vazbudata na nashata blizost.Ezicheto mi se spuska bavno ,santimetur po santimetur nadolo kum ispulnenite s neturpenie gardi i zapochvam da gi celuvam strastno.Racete mi sushto ne spirat da galiat pochti vsiaka tochka na veche nastruhnaloto ot vazbuda tvoe tialo.Ezicheto mi produljava nadolu po tialoto kato ne propuska nito edin santimetur ot nego.Ezicheto mi e stignalo do miastoto koeto zaslujava po osobenno vnimanie .Malko se sramuvam:)Oseshtam kak vazbudata narastva vse poveche i poveche no produljavam da celuvam klitorcheto ti edva ,edva dokosvaiki go s vurha na ezicheto mi.Racete mi galiat bedrata ti i oseshtat trepteniata na vazbudata koiato e dostignala pochti nai visokata si tochka.Veche si mnogo vlajna i dishaneto ti e zaburzano.opitvash se da mi kajesh neshto no chuvam samo nejnoto ti stenanie .Stenanieto se prevrushta v divo vikane i me molish da vliaza v teb.
No az produljavam da te celuvam oshte i oshte .Iskam da poludeesh ot udovolstvieto koeto ispitvash.Vrushtam se na usnite ti i gi celuvam oshtw po strastno.Oseshtam che me jelaesh mnogo,molish me ,molish me ,iskash da me pochustvash v teb.Bavno i nejno vlizm v teb .Dvija tialoto si ot nachalo bavno i vnimatelno.Posle tempoto se zasilva i zasilva vse po burzo.Vikash ot udovolstvieto koeto ispitvash.I me molish da ne spiram .Otnovo sum zabavil dvijenieto na tialoto za da ne svurshish burzo.Iskam vzaimnoto udovolstvie da produlji po dulgo vreme.Otnovo dvijeniata na telata ni se zaburzvat,zaburzvat,zaburzvat po burzo ,po burzo oseshtam te mnogo vlajna chustvam che shte svurshish.Silen vik ot udovolstvie dava znak che si na vurha i sega as te oseshtam tolkova vlajna i osvobodena .Sled teb i az stigam do vurha na udovolstvieto i svurshvam vurhu stomahcheto ti.Liagam do teb,pregrushtam te i nejno te celuvam.I dvamata se chustvame osvobodeni ot problemite na sivoto ejednevie,priatno e meko kazano sastoianieto v koeto sme i dvamata.Beshe strahotno i si zaslujavashe da go napravim.Moje puk da ne e bilo samo predstava,moje da precenish che me jelaesh istinski .Beshe mi priatno.Ostaviam sudbata ni v tvoi rache.telefona go imash veche.Eto i maila mi mancabg2001@yahoo.comno shte se radvam ako napravo mi se obadish po telefona.Za sega ti kazvam bye i smiatam che shte se reshish na tazi avantiura.Kazvam se Mincho i na istina mi beshe priatno




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.