Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:42 07.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Авторl.f.c (Нерегистриран)
Публикувано29.06.01 21:42



Zdrasty ne znam kakvo ti se pravi chesno kazano iskam da razbera:))))razbira se sled kato se sreshnem shte triabva da "zagreem"emocionalno mnogo si padam po nejnoto nachalo laski po cialoto tialo-cheloto,nosleto,ushetata razbira se ustnite posle shte milvam vratleto ti shte trugna po grubnaka ti do dvete "zadni buzki"shte gi raztvoria shte puhna ezika si v tiasnata ti dupka posle shte produlja da celuvam vutreshnata chast na bedrata ti,taka do prascite sled tova pruschetata ti na krakata sled tova svivkite na kolenata sled tova bavno i oshte po nejno ezika mi shte zapochne da tancuva arjentinsko tango s klitora ti dokato ne zrigne kato vezuvii ne zapochnesh da se tresesh ot exstaz kato zametresenieto v izmit sled tova shte pogalia pupa ti izpadam v div exstaz ot dobre oformeni pupcheta leko i bavno shte stignem do dvete ti vavilonski vuzvishenia s "kameni vruhceta"sled tova ustnite ti shte budat upotrebeni kato nejna revoliucia togava shte ti podam orudieto na jenskata strast za da go napunish i zaredish za "strelba"sled tova to shte pronikne v teb dokato ne istrelia trite si ubiistveni zalpa -po tvoi izbor v ustat v dupeto ili na gurdite:))) nejni celuvki {}{}{} na teb ostaviam da gi razpredelish kude da gi polojish .drugoto shte ti pokaja kato se vidim (ako iskash)razbira se chao(nadiavam se za sega)!!!chast ot fantaziata si razvinti v tvoia chest asen!!!!!
asentomov@hotmail.com
p.s i az tursia neangajirashta no strastna i diskretna vruzka



Тема ТИ си ...нови [re: ira69]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано29.06.01 23:30



Здравей.
Спомена, че ще се радваш много на пикантни подробности. Добре ... няма да крия едно нещо от ТЕБ което го крия от много други хора ... никога не съм бил с жена а искам да бъда. На 20 години съм ... от столицата ... сметнах, че щом търсиш неангажираща връзка можем с ТЕБ да се опитаме да си доставим взаимна полза. ТИ ... да ме научиш на изкуството ЛЮБОВ и всичките му тайни ... а аз ... да ТЕ накарам всяка Божия вечер да се кълнеш в мен.
Сега си ТИ ...
"mercedesbenze55amg@abv.bg" или 087915675
Казвам се Миро™®



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.01 23:46



Emi az sam po mlad ot teb i iako me bie hormona.Imam palavo eziche shte ti haresa.gogo_69@abv.bg



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Авторval (Нерегистриран)
Публикувано03.07.01 16:24



ok.pishi.
acdc@chance42.com



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
АвторKARlS (Нерегистриран)
Публикувано11.07.01 16:54



Срещата ни ще бъде романтична
бих казал даже и епична.
Вероятно някъде ще вечеряме
а после с думи ще се замеряме
Може пък и да седнем нафе
като за начало
защо не.......
После накъде, за където се разберем
двама ще се поведем
следва баня, ласки, пак ласки
докато паднат всички маски
пропуснах, ще запалим и две свещи
аз ще легна по гръб, ти на мойте плещи
............и.т.н
ще се радвам да ми пишеш wox@abv.bg



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Автор megalo (непознат )
Публикувано13.07.01 08:07



Ne znam kakvo razbirash pod predivicatrlctvo,no ako iskash da go napravish sas neger mi zvani na bijou110@top.bg da vidia dali imash ti fantazia!



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Авторdzver (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 02:28



Dobre NO zaschto he ostavisch e-meil,moge i da ti xaresa moiata fantazia,a tia ne e samo edna.



Тема yra za 69 naborнови [re: ira69]  
Авторvikigi (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 17:25



zdrasti kote znam 4e niama da spe4elia zastoto sym 4ovek na deistviata i prosto me myrzi da pisha, oste ot u4iliste e taka. znam 4e iskash da si napravish igri4ka no naistina ne mi se pishe no ako vse pak si reshila iznaesh kakvo iskash pishi pak togava ste vidim na momenta : vikigi2000@yahoo.co.uk



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
АвторPich (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 17:27



Миличко, моето въображение може да предизвика стомашни спазми в теб и да те накара да забравиш, че досега си живяла, но като гледам от въвеждащия текст твоето не е на висота...



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Авторrareist (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 17:39



I've been burning my bridges
for so many years
I've been drowning my sorrow
in too many tears
women and whiskey are my only friend
one giving me strength
and one just pretend
I've been waiting my whole life
things to work out right
but these lonely days turned into lonely nights
/ D. Coverdale /




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.