Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:23 06.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема do pi4aнови [re: Pich]  
Авторira69 (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 17:55



kato ti gedam intelektualnia bagaj mi stava iasno che ti si edno umno kopele koeto si misli che e varha na sladoleda. sigurno si i mnogo gotin i mackite ti nalitat obache ti si dalech nad tiah i ne im obrashtash vnimanie zashtoto si dalboko i strastno vliuben v sebe si i togava zashto ne prestanesh da se zaiajdash vmesto da si go navresh otzad



Тема Re: do pi4aнови [re: ira69]  
АвторPich (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 18:08



не звучи толкова лошо, надявам се ще ми позволиш да си тикна и в бутилка от бира и ако накрая все още си жива да го слижа и някъде в теб
извини ме, че не демонстрирам въображение от върха на сладоледа, но нали знаеш тези като мен дето се правят на голяма работа и не забелязват мацките и пращят от мозъка не винаги е необходимо да им се предлага да си заврат оная работа отзад, Не ми е толкова дълъг... а междувпрочем ти по градински маркучи ли си падаш или по пишки?



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Авторmfckr (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 19:59



sigurno ne obichash da pytuvash, inache bih te pokanil da obikalyash s men. ne che mi e interesna rabotata, no e dosta po-razlichna ot tova, koeto mnogoto vyrshat. ako pyk zhiveesh nyakyde po moite marshruti - sigurno shte se sreshtnem, nishto, che nyama da se poznaem. a ako pyk i ti si chesto pytuvashta - shte e neveroyaten shans da se zapoznaem v nyakoj ot mnogoto hoteli. sigurno nyama da ti predlozha pitie - po-skoro bira. ne vyarvam da te shashna s intelekt, no wse shte izmislya neshto. obiknoveno zapochvam s " koya zodiya si" posle ne znam kak shte prodylzhi, shtoto povecheto pyti do tam si ostava.
ne che sym typ - kazvat, che sym stranen. ama az ne sym. takyv sym si ot 67.



Тема Re: do pi4aнови [re: Pich]  
АвторPlch (Нерегистриран)
Публикувано27.07.01 12:13



Мила, виждам че се опитваш да си интересна....
Виждам че нещо не ти е ясно какво ти говоря....
Ако искаш да проведем смислен разговор можем и да го направим. Нямам нищо против. Но не по този начин. Ти доколкото разбирам искаш да се чукаш/ ако греша - поправи ме!/. Обичам неангажиращите връзки. Ако искаш да си говорим моето ASQ е 118689479.
Но ако си решила и тогава да се правиш на интересна просто не се обаждай.
И освен това какво ще ми завреш отзад - лицето си ли?



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Авторacorp (Нерегистриран)
Публикувано27.07.01 23:07



Az se kazvam Joro i sam na 23g. ot Sofia chestno da ti kaja mnogo izkam da se vidia s teb i da napravim div i strasten seks no edvali she te zainteresuvam ako vse pak lybopitstvoto ti naddelee az sam na adres acorp@abv.bg
She mi bade priatno ako mi pishesh



Тема Re: tolkova izskvaniq a kakvo predlagame ?........нови [re: ira69]  
Автор SAMEC (непознат)
Публикувано11.08.01 13:07



dosta bih te nainteresyval ..zashtoto si e golqma fantaita
a i sam na moeto sega ne e mnogo trydo da se osvobodish ot standartite
ako zagatnesh neshto moge i da ti pokaga kolko mi e fantaziqta .....



Тема moje li malko povecheнови [re: ira69]  
Авторsilver (Нерегистриран)
Публикувано12.08.01 01:46



Kak vo shte kajesh da razmenim E-maili i potqh da obmenime malko po veche informaciq!!!!!!!!!!
silver_b@mail.bg



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
АвторMik (Нерегистриран)
Публикувано12.08.01 11:55



Mnogo bih iskal da se zapoznaem, ako se sluchi neshto sled towa sluchi, ako li ne pone priqteli, za fantaziqta si shte zamylcha, zashtoto skritoto predizwikwa interes....



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
АвторCoмa (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 15:06



Ако наистина искаш това пиши на pinocio@abv.bg
предпочитам да пиша само на теб,а не да го четат всички?!



Тема Re: Tърся мъж за неангажираща връзка........нови [re: ira69]  
Автор Tpakтopиcтo ()
Публикувано13.08.01 15:57



Ako si s men nashata vruzka shte proteche predimno w legloto, ne zashtoto sam murzeliv, a zashtoto obicham da go pravya s po-golemi ot men. Az sum na 22 mnogo po-maluk ot teb no ne zle v legloto.
Kogato prekarash edna nosht s men nyama da iskash da izlezesh ot legloto mi, obicham da go pravya ne samo v krevata obache. Mnogo si padam po prirodata osobenno sega, kogato e hubavo vremeto i ima mnoooogooo mesta kray sofiq.
Budi sigurna che gi znam.
Moga da buda mnogo grub i mnogo nejen, tova zavisi izcyalo ot teb obache zashtoto na men mi haresva vsyakak.
Shte lejime na nyakoq polqnka i shte se vurgalyame v trevata po cyal den...
...stiga da ti stiska

Копам яко да знаите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.