Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 27.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Let's talk about boysнови  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано10.08.09 00:51



Как ги предпочитате - руси, чернокоси, червенокоси, късокоси, дългокоси, къдрави, скинхедс, twinks, hunks, jocks, bears, къпани, ароматни, с ризи, с потници, с шалове, с калпаци, с очила, с герданчета, с обици, с пиърсинг, с татуси, с френско Р, с немско Р, с трапчинки, с цепка на брадичката, с 6 пакета, с 8 пакета.......... абе темичка за разните детайли във физиката, излъчването и облеклото, които ни кефят у момчетата.

Редактирано от Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти на 10.08.09 00:52.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано10.08.09 00:53



къдрави (ама не много), със средно дълга коса







Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Фьoн (Fag Hag)
Публикувано10.08.09 08:35



Пап, тая тема ако я преведеш от чужбински, мое и да рАзбера кво питаш.
А и що ни изключваш нас геронтофилите?! Не сички харесваме бойс. Аз, например, цел живот съм харесвала мъжове над 40. Даже като бех девойка къде към края на Бронозвата епоха. Тресеше ме луда клептомания и цялата ми стая беше в плакати на Клептън.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Simplicissimus (homo simplex)
Публикувано10.08.09 11:31



Според мен е важна комбинацията, а не елементите поотделно... Макар винаги да съм имал слабост към русото (но не и дългата коса)

:




Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Фьoн]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано10.08.09 12:34



Добре де, никой не е казал, че тряя да са млади момчета. Може и по-старички момчета, ноу проблем. Брат Пит май е прехвърлил 45 и никой не го смята за старец, нали така


Геронтофилка си, ако харесваш Хю Хефнър примерно (макар последният да е много харесван от младите зайчета).



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано10.08.09 12:52



пича от кофи принц е готин, но корейският език е голям търн офф. Адски неприятен език. Изненадах се, че ми харесва азиатец, по принцип не ми правят впечатление












Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано10.08.09 15:16



Зависи от ситуацията,колко съм разгонен,и дали имам време.
Пък и на моята възраст,все още си харесвам 25-40 годишните,но дали те ще ме харесат?Мъж съм и обичам мъжете.
Все пак съм семеен.Просто споделям.
Да ти задам въпрос.
Ако си семеен как ще ми отговориш?



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: redjeep]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано10.08.09 16:03



смесеен в смисъл? имаш съпруг или съпруга?

извинявай за нетактичния въпрос, просто ми стана интересно, тъй като ако си член на хомосексуално семейство, ти май ще си първия тук.





Тема Re: Let's talk about boysнови [re: shallowgrave]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано10.08.09 17:34



Партньор разбира се,
мразя женидби.Свадбите са религиозни измислици.
Сега на 13 септември навършваме 13 години!Запознахме се на 13 септември 1996 година.Първия,втория,няма знначение какво семейство,важното е да се обичаме и решаваме проблемите си миролюбиво.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано10.08.09 17:53



Папа, ти ако видиш някое момче на улицата, можеш ли да познаеш от пръв поглед дали е гей или не? Говорим за момче, облечено и изглеждащо като момче, не за феминизиран гей, нали...
Имаш ли интуиция за такива неща, или трябва да проведеш някакъв бегъл разговор с него и тогава да прецениш?

Впрочем, какво означават тия " 6 пакета, 8 пакета "?

Редактирано от shallowgrave на 10.08.09 17:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.