Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Let's talk about boysнови [re: TlALlA]  
Автор Simplicissimus (homo simplex)
Публикувано11.08.09 17:20



Съдейки по описанието, вероятно ще ти допадне Азерчо - гаджето на другаря Станишев?



Аз лично го намирам за доста "cute"...



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Simplicissimus]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано11.08.09 17:40



Сигурен съм, че за теб, освен външния вид, значение имат душевността и моралът на даден човек.

Азер Меликов, който познавам достатъчно добре, е една подмолна курва по характер и болен егоцентрик по светоусещане.



Подмазвач без достойнство и позиции...

Редактирано от shallowgrave на 11.08.09 17:41.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: shallowgrave]  
Автор Simplicissimus (homo simplex)
Публикувано11.08.09 18:31



Плитки гробе (нали може така да те наричам, че ме мързи да превключвам на латиница?),
Прав си. Но тук говорихме за физически белези, които спадат към външния вид на човек, а не към душевността и морала му. Нищо не пречи на "една подмолна курва по характер и болен егоцентрик по светоусещане" да изглежда привлекателно на външен вид... Какво има отвътре мисля не е предмет на сегашната дискусия. А и честно казано - аз лично не знам почти нищо за този образ и не съм се интересувал особено. Само подочух, че бил любимец на Сергей Дмитриевич. Дали е така - няма как да знаем със сигурност освен ако не сме в главата на другаря от Херсон.





Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Simplicissimus]  
Автор TlALlA (с много въпроси)
Публикувано11.08.09 19:27



Иок, не ми хареса...поне на тази снимка....

Ако света е море, аз съм разузнавателна подводница!


Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Simplicissimus]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано11.08.09 19:59



Няма пролем да ме наричаш така.
Гледал ли си Shallow grave на Дани Бойл? Култов филм.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Oberonbg (ентусиаст)
Публикувано11.08.09 20:58



Като ей този например, Левай Джонстън





Вижте му е една снимка гологръд тук:




Тема Re: Let's talk about boysнови [re: shallowgrave]  
Автор Oberonbg (ентусиаст)
Публикувано11.08.09 21:03



Наистина култов. На мен много ми хареса, но на много от моите ученици хич не ми хареса. Оплюха го като некадърен. Пешлемета.





Тема Re: Let's talk about boysнови [re: shallowgrave]  
Автор Simplicissimus (homo simplex)
Публикувано11.08.09 21:15



Искрено казано - не съм, и дори се чудех откъде произлиза този ник, който иначе определено е доста "запомнящ се".





Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Oberonbg]  
Автор Simplicissimus (homo simplex)
Публикувано11.08.09 21:21



От всички показани дотук, този май най-много ми харесва...

Въпреки, че по начало не си падам по дълги и къдрави коси. Но ето още едно доказателство, че комбинацията е най-важна...



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Oberonbg]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано11.08.09 21:26



Трябва да си на определена възраст, да имаш определен жизнен опит, за да го разбереш тоя филм. Затова е ясно, че едно пишлеме не е готово за посланието на филма. Ако реша да го гледам пак след примерно 10 години, когато ще съм на 40, ще открия още много скрити за мен дотогава пластове на сюжета. Същото ще се получи и ако го гледам на 50.

Това е същото като четенето на класическа книга. Например, аз през определен период от време препрочитам " Тъй рече Заратустра " на Ницше, и всеки път откривам куп нови послания за себе си.

Редактирано от shallowgrave на 11.08.09 21:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.