Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:04 27.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Let's talk about boysнови [re: linjack]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано11.08.09 21:30



Във фантастичното му изпълнение в "Котка на горещ ламаринен покрив"...

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: shallowgrave]  
Автор loverrock ()
Публикувано11.08.09 21:46



Хареса ти на теб в АиА, да не те загубим?



september sky

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Simplicissimus]  
Автор Oberonbg (ентусиаст)
Публикувано11.08.09 22:21



Долу ръцете. Този е мой!!! :) Е можем и да си го разделим ... нали съм великодушен.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: shallowgrave]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано11.08.09 23:13



Ще е интересно и хетеро мъжете да се включат


Установено е, че механизмите на привличане са едни и същи, независимо от това кой пол е сексуално атрактивен за нас. Т.е. мъжете биват привличани от мъже, които са физически атрактивни за тях, независимо дали искат да спят с тях или не, същото важи и за жените.
И аз мога да потвърдя, че е абсолютно вярно. Забелязвам, без да го осъзнавам, че най-близките ми жени са такива, с които бих спал - т.е. привличат ме физически с нещо. Същото по обективни причини важи и за мъжете около мен - нещо повече - има момчета, които са готини като характер, но не мога да ги възприема и да ги допусна по-близо, просто защото не ме кефят на външен вид.
Тъй че ще е интересно хетеро мъжете, които пишат тук, да споделят и те какво ги привлича в мъжа отсреща (или какво ги отблъскава). Пак повтарям - всеки бива привличан от външен вид и харизма на хора, независимо от пола.
Мен примерно страшно ме привличат високи жени с дълга коса, много усмихнати и чаровни, с големи или средни цици и умни. С естествен цвят на косата (не понасям изрусени, почернени и пр.), с малко или без грим и без да ми говорят за Zara, Max Mara, Dolce & Gabana и пр. Приказките за парцали, парфюми и козметика просто не мога да ги понеса.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор loverrock ()
Публикувано11.08.09 23:52



Имаш добър вкус за жените!



september sky

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано12.08.09 08:27



Ами да, това отдавна съм го забелязал при себе си, че винаги се получава така, че най-близките ми приятели са момчета, които са красиви физически. И ако нещо е сигурно, то е, че ако бях гей, щях да си избирам за любовници същите хора, които съм си избрал за приятели. Това идва от естественото човешко желание да се обграждаме с красиви вещи и красиви хора, които ни допълват. Като говорим за приятелство, важни са и други неща - лоялност, интелигентност, добронамереност.

Мога всичко да простя, но без две неща - някой да е по-грозен или по-тъп от мен, независимо дали става въпрос за мъж или за жена, т.е аз меря по моя аршин за всеки друг човек, просто защото не разполагам с друг, с друга единица мярка. Това е порочна черта, признавам, но не мога да я променя.

Сега, приятелите са едно, те и без това са ми двама-трима, но останалите мъже - съвсем друго. Мъжете се конкурираме, дори и когато се кооперираме. И колкото един мъж е по-красив, по-умен, колкото повече "ключове" за повече "врати" притежава, толкова по - опасен конкурент ти се явява. Затова и вече е почти невъзможно да стана приятел с някой, контактите са формални и леко параноични на тема сближаване. Затова е и толкова важно да се пазят старите изпитани приятели, просто нови може и да не дойдат.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: shallowgrave]  
Автор TlALlA (с много въпроси)
Публикувано12.08.09 10:42



Е гати приятелството.
Аз пък имам всякакви приятели, дебели, слаби, грозновати. Ххахах, проблемът е, че прекалено хубавите момчета, няма как да се задържат на ниво приятели.
Веднага отива в другата посока...
А с другите е почнало като са се пробвали, ама не са мой тип и не им се е отворил парашута и си оставаме приятели. Имам ги от години и наистина мога да разчитам на тях, но в момента в който им "пусна жокер" биха се възползвали. Затова приятели гейове е най - добре...Прегръдки и приятелство..

Затова пък жените около мен са хубави всички....хм...

виш ти
Жалко, че жени не ми действат ама никак...

Като малка си мечтаех да се омъжа за гей, представях си го много забавно...

Ако света е море, аз съм разузнавателна подводница!

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Oberonbg]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано12.08.09 11:26



Мисля всички да излеземзаедно на лов... Но само един ще се прибере с него в хижата... И това ще съм аз!!!





Тема Re: Let's talk about boysнови [re: TlALlA]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано12.08.09 11:32



Зимай ме, на примоция съм!





Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор TlALlA (с много въпроси)
Публикувано12.08.09 11:43



Айде, кога ще запознаваме нашите...



Ако света е море, аз съм разузнавателна подводница!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.