Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 27.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Let's talk about boys  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано10.08.09 00:51



Как ги предпочитате - руси, чернокоси, червенокоси, късокоси, дългокоси, къдрави, скинхедс, twinks, hunks, jocks, bears, къпани, ароматни, с ризи, с потници, с шалове, с калпаци, с очила, с герданчета, с обици, с пиърсинг, с татуси, с френско Р, с немско Р, с трапчинки, с цепка на брадичката, с 6 пакета, с 8 пакета.......... абе темичка за разните детайли във физиката, излъчването и облеклото, които ни кефят у момчетата.

Редактирано от Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти на 10.08.09 00:52.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано10.08.09 00:53



къдрави (ама не много), със средно дълга коса







Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Фьoн (Fag Hag)
Публикувано10.08.09 08:35



Пап, тая тема ако я преведеш от чужбински, мое и да рАзбера кво питаш.
А и що ни изключваш нас геронтофилите?! Не сички харесваме бойс. Аз, например, цел живот съм харесвала мъжове над 40. Даже като бех девойка къде към края на Бронозвата епоха. Тресеше ме луда клептомания и цялата ми стая беше в плакати на Клептън.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Simplicissimus (homo simplex)
Публикувано10.08.09 11:31



Според мен е важна комбинацията, а не елементите поотделно... Макар винаги да съм имал слабост към русото (но не и дългата коса)

:




Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Фьoн]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано10.08.09 12:34



Добре де, никой не е казал, че тряя да са млади момчета. Може и по-старички момчета, ноу проблем. Брат Пит май е прехвърлил 45 и никой не го смята за старец, нали така


Геронтофилка си, ако харесваш Хю Хефнър примерно (макар последният да е много харесван от младите зайчета).



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано10.08.09 12:52



пича от кофи принц е готин, но корейският език е голям търн офф. Адски неприятен език. Изненадах се, че ми харесва азиатец, по принцип не ми правят впечатление












Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано10.08.09 15:16



Зависи от ситуацията,колко съм разгонен,и дали имам време.
Пък и на моята възраст,все още си харесвам 25-40 годишните,но дали те ще ме харесат?Мъж съм и обичам мъжете.
Все пак съм семеен.Просто споделям.
Да ти задам въпрос.
Ако си семеен как ще ми отговориш?



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: redjeep]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано10.08.09 16:03



смесеен в смисъл? имаш съпруг или съпруга?

извинявай за нетактичния въпрос, просто ми стана интересно, тъй като ако си член на хомосексуално семейство, ти май ще си първия тук.





Тема Re: Let's talk about boysнови [re: shallowgrave]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано10.08.09 17:34



Партньор разбира се,
мразя женидби.Свадбите са религиозни измислици.
Сега на 13 септември навършваме 13 години!Запознахме се на 13 септември 1996 година.Първия,втория,няма знначение какво семейство,важното е да се обичаме и решаваме проблемите си миролюбиво.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано10.08.09 17:53



Папа, ти ако видиш някое момче на улицата, можеш ли да познаеш от пръв поглед дали е гей или не? Говорим за момче, облечено и изглеждащо като момче, не за феминизиран гей, нали...
Имаш ли интуиция за такива неща, или трябва да проведеш някакъв бегъл разговор с него и тогава да прецениш?

Впрочем, какво означават тия " 6 пакета, 8 пакета "?

Редактирано от shallowgrave на 10.08.09 17:55.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор TlALlA (с много въпроси)
Публикувано10.08.09 18:13



Около 20 годишен..
Около 180 - 185 санта, мускулест / но не прикалено / ...
Като се иправя до него и да ми иде да му падна в краката...
Стил спортно - елегантен, може и някоя друга татоировчица..
Преди си падах пе светли, ама сега съм захапала яко тъмни...
Тоя дето съм си го харесала сега е в това описание....мале мале..идеала ми
Зелени очи, широка усмивка.
Много ми е важна усмивката.
И определено мъжкарско излъчване обичаммм, да са диви, с характер, за съжеление привличам слабохарактерни мъже, вероятно защото командоря...
На тоя съм му луда и по - прасците, обичам хубавите прасци...

Ако света е море, аз съм разузнавателна подводница!


Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано10.08.09 21:37



Папи, специално за случая, един стогодишен виц.
"Две баби на село, едната тотално глуха, се срещат на селския геран. И докато чакат да си налеят вода, едната казва на другата (глухичката): "Мари Пено, помниш ли едно време какви краставици имаше (и показва като с едната ръка фиксира размер до лакътя...) и какви домати (този път размерът е онагледен с двете ръце, с шепи, отворени като панички нагоре)?
Баба ти Пена веднага се включва в разговора като мъдро и снизходително клати глава : "Ти характера, характера му гледай.."""
Аз силно си падам по азиатци, но "ти характера му гледай"...

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано10.08.09 22:51



с потници!

Което ми напомня великия стих "ах как искам да съм потник на гърба на млад работник"... ах



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: TlALlA]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано10.08.09 22:52



ама ако той е висок, як и те командори, ти ще избягаш от него на втория ден! :)



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: shallowgrave]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано10.08.09 22:57



Да ти кажа, аз и след разговор не познавам. Някой хетеровци са много нежни... НО са доказани хетеро...

А Папата не е имал предвид пакети, а плочки, но явно си е мислел за пакети!...





Тема Re: Let's talk about boysнови [re: jaytee]  
Автор TlALlA (с много въпроси)
Публикувано10.08.09 23:07



Оххххх, да е висок як и с горещи ръце...
С нежен допир, без да командори много .....ще се командорим двамата

Ако света е море, аз съм разузнавателна подводница!


Тема Re: Let's talk about boysнови [re: shallowgrave]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано10.08.09 23:57



Гейовете за изненада на много, принадлежат също към вида Homo sapiens, следователно са неразпознаваеми гадовете мръсни.
Освен това аз по принцип имам много разцентрован гейдар. Все пак, случвало ми се е да протича ток и да ми светва лампичката и за хетеро изглеждащи, ама няма как да го знам. Разговор определено би помогнал, но някои се крият прекалено добре и пак не можеш да ги надушиш. А и хетерасите напоследък стават все по-нежни и границата се размива.
6 пакета и 8 пакета значат плочки по корема
6




8




Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано11.08.09 00:20





харесва ми да гледам как ближат сладолед или пият капучино и им остава пяна по устата








Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано11.08.09 07:36



Оу, душа - много тежък въпрос!
Най-различни ги харесвам - но гледам целия пакет - не ми пука за ръста, но предпочитам стегнато дупе, оформени ръце и изправена стойка... и може да е банално, но премарям по наситени сини очи, съчетани с добре изразена, но негруба лицева структура, като на покойния вече Пол Нюман; но мога да се потопя и в наситените кафеви очи. Дам, лицето за мен е много важно - хубавото тяло не може да компенсира за грубо или възпълно лице - както се получава при някои културисти.

Ей го Полчо, в цвят:




----
бял подпис на бяло поле

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор TlALlA (с много въпроси)
Публикувано11.08.09 10:30



Хейдън Кристенсен, не е особено здрав, но много ми харесва, все пак е Дарт Вейдър...



Ако света е море, аз съм разузнавателна подводница!

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: TlALlA]  
Автор Simplicissimus (homo simplex)
Публикувано11.08.09 17:20



Съдейки по описанието, вероятно ще ти допадне Азерчо - гаджето на другаря Станишев?



Аз лично го намирам за доста "cute"...



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Simplicissimus]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано11.08.09 17:40



Сигурен съм, че за теб, освен външния вид, значение имат душевността и моралът на даден човек.

Азер Меликов, който познавам достатъчно добре, е една подмолна курва по характер и болен егоцентрик по светоусещане.



Подмазвач без достойнство и позиции...

Редактирано от shallowgrave на 11.08.09 17:41.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: shallowgrave]  
Автор Simplicissimus (homo simplex)
Публикувано11.08.09 18:31



Плитки гробе (нали може така да те наричам, че ме мързи да превключвам на латиница?),
Прав си. Но тук говорихме за физически белези, които спадат към външния вид на човек, а не към душевността и морала му. Нищо не пречи на "една подмолна курва по характер и болен егоцентрик по светоусещане" да изглежда привлекателно на външен вид... Какво има отвътре мисля не е предмет на сегашната дискусия. А и честно казано - аз лично не знам почти нищо за този образ и не съм се интересувал особено. Само подочух, че бил любимец на Сергей Дмитриевич. Дали е така - няма как да знаем със сигурност освен ако не сме в главата на другаря от Херсон.





Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Simplicissimus]  
Автор TlALlA (с много въпроси)
Публикувано11.08.09 19:27



Иок, не ми хареса...поне на тази снимка....

Ако света е море, аз съм разузнавателна подводница!


Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Simplicissimus]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано11.08.09 19:59



Няма пролем да ме наричаш така.
Гледал ли си Shallow grave на Дани Бойл? Култов филм.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Oberonbg (ентусиаст)
Публикувано11.08.09 20:58



Като ей този например, Левай Джонстън





Вижте му е една снимка гологръд тук:




Тема Re: Let's talk about boysнови [re: shallowgrave]  
Автор Oberonbg (ентусиаст)
Публикувано11.08.09 21:03



Наистина култов. На мен много ми хареса, но на много от моите ученици хич не ми хареса. Оплюха го като некадърен. Пешлемета.





Тема Re: Let's talk about boysнови [re: shallowgrave]  
Автор Simplicissimus (homo simplex)
Публикувано11.08.09 21:15



Искрено казано - не съм, и дори се чудех откъде произлиза този ник, който иначе определено е доста "запомнящ се".





Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Oberonbg]  
Автор Simplicissimus (homo simplex)
Публикувано11.08.09 21:21



От всички показани дотук, този май най-много ми харесва...

Въпреки, че по начало не си падам по дълги и къдрави коси. Но ето още едно доказателство, че комбинацията е най-важна...



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Oberonbg]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано11.08.09 21:26



Трябва да си на определена възраст, да имаш определен жизнен опит, за да го разбереш тоя филм. Затова е ясно, че едно пишлеме не е готово за посланието на филма. Ако реша да го гледам пак след примерно 10 години, когато ще съм на 40, ще открия още много скрити за мен дотогава пластове на сюжета. Същото ще се получи и ако го гледам на 50.

Това е същото като четенето на класическа книга. Например, аз през определен период от време препрочитам " Тъй рече Заратустра " на Ницше, и всеки път откривам куп нови послания за себе си.

Редактирано от shallowgrave на 11.08.09 21:32.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: linjack]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано11.08.09 21:30



Във фантастичното му изпълнение в "Котка на горещ ламаринен покрив"...

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: shallowgrave]  
Автор loverrock ()
Публикувано11.08.09 21:46



Хареса ти на теб в АиА, да не те загубим?



september sky

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Simplicissimus]  
Автор Oberonbg (ентусиаст)
Публикувано11.08.09 22:21



Долу ръцете. Този е мой!!! :) Е можем и да си го разделим ... нали съм великодушен.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: shallowgrave]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано11.08.09 23:13



Ще е интересно и хетеро мъжете да се включат


Установено е, че механизмите на привличане са едни и същи, независимо от това кой пол е сексуално атрактивен за нас. Т.е. мъжете биват привличани от мъже, които са физически атрактивни за тях, независимо дали искат да спят с тях или не, същото важи и за жените.
И аз мога да потвърдя, че е абсолютно вярно. Забелязвам, без да го осъзнавам, че най-близките ми жени са такива, с които бих спал - т.е. привличат ме физически с нещо. Същото по обективни причини важи и за мъжете около мен - нещо повече - има момчета, които са готини като характер, но не мога да ги възприема и да ги допусна по-близо, просто защото не ме кефят на външен вид.
Тъй че ще е интересно хетеро мъжете, които пишат тук, да споделят и те какво ги привлича в мъжа отсреща (или какво ги отблъскава). Пак повтарям - всеки бива привличан от външен вид и харизма на хора, независимо от пола.
Мен примерно страшно ме привличат високи жени с дълга коса, много усмихнати и чаровни, с големи или средни цици и умни. С естествен цвят на косата (не понасям изрусени, почернени и пр.), с малко или без грим и без да ми говорят за Zara, Max Mara, Dolce & Gabana и пр. Приказките за парцали, парфюми и козметика просто не мога да ги понеса.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор loverrock ()
Публикувано11.08.09 23:52



Имаш добър вкус за жените!



september sky

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано12.08.09 08:27



Ами да, това отдавна съм го забелязал при себе си, че винаги се получава така, че най-близките ми приятели са момчета, които са красиви физически. И ако нещо е сигурно, то е, че ако бях гей, щях да си избирам за любовници същите хора, които съм си избрал за приятели. Това идва от естественото човешко желание да се обграждаме с красиви вещи и красиви хора, които ни допълват. Като говорим за приятелство, важни са и други неща - лоялност, интелигентност, добронамереност.

Мога всичко да простя, но без две неща - някой да е по-грозен или по-тъп от мен, независимо дали става въпрос за мъж или за жена, т.е аз меря по моя аршин за всеки друг човек, просто защото не разполагам с друг, с друга единица мярка. Това е порочна черта, признавам, но не мога да я променя.

Сега, приятелите са едно, те и без това са ми двама-трима, но останалите мъже - съвсем друго. Мъжете се конкурираме, дори и когато се кооперираме. И колкото един мъж е по-красив, по-умен, колкото повече "ключове" за повече "врати" притежава, толкова по - опасен конкурент ти се явява. Затова и вече е почти невъзможно да стана приятел с някой, контактите са формални и леко параноични на тема сближаване. Затова е и толкова важно да се пазят старите изпитани приятели, просто нови може и да не дойдат.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: shallowgrave]  
Автор TlALlA (с много въпроси)
Публикувано12.08.09 10:42



Е гати приятелството.
Аз пък имам всякакви приятели, дебели, слаби, грозновати. Ххахах, проблемът е, че прекалено хубавите момчета, няма как да се задържат на ниво приятели.
Веднага отива в другата посока...
А с другите е почнало като са се пробвали, ама не са мой тип и не им се е отворил парашута и си оставаме приятели. Имам ги от години и наистина мога да разчитам на тях, но в момента в който им "пусна жокер" биха се възползвали. Затова приятели гейове е най - добре...Прегръдки и приятелство..

Затова пък жените около мен са хубави всички....хм...

виш ти
Жалко, че жени не ми действат ама никак...

Като малка си мечтаех да се омъжа за гей, представях си го много забавно...

Ако света е море, аз съм разузнавателна подводница!

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Oberonbg]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано12.08.09 11:26



Мисля всички да излеземзаедно на лов... Но само един ще се прибере с него в хижата... И това ще съм аз!!!





Тема Re: Let's talk about boysнови [re: TlALlA]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано12.08.09 11:32



Зимай ме, на примоция съм!





Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор TlALlA (с много въпроси)
Публикувано12.08.09 11:43



Айде, кога ще запознаваме нашите...



Ако света е море, аз съм разузнавателна подводница!

Тема Re: Six Packнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано12.08.09 16:22





Харесвам мъже с такива пакети... Сериозно - пиещите бира мъже са ми голям търн он, щото и аз обичам да си подпийвам бира. Пък вкусът на пил бира мъж си е... После малко смърдим на бъчви, ма е кеф.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: TlALlA]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано12.08.09 16:44



Говоря за истински ми приятели, трима човека са, а иначе по-лични познати и аз имам всякакви.

Когато с тия тримата сме градили приятелството си, изобщо не сме се замисляли дали сме хубавци или не, този процес е протичал на подсъзнателно ниво и сърцето е било водещо. Защото, съгласи се, можеш да създадеш истинско приятелство с някой, само при условие, че и двамата сте с чисти и отворени сърца. А сърцата ни са такива, когато сме деца.

Някои, мноооого малък процент хора, успяват да запазят сърцата си такива и до по-късно. Да срещнеш и да се запознаеш с такъв човек е страхотен късмет, изключителна находка.



Редактирано от shallowgrave на 12.08.09 16:47.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор davide ()
Публикувано13.08.09 00:07



Ооо, понякога гледам Ариранг ТиВи (имат много симпатични сериали и състезания и всякакви други) и наистина си има страхотни корейци!

Не ме търси... Не ме търси...


Тема Re: Let's talk about boysнови [re: TlALlA]  
Автор davide ()
Публикувано13.08.09 00:14



В "Jumper" ("Телепорт") е голям симпатяга.



Не ме търси... Не ме търси...

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Oberonbg (ентусиаст)
Публикувано13.08.09 00:17



с тебе не мога да се състезавам





Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор davide ()
Публикувано13.08.09 00:45



И един пакет (между краката) ми е достатъчен, стига някои други неща да са налице и съответно някои други да НЕ са налице.



Не ме търси... Не ме търси...

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: TlALlA]  
Автор SVETl (Obichashta)
Публикувано13.08.09 02:05



Отстъпи някоя хубава приятелка,щом няма да я ползваш



ВИНАГИ СЪЩЕСТВУВА НЯКОЙ,КОЙТО ЖЕЛАЕ СЪВСЕМ СЪЩОТО,KOETO ИСКАШ И ТИ!

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: shallowgrave]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано13.08.09 22:15



Аре, бе, батки, къде изчезнахте?

Стига сте ебали

, то бива бива, ама това вашето...цял ден...да не ти остане време един ред да драснеш! Срамота!

Впрочем, като стана въпрос, колко е била продължителността на най-дългия ви секс?

На мен след втория час вече ми става много тегаво...Почва да ме боли кръста, бъбреците...въобще...мъчение става.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор rлyпaвka (from Magh Mor)
Публикувано24.08.09 15:39



Високи, с кафяво - зелени очи, стройни, с дълги бедра. Цупнати устнички. И Задължително Къдрокосо- чернокоси





Тема Re: Let's talk about boysнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано24.08.09 22:05



Папе, аз предпочитам човека, който е до мен и не ме интересува как изглежда, Важно е да е до мен.



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: rлyпaвka]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано24.08.09 22:10



Хей, това си ти, нали?



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: ros2r]  
Автор rлyпaвka (from Magh Mor)
Публикувано24.08.09 22:28



аз съм, шматето, да:) новият ник също много ми ходи





Тема Re: Let's talk about boysнови [re: rлyпaвka]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано24.08.09 22:30



не, не толкова... Липсват ми твоите Картини. Да не си спряла да рисуваш?

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: ros2r]  
Автор rлyпaвka (from Magh Mor)
Публикувано24.08.09 22:53



рисувам, само че с мишката. Моите любимци Крис и Валери:) ако искаш ето блогът:





Тема Re: Let's talk about boysнови [re: rлyпaвka]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано24.08.09 22:58



Графиките ти са СТРАХОТНИ !!! И това не е само мое мнение.

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: ros2r]  
Автор rлyпaвka (from Magh Mor)
Публикувано24.08.09 23:00



пак ще нарисувам:) мерси:





Тема Re: Let's talk about boysнови [re: rлyпaвka]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано24.08.09 23:02



Това не са комплименти .

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: ros2r]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано25.08.09 07:29



така се получава...на финала.



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: shallowgrave]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано25.08.09 07:45



Я, някой е станал специалист

? Ако не ме лъже старческата ми памет , ти беше хетеро или бъркам?

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: ros2r]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано25.08.09 08:17



хетеро съм, обаче хомо или хетеро, любовта и проявленията й са едни и същи. Нали така? Или бъркам?





Тема Re: Let's talk about boysнови [re: shallowgrave]  
Автор loverrock ()
Публикувано25.08.09 14:42



Може и да бъркаш, няма как да знаеш! Или искаш да разбереш, така ли е?



september sky

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: loverrock]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано25.08.09 17:41



Това целеше да ме обиди ли нещо, че не разбрах?
Да обиждаш някой, наричайки го индиректно " латенен гей ", при това на два пъти, не е много умно, особено в този клуб.



Ама ти не си особено умна и без това, нали?



Тема Re: Let's talk about boysнови [re: shallowgrave]  
Автор loverrock ()
Публикувано25.08.09 21:19



Не искам да обиждам никой, интересно ми е!

Ако говорим за ум, ти доказа, че си ужасно тъп защото се заяждаш с хора, които не казват нищо лошо!

september sky

Тема Re: Let's talk about boysнови [re: loverrock]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано25.08.09 22:49




Първо, за учителка с претенции демонстрираш дискредитираща неграмотност - "Не искам да обиждам никой"...
Второ- как пък все се оказва, че си "света вода ненапита", никого не обиждаш, по никакъв начин, а все тебе някой те обижда... Миличкото то...

"Неназованите неща не променят смисъла си"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.